АФК-ЕЙ~171~ Където е съмнението, там е истината – то е нейната сянка.

  • 37 729
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10
     Триумфалното завръщане на Емир...



    





     Клоди.... Sad

# 676
  • Мнения: 0
    Триумфалното завръщане на Емир...



    



   Клоди.... Sad
newsm78Много ми хареса то Laughing  bouquet

# 677
  • Мнения: 21 201
Оххх, страхотни клипчета сте пуснали, Heart Eyesхем прекрасни на фона на чудесните изпълнения, особено Тойгар, хем ми навяват тъга. Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: 21 201
Заповядайте. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=PKJwb1QTfj8&feature=relmfu




Изхвърлям всички минали сезони.
Ръждиви листопади. И мъгли.
Свирепи бури. Ледникови периоди.
Хриптящи суши. Придошли реки.
Кутии с нестопили се снежинки.
Буркани с консервирани слънца.
Албуми с черешови градини.
И пликове с оранжеви листа.
Изхвърлям цели ери. Не ! Еони !
Парчета време , от които ме боли.
Изхвърлям всички минали сезони...
Оставям най-любимия . Сезонът Ти.

автор caribiana


# 679
  • Мнения: 0
Наде  bouquet  bouquet  bouquetНа първия клип песента е чок гюзел Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 11 820
Наде   bouquet тази песен от първи клип май я има и на бг ако не се лъжа  newsm78

# 681
  • Мнения: 0
Наде   bouquet тази песен от първи клип май я има и на бг ако не се лъжа  newsm78
И на мен ми е позната Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 0
Привет момичета Hug Hug Hug

Появявам се с надеждата, че все още е останало от закусчицата, нещичко и за мен, да мога да се подкрепя.

Диди, дано да не сменяш мъжете, както си сменяш, тоалетите, че горко им... Joy Joy Joy


Лелче, Hug Hug Hug

Вярче, Heart Eyes пак по - много въпроси мислим единодушно, но и на Рали поста много ми допадна, доближава се, до моите виждания. Не мога да кажа, мисли, защото принципно, мисълта би трябвало да е след задълбочено разглеждане, на даден проблем, ситуация или нещо от сорта. А аз се отказах, да се вживявам, дори и не си го наложих, то просто от само себеси се случи. Предполагам, заради разочарованието от края на 2- ри сезон, предусещайки какъв ще е, просто влечението изчезна. 3-тия сезон, от любопитство, прегледах няколко фрагмана, по прочетох ви отгоре отгоре и просто стигнах до няколко заключения. Мисля, че когато са решили да правят трети сезон, не са се договорили, първо с актьорите, а по скоро, обратното именно и за това бях поставени в такава ситуация. Мъката, страданието, липсата на смисъл в живота и всичко, което съпътства пътя на Емир, беше по казано, но той не може вечно да е в такъв цикъл, ....и започнаха различните решения, първо го доближиха до Джан. За нея, какво да кажа, освен, че тъгата и болката в очите и са взели, част от блясъка в очите и. Влюбвайки, се в Емир, затвърди у мен впечатлението, че са и отредили роля на Левен/ в женски варянт/. От далеч двамата седят добре, но вглеждайки се в тях, са ми като мъртва двойка, няма живец, няма страст, а само не изказана и спотаена болка. / за съжаление/
За Гюнеш/ май така, се казваше новото момиче/. Младо, свежо, донякъде наивно, но провокативно, тихите води са най- дълбоки. Все си мисля, че няма тя да е новата любов, но де да знам, ако се възприемат от зрителите, ще са двойка и по - дълго време, ако ли не, ще намерят начин да се отърват и от нея. Но определено, много залагат на тази роля, макар, че според мен не се получи най - добрия резултат, освен поредната, драма. Но тя драмата, не ни е оставяла, нито за миг, но поне да има някакъв бонус, че я издържахме, 2- сезона, а сега и 3- ти се оформя като такъв, но а дано, но надали!? Просто, последните две серии, показаха една динамика, едно раздвижване, само и само да се задържат, предполагам, че още 2 епизода ще има такива и после, пак мислене, как да се продължи.
В тези нови епизоди, видяхме, един различен Емир, гонеш отмъщение. Но с това, отмъщение, ептем, Пак ли сравнения, пак напомняне на миналото, именно благодарение на така нареченото отмъщение, Емир преоткри и опозна Фериха във втори 2 - сезон именно такава, каквато е, и настина я за обича, още повече с всичките и лица - такова, каквото и е в действителност, това което показваше и това, което и се искаше да бъде. Ето, това аз казвам, любов в пълния смисъл на думата. А сега, какво имаме, срещи на бързо за кратко и резултатът вече е налице. Много критики, отнесе Емир, / аз по принцип, щом ще се критикува, мъж съм първа писта hahaha, то ми е заложено/, но като се замисля, той защо да чака? Колко време чака, Фериха, колко време се надява, бори и доказва и накрая какво?!НЯМА Я. Всичко губи смисъл, просто така е устроен мъжкия свят, за съжаление и към момента, тя не е заела, по специално място в живота им, та да постъпва по друг начин, все пак макар и воден от отмъщение, той я е опознал, поне малко, а тя би трябвало, да се постави по друг начин, за да не се достига до тук, не зависимо, колко е наивна и колко влюбена е в него. Все пак, в тази възраст не може човек, да не се замисля, за последствията от свой те грешки. Много често, това се случва, макар, че на мен не ми е известно как и защо, но това е реалността. Отивайки на тази вечеря, тя наблегна на тоалета, на грима, не избра нещо скромно, а точно обратното провокативното, и той после бил виновен, не че не е, ама тя защо му дава повод newsm78 Има една поговорка, хем боли, хем сърби, хем драго ми е. Именно и за това, тя казва, че не съжалява, искала е да бъде с него духом или тялом/ нали не още много  сигурна/ и се е случило. Но, сега на къде? Тя ще каже, на Ювуз, не ми се вярва, по скоро с течение на обстоятелствата ще се случи нещо. Да твърде, вероятно е да забременее/ макар, че ще е много предсказуемо/ и възможността да съобщи новината на брат си, че ще става чичо е направо гениална, по атрактивно нещо не може да се измисли. hahahaНо в тази ситуация, варианти за развитие бол, може би и за това избързаха с тази драма, поне изходи много от дадената ситуация. И да вметна, че според мен, Емир, не започна да отмъщава, защото баща му се самоуби, а просто, защото тогава се събуди от транса, в който беше попаднал, загубата му просто беше го отделила от всичко и от всеки и тя още е в него, но тя се чете дълбоко в погледа му и тя остава потисната дълбоко в душата му.
Връщането на Ханде, много ме зарадва, със сигурност, тя е от типа на това, аз съм тук всичко е затишие пред буря. Няма скука. Дали, Корай ще се откаже напълно от нея, не знам, но с Емир двамата ще се успокояват много и ще си помагат. Дори и двамата са с големи празноти, може и да намерят начин да ги запълнят, и ако успеят аз лично много бих се радвала.
Минава ми една мисъл, че Фемир, би трябвало да имат дете, дали то не е някъде в Америка?Мислих, си че е твърде вероятно такъв да е замисъла първоначален, но да са се отказали от него или на по късен етап да го включат.
Ох, нещо дълго стана, я да оставя нещо и за другия път.

