Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 24 078
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 802
Привет момичета и аз вече съм горда мама най накрая нашия  Даниел се роди на 24.10.12 с мерки 4050ки ,51сам.  Peace
F.a.t.e. да ме впишеш  Party


Честито  Hug това е най-хубавата дата, понеже на нея съм родена аз  Blush Mr. Green

Ох ... не мога да смогна с четенето още от предната тема ами от горе от горе чета  Whistling
Сега се изнасям към кухнята пък после ще чета от-до и ще коригирам 1 стр.  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 201
Мели, ако Нико е на кърма и аз няма да се притеснявам, но с тези изкуственяци 1.5 кг мн ми се струва.
Бена честита радост, Hug Hug Hug добре дошла в отбора на родилите

# 32
  • Мнения: 272
Мами поздравче с една песничка Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=GsOdfpPRsF8
Скоро ще идват отново в БГ. Peace

# 33
  • Мнения: 2 352
Поколоко 1 не предполагах че във форум има лично разговори, обикновено те се водят на Лични съобщения, а когато изразяваш мнение във форум се предполага че някой може да го коментира, а ако не го коментира в желаната от теб посока, ти го наричаш спор и конфронтация. Останалата част от поста ти няма да я коментирам, защото не виждам смисъл.

# 34
  • Мнения: 478
Фейт ние сме с подобен проблем ама нали имахме хрема до преди няколко дена предполагам че е нещо остатъчно от нея, въпреки че и като имаше хрема не му течаха сополки от носа и не вадех засъхнали сополи от носа ама свиреше и грухтеше детето и явно хремата му е била като моята изключително течна Simple Smile
И отново да задам въпрос (много съм досадна днеска) колко милилитра трябва да изяжда дребния като е на месец и 10 дни ? На кутията с адаптирано мляко пише 120 ама той нали е на смесено хранене дали пак са 120, защото той колкото и да го мъча не изяжда 120 ами почва да плюе и да не иска да яде, а от ден два почна много да ми повръща особено като хапне колкото трябва и си викам да не му идва много манджата и затова да връща защото не е всеки път а само като омете всичко Simple Smile

# 35
  • Мнения: 478
Бена честит Даниел,живи и здрави да сте!!! За коликите освен това което даваш и пиете,помага много гушкане,масаж на коремчето и пробвай торбичка с черешови костилки,затоплена.
Фейт страхотна тема!

# 36
  • Мнения: 272
Момичета, извинявайте аз съм с нов въпрос Blush
Каква вода давате на бебчовците. Аз преварявам Хисарска, но дали е добре минерална?

# 37
  • Мнения: 294
Рошли, много е 120 мл според мен трябва да са 100 мл Peace
Фейт, ние бяхме с такъв нос един ден и му пръсках от този разтвор за носа дето го изписа педиатъра и ако има нещо, той ще го изкиха Heart Eyes
Бена82, честито много да те радва бебчо!   bouquet За коликите, търпение мила или като мен пробваш всичко което възможно което можеш  Heart Eyes
Мартичка, ти ли имаше музикална въртележка за сглобяема кошара newsm78 някой май беше писал но забравих Mr. Green Не знам от къде да си намеря, всички са за дървени #Cussing out
Отивам, че пак почна да реве Whistling спа 15мин. #Cussing out

# 38
  • Мнения: 478
Ева до колкото знам не трябва да е минерална...Аз преварявам изворна на Девин, но си мисля да взема от един магазин близо до нас специална вода за бебета която нямало нужда да се преварява Simple Smile Много хубаво магазинче между другото нещата там са малко по евтини или поне на мен така ми се струва, защото аз винаги пазарувам от различни места и за сега там май ми излиза най-евтино и имат онези турски памперси "памперс прима" аз си бях взела от тях ама много силно са ароматизирани и не са за моя чувствителен нос Simple Smile

# 39
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите, ще видим ние къде ще ходим на ортопед.

# 40
  • Мнения: 526
Фейт,   bouquet
Има нови бебчета  Hug Честито на мамите   bouquet
Момичета да питам за памперсите: ега сме с Молфикс, но от известно време се обрива на бебка гениталите - срамните усни. Мажа с судокрем, но ефект няма. На консултацията ще питам за обрива.
Коя марка памперси ще ми препоръчате? Нямам представа с кои да ги сменя  newsm78 Чета в нета и повечетео са ЗА Памперс, но искам и вашето мнение да чуя. Благодаря ви!  Hug Hug

# 41
  • Мнения: 237
Evvaa, аз купувам на Хип водата. Като се отвори 24 часа може да се дава направо, после се преварява. Малко е скъпа, но Сашко не пие вода, да имам за всеки случай.

Мартичка, ти ли имаше музикална въртележка за сглобяема кошара newsm78 някой май беше писал но забравих Mr. Green Не знам от къде да си намеря, всички са за дървени #Cussing out
Отивам, че пак почна да реве Whistling спа 15мин. #Cussing out

Цък, не съм аз  Laughing , и аз си търсих въртележка. В продавалника гледа ли? Аз от там си взех, но също за дървена кошара, не може да няма и за сгъваема.

Някой сблъсквал ли се е с кокоши трън? Константин има на крака, днес го пратих да отиде при личната да го прегледа. Казала, ако го боли да го заведем "не помня къде, мамо" да го махнат с течен азот.

# 42
  • Мнения: 294
Да с течен азот се махат Peace , Мартичка мерси все пак ще потърся Heart Eyes
Май няма да сготвиш тая вечер  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 39
Еййй,то било голяма работа детето да спинка цял ден  Laughing.Сигурно тая вечер ще ни върти мозъка,но да видим.Утре ще докладвам хихи
До преди половин час рева много и го сложих на гърда и си заспа като пич Mr. Green
Ние си преваряваме чешмяна водичка и си цуйкаме хубавичко.
За количеството мляко-все не мога да хвана по колко изцуйкваме.Правя му по 90 мл,като от него почти винаги остава я 20,я 40 мл.Преди това винаги е на гърда и изсуква различно.От скоро му правя 120 мл,като по някога отново остава .
Памперсите-ние сме на Памперс и да чукна на дърво добре му понася дупарата.Още в началото наши приятели бяха ни казали да не купуваме с пакети памперси,а да видим първо кои му понася кожата.
Бена,честитооооо!  bouquet

# 44
  • Мнения: 294
Пипи, аз ползвам на Памперс и съм доволна много Peace също и Либеро са хубави
За обрива, пробвай с bepanthen на мен ми харесва много Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт