Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 45

  • 61 092
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 411
Лили,за клипчето  bouquet
Мериам беше много сладка.

# 61
  • Мнения: 0
Аз само да питам, защо в предишната тема някои определят Рустем ага като паша. То паша трудно се става. За съжаления както ви чета явно ще стане паша по доста подъл начин. Жалко

# 62
  • Мнения: 13 619

Тук във форума нали написаха,че по случай Байряма много от сериалите нямало да ги излъчват..Така,че е нормално да са на първо място като няма други..

 Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Най-любопитното е, че май само в този форум не харесват филма "ВВ"... Mr. Green

# 63
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
в това клипче около актрисата, играеща Нигяр излизат разни надписи, какво казват за нея?

Много хубаво клипче Благодаря Лили  bouquet

Казват какви чужди езици владеят тия знаменитости  и на какво ниво
 Нигяр калфа ,води ,  тя знае 5-6 езика

# 64
  • Мнения: 342
Едно клипче, с предаване по турската тв СТАР...с познати лица...при появата на Мехмет Гюнсур звучи мелодия италиано Heart Eyes а при появата на Филиз Ахмет- българска чалга Joy


беше ми много забавен фона на Мерием в клипа  Simple Smile .

# 65
  • Мнения: 4
Еми това е - българската чалга е продукция от световна класа, скоро очаквайте песни на Ивана при появата на Брад Пит по някоя американска медия.

# 66
  • Мнения: 683
 hahaha  Joy  Laughing да гледам внимателно тогава американските продукции за български песни.

# 67
  • Мнения: 12

Тук във форума нали написаха,че по случай Байряма много от сериалите нямало да ги излъчват..Така,че е нормално да са на първо място като няма други..

 Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Най-любопитното е, че май само в този форум не харесват филма "ВВ"... Mr. Green


Напротив,харесват го,но са "под прикритие"!!!

Нали видя  в събота как всички изпаднаха в паника и по 20 човека в секунда се регистрираха..  :35:l
:

# 68
  • Мнения: 12
hahaha  Joy  Laughing да гледам внимателно тогава американските продукции за български песни.


Има много,честно!

# 69
  • Мнения: 67
Еми това е - българската чалга е продукция от световна класа, скоро очаквайте песни на Ивана при появата на Брад Пит по някоя американска медия.

 Joy Joy Joy Joy Joy

Би му отивала тази

Ръката на волана,
 косата разпиляна,
 и риза секси разкопчана
 в сърцето ми шофираш,
 нахакано лавираш,
 и всичко в мене провокираш.

 Припев:
 Къв си ти, бе?
 Нямаш никакви комплекси,
 ти просто нямаш дубликат,
 и къв е тоя начин да си адски секси,
 че чак на теб ме хваща яд?

 Joy hahaha

Това в кръга на майтапа ... копирах текста но! Бях изключително изненадана от клипа и песента която са пуснали за Фелиз  hahaha ако някой знае кой я изпълнява и как се казва моля да сподели, че умирам от любопитство .Не знаех ,че Филиз говори и български .Браво на нея  Peace

# 70
  • Мнения: 14 467
Аз само да питам, защо в предишната тема някои определят Рустем ага като паша. То паша трудно се става. За съжаления както ви чета явно ще стане паша по доста подъл начин. Жалко

Сега е ага,но  в последствие става паша,имай малко търпение Laughing

# 71
  • Мнения: 12
Ами то сръбско-хърватския и македонския са все едно,че говориш на развален български...Така че ако знаеш един език,все едно говориш още 5..

# 72
  • Мнения: 342
Еми това е - българската чалга е продукция от световна класа, скоро очаквайте песни на Ивана при появата на Брад Пит по някоя американска медия.

 Joy Joy Joy Joy Joy

Би му отивала тази

Ръката на волана,
 косата разпиляна,
 и риза секси разкопчана
 в сърцето ми шофираш,
 нахакано лавираш,
 и всичко в мене провокираш.

 Припев:
 Къв си ти, бе?
 Нямаш никакви комплекси,
 ти просто нямаш дубликат,
 и къв е тоя начин да си адски секси,
 че чак на теб ме хваща яд?

 Joy hahaha


smile3501 smile3501 newsm62 smile3521
по отношение на анкетата ,гледам сериозно предимство за Хюрем .Тук има много дебати и не бях много сигурна ,че тя е предпочитания образ от болчинството  Naughty ,така че приятно се изненадах.Да видим до четвъртък дали няма да се промени в полза на друга героиня  newsm78

# 73
  • Мнения: 31
при появата на Филиз Ахмет- българска чалга Joy

http://www.youtube.com/watch?v=yX5Om6f3mTA&feature=g-all-lik

ужасТ  ooooh! Sick
тъкмо се двоумях за коя от любимките си да гласувам, ще цъкна Нигяр като малка компенсация  Grinning
като гледам Хюррем се справя прекрасно и без моя глас  Sunglasses Grinning

Историята с портрета на Джулия Гонзага някакси ми напомня за Грешната Мадона с Големите Бомби   Mr. GreenJoy
там всичко се въртеше около портрета Crazy ама за жанра си биваше, много се надявам тук да ни се размине, че бактън  Stop

# 74
  • Мнения: 784


Какво ще кажете, Селим Байрактар ли е голям актьор или Фотошопа е голяма програма?

Общи условия

Активация на акаунт