# 683
  • Мнения: 21 201
Не знам за Вас, но на мен Ханде с руса коса ми харесва повече.
Интересно ми е каква ли роля, ще и отредят, онази попорасла и поулегнала Ханде, която знаем от края на втория сезон, или Ханде, позната ни с номерцата си. newsm78
Рени, Миленке, не знам дали я има на български, или поне не се сещам да съм я виждала преведена. newsm78

# 684
  • Мнения: 0
Ради Hug newsm10

Наде и на мен с руса ми е по хубава Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 10
     Момичета дано Емре не е кесувал с Гюнеш...дано...
     Вижте нещо истинско и незабравимо...






     Клоди и ти си пременена Hug
Скрит текст:
Това е сериала,който ме заплени и всеки ден си пускам по нещо от него newsm10

# 686
  • Мнения: 11 820
Татарова   bouquet Клоди честита ти цялостна премяна  Hug

# 687
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Здравейте! Hug

Вани,  bouquet

Татарова,  bouquet

Наде,  bouquet

Съгласна съм, че най - хубавото в новия сезон е завръщането на Ханде.Сценаристите спечелиха един плюс с появата и, защото доста зрители гледат само заради нея. Laughing

И да споделя, днес се натъкнах на един куриоз - хора, които не са гледали двата сезона на АФК сега гледат трети и споделят, че бил много хубав сериала, направо бях шашната... #Crazy

# 688
  • Мнения: 0
     Клоди и ти си пременена Hug
Скрит текст:
Това е сериала,който ме заплени и всеки ден си пускам по нещо от него newsm10
  bouquetИстинско  Peace
Скрит текст:
Благодаря Hugмен езел ми е най но и този е невероятен сега съм на неговата вълна Laughing
Релаксче благодаря Hug

Илда HugИма ги всякакви #Crazy #Crazy

# 689
  • Мнения: 21 201
Здрасти Звезде. Hug
Снежи, съмнявам се да не е преспал с Гюнеш, нали това му беше целта, да опетни сестрата на Явуз, а и щом я отпрати с думите да каже на брат си, че Емир Сарафоулу му е отмъстил, значи кекс със сигурност е имало.
Между другото много детински и недообмислено от страна Емир, направо е в грешка ако си мисли, че преспиването му с нея няма да има последици. ooooh! Rolling Eyes
За мен е съвсем нормално, тези, които не са гледали двата сезона да са впечатлени от третия и героите му, защото са все симпатични актьори.
Те няма как да страдат и боледуват за отминалите сезони и ФЕмирската магия, която ни завладя и напълно ги разбирам, че гледат сегашния сезон с интерес и са пленени от него.
И аз да бях, при такъв хубав актьорски състав и без да съм гледала предните сезони, не бих имала абсолютно никакъв проблем с гледането на третия.
Аз и сега вече нямам, а камо ли ако не знаех нищо за ФЕмир и тяхната история.
При нас е трудното, че трябваше да се настроим от една вълна на друга, но за други, които не са гледали предходните, не би трябвало да имат проблем с гледането на сегашния.

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 14:18 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт