От студовете, ах, нас не ни е страх (между 23 и 29.01)!!!

  • 4 015
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743
Привет и от нас Hug
ние сме си в къщи...болни, с бронхит Sad, как ще изкараме тази зима, направо не знам. Преди един месец пневмония, сега бронхит...а тепърва идват гриповете Crazy
Имате ли проблем с форума или само при мен е така Rolling Eyes ...събота и неделя, а и сега от време на време нещо ми прекъсва...

Теди бързо да се оправя Hug, а мама да докладва за бебето yes, браво и на недоспалия тати и да си вземе всички изпити Simple Smile

 bebiradi  thumbsup  bouquet сега ще започне едно бърборене от сутрин до вечер, понякога съм се чудила (на Марти) как е възможно да говори толкова много без да спре...не го ли заболяват устата Wink

Това са малко снимки от рожденния ден на Марти, но не знам защо не успях да ги кача в bgphoto...http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasseva_s/detail?.dir=55a4&.dn … 2.jpg&.src=ph

Лека седмица на всички  bouquet и по-топла cold

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
svasseva, много ти е хубаво момчето (пу, пу, пу), ма много гости  Crazy, това класа ли е? Да оздравявате бързо и повече никакви болести!
Браво на Ради, все повече и повече ще бърбори, тя досега е трупала, трупала информация госпожицата и ей сега се започва обратната връзка  Laughing - няма млъкване. Много се радвам, ти се притесняваше отдавна...
Днес си седяхме вкъщи, на топло. Ама утре сме на настройка и пак ще мръзнем, но този път ще ходим с такси, никакви приключения вече по градския транспорт  Confused Яни ме дърпаше днес да го извеждам, яхна количката, после шейната, ама аз  - неее  Crazy Laughing

# 17
  • Мнения: 3 743
svasseva, много ти е хубаво момчето (пу, пу, пу), ма много гости  Crazy, това класа ли е? Да оздравявате бързо и повече никакви болести!
...
мерси  bouquet, не не е целия клас Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 743
Мами, имате ли проблем с форума...или само аз имам newsm78

# 19
  • Мнения: 1 271
И аз имам проблеми с форума, доста често не се отваря, а мисля че понеделник цял ден не можах нищо да прочета, защото просто ня можах да вляза, нямаше връзка... newsm78
Вчера ходих на преглед за бебето - да докладвам де - порастнало е детенце 2500 го изкара, имаме повече от месец до финала, така че още ще расте.
За пола го питах - той се смя - по-скоро момиче, отколкото момче казва - но не е сигурен, бебето си играеше мятайки ръце и крака и нищо не се видя между краката. Та всъщност изненадата си остава - като се роди ще видим. Joy
Теди сега пак има 37,5 и е малко кисел, днес не е спал въобще но снощи като му легна към 6, та тази сутрин до 6. Сопола стана жълтеникав и гъст и доста го тормози. Май и утре ще сме си вкъщи.
Поздрави от нас - пожелавам ви да сте на топло в тези мразовити дни.
Целувки на хлапетата   love001 Nature Snowman

# 20
  • Мнения: 3 698
Привет момичета  Hug
и много целувки на сладката бърборана.Бебиради, все повече  да ви радва малката  Heart Eyes
svasseva, много е хубав Марти /и аз да кажа: пу-пу/, май голям купон е било  Wink .Бързо оздравяване и повече никакви болести  Praynig Само да ти кажа /сигурно си знаеш де/ ако много се задъха момченцето или го водиш в банята и пускаш вряла вода да се напълни с пара или пък на хладен въздух за малко.А ако имате овлажнител за въздух може да слагаш сода вътре за през нощта.
Светле, браво на бебчо, да расте и хубавее, а ти папкай и дано бате Теди бързичко се оправи.
PetiaK, мога да ти гледам аватарчето с часове, да знаеш голям фен съм му на Яни  Heart Eyes
Денат, преди време бях пуснала тема за войтата, копнах линкове с де що имаше картинки  Laughing , а ако знаеш и английски може и да ти свърши работа. Заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=37482.0
Чао от нас, много целувки на всички  Heart Eyes

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
моля ви вижте това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=69289.0
знам, че повечето сме зле финансово - но може пък да се сетите за някой който може да помогне?

