Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 24 161
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Като заговорихте за памперси някой ползва ли huggies super dry
Скрит текст:
Чудя се дали да не поръчам от Англия един пакет 192 броя за 43лв.

# 661
  • Мнения: 131
Един спешен въпрос ми изникна като отидох да поглдна Гошето дали спи. Свки забелязала, че Гошко все спи на лявата страна. Аз го въртя на всяко заспиване на различни страни, но той все си завърта главичката на ляво? Голям проблем ли е това и може ли нещо да има не наред анатомично  Crazy ? Тази муха снощи ми я вкара свекървата в главата и сега съм страшно притеснена.

# 662
  • Мнения: 478
Хрисик и Франчи преди време питаше същото,и и казах че сина ми като се роди беше така и моята педиатърка каза че ще е нормално,защото 9 месеца в утробата е бил на тази страна и с времето ще почне и на другата да се върти и спи,няма нищо притеснително.
Флауърс има ги на промоция в Кауфланд тези Хъджис.
Рошличка в Лидл има едни памперси на тяхната си марка,последно от тях купих,засега съм доволна,ако искаш пробвай.

# 663
  • Мнения: 294
Фейт  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Рошли, пробвай Либеро много са хубави Peace
[b]Flowers, не знам за тези, но казаха че са като Либеро и ако наистина е така значи са хубави

# 664
  • Мнения: 131
Хрисик и Франчи преди време питаше същото,и и казах че сина ми като се роди беше така и моята педиатърка каза че ще е нормално,защото 9 месеца в утробата е бил на тази страна и с времето ще почне и на другата да се върти и спи,няма нищо притеснително.
Ох, много ти благодаря за бързия и успокояващ отговор  Hug Знам си аз, че колкото по-рядко се виждаме със свекървата, толкова по-спокойно ще ми е  Whistling

# 665
  • Мнения: 131
"Еве_82 Мъжа ми ми е казал най-рано след пет години за второ,но аз все си мисля,че ще е по рано.Ние със сестра ми имаме 7 години разлика и много я биех като малка но след това като по-порасна взе тя да ме шамаросва.Абе много се биехме като деца но пък сега много се обичаме.
И мен тези дни ме беше хванал носталгия по бременноста,цялата ми бременност беше много лека и безпроблемна и бих си бременяла още няколко пъти така но ако можеше някой друг вместо мен да ражда."
 Тези неща все едно аз съм ги писала, само дето разликата със сестра ми е 5 години и май все тя ме биеше  Mr. Green, а сега толкова много се обичаме  hug За бременеетето и раждането чак не ми се раждаше накрая, противно на повечето бременелки, на които им тежи последния месец.

Фейт, и моят Гошко има такива петънца като червени точици на главата и вратлето, но са така откакто се е родил. Педито каза, че са родилни петна и нямало нищо особено.

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 17:00 от hrisik

# 666
  • Мнения: 4
май само аз харесвам стъкленото шише на НУК  Mr. Green Авентските не ги ползвам, защото пускат много бавно  Crazy

и аз никога не съм стерилизирала, мия помпата 2 пъти на денонощие с гореща вода от каната, а шишето всеки път също само с гореща вода, даже без препарат (и на помпата и на Нук-а на дребчо)  Grinning

ако направите класация за посерко  Laughing мисля, че мога да включа някъде Вики - ям всеки ден от раждането му кисело мляко с овесени ядки и плодове - по 2 пъти на ден - нито аз имам проблеми с тоалетната, нито дребчо  bowuu ако изобщо има връзка едното с другото де  hahaha

# 667
  • Мнения: 4
и Вики има петънца - като червени точици отзад на вратлето, ама не знам защо не съм се притеснила...ще изчезнат все някога  Mr. Green

# 668
  • Мнения: 2 096
„Много ми харесват! Всичките ми деца ги носят и към края на деня подът ми блести от чистота. Само петната не се махат, тъй като бърсалките не са мокри. Но пък си мислех дали да не експериментирам и да напръскам децата с вода, докато пълзят. Това може да помогне”, разказва въодушевена майка, която си купила няколко бодита
Shocked Ей изтрещя този Хамериакнски народ бе... Що да не си пусна детито да бърше пода да ми е чисто.
Анхела не си се притеснила най-вероятно защото не е на лицето. И на Владко е като петно от червени точици.
Хъджис са хубави но кройката им е по специфична. На Никс не му прилягаха добре.
Хрисик то моите обяснения за палеца са при кърмено дете. Со кратрце беше "Историята на Нико и как се преборихме с палеца след като пробвахме всичко." Решението слагаш на гърда всеки път като засмуче палеца. Това включва и нощем ако те събуди с цигъркане. Изморително е но даде резултат. Може и да слагаш в ръчичката дрънкалка тип гира. Лекичка има една на Канпол. От нея не може да си лапа ръцете. Номера минава докато му порастне устата и нлапа гирата. И много внимание разбира се.

