Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 4

  • 95 099
  • 816
  •   1
Отговори
# 45
  • на село
  • Мнения: 33
Влизам с въпросче  Praynig
Искам да поръчам няколко таблета от focalprice.  с доставка DHL,та въпроса ми е дали те ли ще ми начислят мито и такси или трябва да се разправям с митници.
  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 172
имам само един опит за доставка с DHL и мисля,че при всички случаи ще ти начислят каквито си трябва мита и такси.
Освен това се оказа голяма разправия освобождаването от митница, трябваше да си изкарам ЕОРИ номер, да попълня една камара документи, да си направя превод на фактурата на български, да дам точно описание на артикулите на български език и т.н. Като време ми отне две седмици, което обезсмисли  бързата доставка.

А между другото, мислите ли,че има някаква разлика между работата на отделните митници? Аз си адресирам пратките до адреса на майка ми в Ловеч. Те минават през митница Свищов  и никога не дължа никакви такси, независимо от стойността, че дори пощальонката ги носи лично у майка!

Преди години когато пазарувах от Ларедут, имаше подобна ситуация- една приятелка в София ходеше до митицата на Централна гара и винаги плащаше някаква сума за колетите си, а аз в Ловеч си ги получавах в пощата,без да плащам нищо, а леките пакети ми ги носеха у дома!

# 47
  • на село
  • Мнения: 33
Те такси  и мито да си начисляват от DHL,въпроса е дали ще се ходя до митницата или ще си ми ги донесат до вкъщи  Thinking
А разликата в обслужването на митница със сигурност има Peace
Сега като се ровя и по другите форуми за инфо. стигнах до извода,че е голяма разправия с тия митници ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 172
Те такси  и мито да си начисляват от DHL,въпроса е дали ще се ходя до митницата или ще си ми ги донесат до вкъщи  Thinking


Моята я взех от техен офис, не съм питала дали могат да ми я донесат, понеже офиса е близо до блока ми и реших, че няма смисъл да искам доставка до адрес, а и можеше да ми струва още някой лев допълнително. Но не съм ходила до митницата.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте
обмислям да купя подаръци за домашните от динодирект,споделете дали е надежден?Мисля че ще ползвам дчл,по ли е удачно за новобранци? Embarassed

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 138
2 нови намалени продукта от everbuying за тези, които търсят бюджетни стоки:

Телефон за 38$, екрана е resistive обаче http://www.everbuying.com/product206885.html?lkid=9002
Евтин таблет за 45$ http://www.everbuying.com/product228213.html?lkid=9003

# 51
  • Казанлък
  • Мнения: 907
Моите поръчки се бавят вече месец))
Май такъв е случаят със пратката на remi_rem RB044805599CN (току що видях,че е статуса се е променил 26.10.2012   Отправлено из транзитного пункта (厦门国际)...тя е още в Китай? ,а днес сме 30,10...дано да я изпратят по-бързо)
Да не говорим, че първото движение бе в същия град на 09,10, после напред-назад само Sick #2gunfire

remi_rem ,ще черпиш скоро!   remybussi На път за България е вече. Пиши после какво е и дали си е заслужавало чакането  Hug

# 52
  • Мнения: 22
Моите поръчки се бавят вече месец))
Май такъв е случаят със пратката на remi_rem RB044805599CN (току що видях,че е статуса се е променил 26.10.2012   Отправлено из транзитного пункта (厦门国际)...тя е още в Китай? ,а днес сме 30,10...дано да я изпратят по-бързо)
Да не говорим, че първото движение бе в същия град на 09,10, после напред-назад само Sick #2gunfire


Идвам от пощата!!! Hug Благодаря за съпричастността. Един блузон за тинейджърчето от ТД и един карточетец на символична стойност!! ... тази пратка обаче е от 17.10, а телефонът, който чакаме е с китайски пощи и се влачи още от 09.10  Sick
Стискайте палци поне да дойде навреме и където трябва  Laughing

remi_rem ,ще черпиш скоро!   remybussi На път за България е вече. Пиши после какво е и дали си е заслужавало чакането  Hug

# 53
  • Мнения: 22
Моите поръчки се бавят вече месец))
Май такъв е случаят със пратката на remi_rem RB044805599CN (току що видях,че е статуса се е променил 26.10.2012   Отправлено из транзитного пункта (厦门国际)...тя е още в Китай? ,а днес сме 30,10...дано да я изпратят по-бързо)
Да не говорим, че първото движение бе в същия град на 09,10, после напред-назад само Sick #2gunfire

remi_rem ,ще черпиш скоро!   remybussi На път за България е вече. Пиши после какво е и дали си е заслужавало чакането  Hug
   това е точно телефона, но това известие стои от вчера ... а днес получих от пощата неща, поръчани на 15,10 /не 17 както писах по грешка/

# 54
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
А, външна памет продават ли по тези сайтове?

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 138
А, външна памет продават ли по тези сайтове?

за Flash памет ли питаш? Има да.

# 56
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
А, външна памет продават ли по тези сайтове?

за Flash памет ли питаш? Има да.

Не, не за флашки. Външна памет.

# 57
  • СТАРА ЗАГОРА
  • Мнения: 21
Моите поръчки се бавят вече месец))
Май такъв е случаят със пратката на remi_rem RB044805599CN (току що видях,че е статуса се е променил 26.10.2012   Отправлено из транзитного пункта (厦门国际)...тя е още в Китай? ,а днес сме 30,10...дано да я изпратят по-бързо)
Да не говорим, че първото движение бе в същия град на 09,10, после напред-назад само Sick #2gunfire
имам две пратки, една от 11.10 и една от 16.10, които още летят Sad


Идвам от пощата!!! Hug Благодаря за съпричастността. Един блузон за тинейджърчето от ТД и един карточетец на символична стойност!! ... тази пратка обаче е от 17.10, а телефонът, който чакаме е с китайски пощи и се влачи още от 09.10  Sick
Стискайте палци поне да дойде навреме и където трябва  Laughing

remi_rem ,ще черпиш скоро!   remybussi На път за България е вече. Пиши после какво е и дали си е заслужавало чакането  Hug

# 58
  • Мнения: 22
Дай Боже да има повод за почерпка! Весела вечер с мало вещици и много тикви, но само усмихнати и вкусни  Laughing

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

Coolmummyне са лоши клинчетата,отговарят на  S/M.

GotzaДиното е надежден сайт,но не ползвай DHL,ще ти излезе доста по=скъпо,а  и тук ще имаш допълнителни такси и разправии.

Общи условия

Активация на акаунт