Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 45

  • 61 067
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Аз не мога да разбера какво толкова се чудите за тази принцеса ? Стана храна на рибите и толкоз.Султана просто не е я обичаше, беше му само интересна и не направи нищо по въпроса.

# 46
  • Мнения: 13 510

Ибо сигурно има вече пръстени и на краката... Joy Joy Joy Колко много му се иска и той да е султан.  hahaha hahaha

# 47
  • Мнения: 206
Аз викам за тази Джулия комшиите да направят нов филм с италианците  Joy нас да ни прескочат с тази история

# 48
  • Мнения: 13 510
Не знам какво е казано в историята за адашката (Джулия Гонзага), но не ми се вярва да я докарат в харема... Naughty Това е само поредното подмазване на Ибрахим пред султана. Joy Joy

Лично аз не я намирам за красива, но явно такива са били критериите за красота по онова време. bowuu
В Уики се споменава, че Барбароса е опитал да я отвлече по поръчка на великия везир за доставка в харема, но не е успял.  Mr. Green


Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 17:37 от jupetrov7

# 49
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57

Не знам какво е казано в историята за адашката (Джулия Гонзага), но не ми се вярва да я докарат в харема... Naughty Това е само поредното подмазване на Ибрахим пред султана. Joy Joy
Тя и Изабела Кастилска по история преди СС е живяла...
ето ти инфо за Джулия http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BD%D0%B7%D0%B0%D0%B … D0%BB%D0%B8%D1%8F

# 50
  • Burgas
  • Мнения: 24

Ибо сигурно има вече пръстени и на краката... Joy Joy Joy Колко много му се иска и той да е султан.  hahaha hahaha
, че то и на мене ми се иска ...вече съм си сложила най-големите пръстени на малките пръсти  Heart Eyes сдъфчих,ги със зъби да не падат ...и така ... newsm68

# 51
  • Мнения: 4 936
Въпреки ист истина: тя вече е била женена при това положение ще я вземат ли пак в харема?

# 52
  • Мнения: 9 761
Едно клипче, с предаване по турската тв СТАР...с познати лица...при появата на Мехмет Гюнсур звучи мелодия италиано Heart Eyes а при появата на Филиз Ахмет- българска чалга Joy

# 53
  • Burgas
  • Мнения: 24
това няма как да го знаем, но филма е освободен от ист. истина мисля ,особено що се отнася до любовния живот на султана

# 54
  • Мнения: 4 936
това, малкото момиченце да не е детето на Нигяр?

# 55
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Въпреки ист истина: тя вече е била женена при това положение ще я вземат ли пак в харема?
е че какво им пречи да измислят че не е била женена.

# 56
# 57
  • Мнения: 4 936
в това клипче около актрисата, играеща Нигяр излизат разни надписи, какво казват за нея?

# 58
  • Мнения: 683
Рейтингът за седмицата. Ние недоволстваме ама ВВ излезе на 1 място сред всички шоута  Thinking

# 59
  • Мнения: 12
Тук във форума нали написаха,че по случай Байряма много от сериалите нямало да ги излъчват..Така,че е нормално да са на първо място като няма други..

Общи условия

Активация на акаунт