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 17:57 от sky*

# 669
  • Мнения: 4
сигурно Скайче права си, не съм си и помислила, че може да са  родилни петна...

Хриси на нас ни препоръча педи, Вики да спи ту наляво, ту надясно, т.е. да го въртим, ама той не иска да спи настрани, харесва му гръб и даже подпрян с възглавница пак се извърта по гръб..., иначе ни казаха така да спи, защото има 2 издутинки отстрани на отляво и отдясно на главата, но баща му е с такава глава и просто мисля е наследствено, едва ли ще се оправи кой знае колко...

# 670
  • Мнения: 7
инче ,да мило,правят вече  Peace 50 лв в голямата стъклена зала индивидуално  Party беше супер наистина!
хрисик и моя синковец спи само на дясно хахаха и аз се бях притеснила,ама анхелка като ми каза това за как е бил в утробата ми Whistling се замислих,че той цяла бременност така седеше милия хихихи ,а сегааа дори да го подпра с възглавнички ги избутва и ляга по гръб  Mr. Green

# 671
  • Мнения: 39
Мами ,да ви питам нещо.Може и да сте го дъвкали мнооого пъти ,но наистина нямам време да се връщам на зад и да чета.Та ние сега сме на 90 мл от АМ и отделно кърмичка колкото изцука.На три часа се храним,като в 21 часа и после чак в 3 пак се храним.от кога трябва да давам по 120 мл от АМ и какво значи да махна едното хранен.Пак ли през три часа се храни или ... newsm78.Пълна лудница ми е в тиквичката.На някоко пъти съм опитвала да давам по 120 мл,но остава винаги около 30-40 мл.

# 672
  • Мнения: 510
Flowers, аз ползвам такива- хубави са. Моите са купени от нащо Пикадили за 30 лв, пак английски, а тези от Кауфланд май бяха полски. А пък тези на памперс зелените  ooooh! Мила както ака веднъж на 3 дни вчера се омаза до ушите с тях. Но имам още 6 бр и край с Памперс.

# 673
  • Мнения: 237
Ние се завърнахме от консултация, ще слагаме ваксината но я отложи лекарката защото нямаме 5 килограма още. Даде ни направление за ортопед, другата седмица ще ходим в Горна Баня.

Марти, ваксината която слагат е Пентаксим Петвалентна.
 
Моя мъж разбрал не доразбрал прибърза да ми изкара акъла. При ваксинирането му като бебе е направил реакция от коклюшна ваксина, понеже е била с жив вирус.

Хубава тема сте отворили за броя на децата  Heart Eyes Въпреки рисковите бременности и трудното раждане и с двамата, много искам трето дете, ако може и госпожица да е  Heart Eyes Но най вероятно ще си останем с две, поради финансови причини. Не съм съгласна с максимата, че дете се гледа с две и двеста.

Мии, съжалявам за това което сте преживяли, повече никакви болести.

За памперсите - в момента сме с Либеро, харесват ми, но са една идея по-дебели. Днес купих и 4 броя на Пуфис да ги пробвам, да си харесам най после и аз марка. На Памперс само белите ми допадат заради мрежичката която имат.

# 674
  • Мнения: 437
sky* еее, поне едно момиченце!  Hug
Аз пуснах плодовата пита - блатовете трябва да имаш много дълъг нож - аз се измъчих да ги нарежа и препоръчвам да се сложи по повече количество за тях, че станаха 3 едва-едва - или да се печат отделно. Става със замразени ягоди!  newsm10

Lucky* вашата Мила наистина е невероятна сладурка! И баткото по снимките, които съм ви виждала също!
Той мъжа и за първото не беше готов  Mr. Green , а за другите не го знам  hahaha hahaha  Нооо - още не съм се сблъскала с големите разходи около дете, за да мога да преценя дали ще можем да си го позволим!

Съншайн успех и на теб!

psmama давайте си спокойно - Всичко ви е екстра  Hug

Flowers ние си взехме Huggies, но май са ни още големи, че ни пропускат, та ще почакам с ползването още малко.

А за серящо бебе -  Joy Joy Мисля да оглавя класацията - след всяко кърмене (около 7 пъти на ден) и то на три пъти го изкарва!  Blush Blush

Общи условия

Активация на акаунт