АФК-ЕЙ~171~ Където е съмнението, там е истината – то е нейната сянка.

  • 37 735
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
     Нищо не разбирам...пак сме облечени... Hug
И аз не си ги виждах мойте Rolling Eyesсамо на другите Laughingот време на време се появява тоя проблем Peace

# 706
  • Мнения: 21 201
Искам фрагман. Няма ли да ни изненадат с такъв, все пак вече сме Вторник, а  утре е деня на озета, а все още сме с един трейлър?! Crossing Arms
Момичета, на всички Ви виждам дрешките, включително и моите, Вие защо не си ги виждате!?
От сета.




Този изглед сигурно е в градината в дома на Явуз. newsm78

# 707
  • Мнения: 0
Наде оправиха се одеждите LaughingОдеве не се виждаха #CrazyИскам фрагмант с Хандето Heart Eyesчестно омръзнаха ми последните  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 11 820
Наде оправиха се одеждите LaughingОдеве не се виждаха #CrazyИскам фрагмант с Хандето Heart Eyesчестно омръзнаха ми последните  Rolling Eyes
и аз ,ама те все ни тикат тая Гюнеш ...и да ми я тикат и да не ми я тикат аз пак не я харесвам  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 10
     Кого виждат очите ми...ТУПИ...липсваш ми    newsm51 smile3501
     Върни се при нас    Praynig



     Това е поздрав за теб от преди 21 мин

# 710
  • Toronto
  • Мнения: 683
     Кого виждат очите ми...ТУПИ...липсваш ми    newsm51 smile3501
     Върни се при нас    Praynig



     Това е поздрав за теб от преди 21 мин

Благодаря, Снеже! Hug Привет на всички!
Минавам само да ви нагледам и да кажа здрасти и ще си мълча smile3505 за да не подразня някого, щото ако си отворя устата и само змии и гущери мога да бълвам за този т. нар. филм, че и за съществото, което някои хора наричат "актриса". ooooh!

Обичам ви! Hug

# 711
  • Мнения: 0

Минавам само да ви нагледам и да кажа здрасти и ще си мълча smile3505 за да не подразня някого, щото ако си отворя устата и само змии и гущери мога да бълвам за този т. нар. филм, че и за съществото, което някои хора наричат "актриса". ooooh!

Обичам ви! Hug
Joy Hug Hug HugМинавай по често де Laughing

# 712
  • Мнения: 10
     Тази също е нова  




     Една стара на Джансу...още от кастинга...Пиги...

# 713
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Благодаря, Снеже! Hug Привет на всички!
Минавам само да ви нагледам и да кажа здрасти и ще си мълча smile3505 за да не подразня някого, щото ако си отворя устата и само змии и гущери мога да бълвам за този т. нар. филм, че и за съществото, което някои хора наричат "актриса". ooooh!

Обичам ви! Hug

Тупи, Hug Hug Hug недей да мълчиш, де... Laughing откога чакам да се появиш и да напишеш нещо за новия път на Емир... Mr. Green

# 714
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Наде оправиха се одеждите LaughingОдеве не се виждаха #CrazyИскам фрагмант с Хандето Heart Eyesчестно омръзнаха ми последните  Rolling Eyes

Не знам за вас, но аз си виждам одеждите, дано не изчезват моите, че са ми много скъпи... Rolling Eyes

Клодиии, Heart Eyes не се надявай на фрагман без Гюнеш... Mr. Green просто без нея не може...тя задължително трябва да присъства... Laughing

# 715
  • Мнения: 0
Наде оправиха се одеждите LaughingОдеве не се виждаха #CrazyИскам фрагмант с Хандето Heart Eyesчестно омръзнаха ми последните  Rolling Eyes

Не знам за вас, но аз си виждам одеждите, дано не изчезват моите, че са ми много скъпи... Rolling Eyes

Клодиии, Heart Eyes не се надявай на фрагман без Гюнеш... Mr. Green просто без нея не може...тя задължително трябва да присъства... Laughing
Оффф яяяя ooooh!Къде ми беше симпатична ,но с това натрапване ми идва в повече Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 2
Здравейте!!! Hug

Много ви благодаря за пожеланията!  love001   newsm76

Искам да ви поздравя с една песен. newsm03

# 717
  • Мнения: 21 201
Хриси,  Hug Тупи, Hugтова е само един сериал, не се ядосвай с новите персонажи, защото нищо не може да променим, единственото, което може да направи всеки индивидуално за себе си е да избере, дали да гледа сезона или не.
Май днес, ще сме без фрагман. Rolling Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=cjuF2Snjcx4&feature=youtu.be


Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 19:31 от Neidjal

# 718
  • Мнения: 0
Хриси Hug  bouquetНаде  bouquet

# 719
  • Toronto
  • Мнения: 683
Туй какво ли ще да значи? newsm78 Любезности м/у Баръш Йош и Хазал? Доколкото виждам е от вчера - 5 ноември 2012

Общи условия

Активация на акаунт