АФК-ЕЙ~171~ Където е съмнението, там е истината – то е нейната сянка.

  • 37 733
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

 Клоди, Hug честита премяна! Heart Eyes

Наде, Hug ама аз нали съм заклета ФЕмирка  Mr. Green и ги убеждавам да гледат двата сезона, та да видят за какво става на въпрос...и  след това като си помисля има ли смисъл да развалям рахатлъка на хората... Wink да си гледат там и да се наслаждават на сериала... Rolling Eyes

# 691
  • Мнения: 10
      Илди,аз им завиждам...Как няма да им хареса...хубави артисти/еле па Чаги/,богата обстановка,прекрасен Истанбул/обожавам го/,една интересна интрига за тях,необременена с ФЕмир...Ама колко мн.са загубили...една невроятна любов,която е рядкост и изиграна по перфектен/за мен/начин...Гледайки клипчето,което постнах преди малко/то е в сабавен кадър/,ми потекоха сълзи...каква нежност,каква прелест,колко истинско...ооох  newsm45

# 692
  • Мнения: 21 201

 Клоди, Hug честита премяна! Heart Eyes

Наде, Hug ама аз нали съм заклета ФЕмирка  Mr. Green и ги убеждавам да гледат двата сезона, та да видят за какво става на въпрос...и  след това като си помисля има ли смисъл да развалям рахатлъка на хората... Wink да си гледат там и да се наслаждават на сериала... Rolling Eyes
Звезде, ако сега трябваше да гледам двата сезона на АФк и ако знаех каква драма, ще е, честно казано, бих се въздържала от гледането му. Много ме изтощиха двата сезона, много съпреживях с героите, но не съжалявам за отделеното време от моя страна, но ако имах избор и знаех за какво става на въпрос, пак казвам, може би не бих го гледала. Rolling Eyes За себе си отдавна съм решила, че първо, ще гледам края на даден заснет сериал и тогава ако не завършва трагично, бих го гледала, но драми повече не искам да гледам. Cry
Ренка, честити ти езелски и пленителни дрешки.

# 693
  • Мнения: 10
Здрасти Звезде. Hug
Снежи, съмнявам се да не е преспал с Гюнеш, нали това му беше целта, да опетни сестрата на Явуз, а и щом я отпрати с думите да каже на брат си, че Емир Сарафоулу му е отмъстил, значи кекс със сигурност е имало.
Между другото много детински и недообмислено от страна Емир, направо е в грешка ако си мисли, че преспиването му с нея няма да има последици. ooooh! Rolling Eyes
За мен е съвсем нормално, тези, които не са гледали двата сезона да са впечатлени от третия и героите му, защото са все симпатични актьори.
Те няма как да страдат и боледуват за отминалите сезони и ФЕмирската магия, която ни завладя и напълно ги разбирам, че гледат сегашния сезон с интерес и са пленени от него.
И аз да бях, при такъв хубав актьорски състав и без да съм гледала предните сезони, не бих имала абсолютно никакъв проблем с гледането на третия.
Аз и сега вече нямам, а камо ли ако не знаех нищо за ФЕмир и тяхната история.
При нас е трудното, че трябваше да се настроим от една вълна на друга, но за други, които не са гледали предходните, не би трябвало да имат проблем с гледането на сегашния.

     Наде,почти заедно сме писали  newsm10

# 694
  • Мнения: 10

 Клоди, Hug честита премяна! Heart Eyes

Наде, Hug ама аз нали съм заклета ФЕмирка  Mr. Green и ги убеждавам да гледат двата сезона, та да видят за какво става на въпрос...и  след това като си помисля има ли смисъл да развалям рахатлъка на хората... Wink да си гледат там и да се наслаждават на сериала... Rolling Eyes

     Сигурно си прав newsm78...нека се кефят хорицата Peace

# 695
  • Мнения: 10
     С риск да ви досадя ще ви пусна нещо,но много ми допадна...




     Не се страхувай от сенките...Те просто означават,че наблизо има светлина!

# 696
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug Hug Hug

Нямам мн време затова ви пуснах новата тема , но довечера ще я оправям. Peace



# 697
  • Мнения: 6 105
Наде  Hug





Уважаемо семейство Simple Smile





# 698
  • Мнения: 21 201
Уважаемото семейство е излезнало много добре на снимките. smile3521
Бавачката Салия ми е много симпатична. Много добродушна и миловидна жена е. Трепери над Гюнеш, като орлица, много благ образ е.
Лелеее, феновете много я "обичат".

# 699
  • Мнения: 0
     С риск да ви досадя ще ви пусна нещо,но много ми допадна...




     Не се страхувай от сенките...Те просто означават,че наблизо има светлина!
  bouquetОффф на тоя клип ривах малко Sadзаради текста в комбинация с кадрите.
Илда Hug,Наде  HugБлагодаря Laughing

# 700
  • Мнения: 10
      Клоди ,Илди къде са ни дрехите и аватарите newsm78
      Кой ли ни съблече...Дали някой няма да ни изненада приятно... newsm12
      Аз сама все още немога да се пременя... ooooh!

# 701
  • Мнения: 10
     Нищо не разбирам...пак сме облечени... Hug

# 702
  • Мнения: 10
     Има нещо в децето за Емир и баклава...ама нищо не разбрах

# 703
  • Мнения: 10
    Всъщност е Gecce TV...За Чаги е от днес на обяд,а за Гизем от вчера newsm78



   

# 704
  • Мнения: 10
  Пак от там и от днес...

Общи условия

Активация на акаунт