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
иги, май ще съм в един отбор с теб.
вече тотално се обърках ако е вярно

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ехо, Наде, айде по-ведро  Grinning Нали искахте "да е вярно", това е толкова хубаво...
Цитат
PetiaK, мога да ти гледам аватарчето с часове, да знаеш голям фен съм му на Яни 

Сети, благодаря ти   bouquet
kuneto и аз честичко имам проблеми с форума не ми се отваря, ама аз изчаквам и така, а миналата събота и неделя, пък въобще не можеше да ми зацепи... И какво? Криел се значи бебока  Laughing, коя г.с. стана? Яни така се криеше, всъщност усещаше "слушалката" на ехографа и почваше да се "премята" из корема, даже и накрая, уж в 8мес. били трудно подвижни - няма такова нещо, мяташе се, риташе, бяс от тогава  Grinning. Докторът все повтаряше май ще е мома, май ще е мома, ама аз си усещах, че е момче и никой не можеше да ме убеди. На всичкото отгоре реших и заплетох един розов терлик и той все нещо не ставаше, викам си "ясно, мъж ще е..." И като минах 33г.с, като се смъкнаха тестисите надолу, докторът гледа, гледа и разправя "абе аз какво ви казах, мома ли? Няяяма да е мома...."  Laughing Ти как го усещаш, те майките усещат, май... Каквото и да е  - живо и здраво, още малко остана.

Аз да ви се похваля, най-накрая го усилиха имплантанта почти максимално и Яни би трябвало да чува почти всичко, по принцип тук в България ги е страх и засилват едва, едва. Но вчера аудиологът ни нещо се амбицира, защото рехабилитатораката му каза, че на Яни му трябва по-силно,за да почне да говори и така. Сега се обръща на всичко, толкова се радвахме... Той и преди се обръщаше на някои звуци спонтанно, но не на всичко, а сега даже се стряска - кихам - той се обръща, на телевизора, на почуквания, на всички по-силни звуци... Сега ни предстои големия зор с говоренето, тук вече трябва да се въоръжа с огромно търпение, щото много бавно става  Sad, ама важното е че вървим напред!

# 24
  • Мнения: 3 743
иги, май ще съм в един отбор с теб.
вече тотално се обърках ако е вярно
хей, какво ако е вярно това, което си мисля ли... EFP, не ни дръж в напрежение  bouquet

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Петенце, много се радвам за Яни! Много го пази сега и внимавай да не се претовари психимески - ако да - питай с какво можеш да успокояваш ... че всички тези звуци сигурно ще са му малко множко в началото. ХАйде ще видиш че и ще проговори, че то моя дето чува не говори! ТАка, че споко - има деца дето НЕ ИСКАТ. ДАни е скорпи и като  не стане от първия път - се отказва... Дано малкия плезльо не е същия

Аз съм объркана тотално и съм много притеснена и определено не знам какво искам. Хубаво е да си реалист, но аз съм чак черногледа. Страх ме е, че нещата ще се объркат. НЕ знам какво да правя. ТОзи път не  знам. НЕ е въпроса за сега... а за след време когато децата ще имат все повече нужда от пари... ами ако не мога да ги подсигуря? РОдителите ми поради опр стечения на обстоятелствата и двамата винаги са живяли доста бедно като малки, като млади също - и аз помня времената когато едно простичко "Шоко" не можех да си купя /а и сандвич си носех от къщи/. НЕ съм била нещастна... освен понякога. НО щом и сега помня.... Не искам да е така с децата ми - искам поне основни неща, а и накои глезотийки да мога да подсигуря. МЪжа ми НЯМА професия, аз вече - също. Просто ме е страх. Знам, че това не е най-важното, но съзнавам, че и пез това не може. НЕ знам какво да правя.

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Вчера по Шуърчек-а бях бременна. МАй и днес съм. Ще проверя. НО не съм ходила на лекар да видя - то и какво да гледат - на 23 февруари ще стане един календарен месец...
Ще сложа лента като реша и като се убедя че всичко е ок - че и това ми огромно шубе -адли ще бъде наред всичко с бебето!

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Йепе, къде сте? Пиши как е малкия... Беше доста притеснена миналата седмица.ДАно сега сте по-добре

СЕти, малката ЛОрка да я гушкаш и да ми я пазиш, че съм си я харесала за снаха - ей такава силна жена за моя скорпи да го сложи на място Wink А и красива като майка си!

Иги, хайде пиши как си! Аз вчера и на Кю-то ти писах ама ти или си сърдита или заета Wink

Габи, как си? Горе главата и казвай ако можем за работата да помогнем нещо - да търсим в нета и т.н.

beberadi малката да ти е жива и здрава. ДА знаеш - ако нещо те притеснява - пишеш тук - и на следващия ден вече всичко е ок Wink Колкото пъти се притесни и написа - толкова пъти всичко потръгваше до седмица Wink пиши че нямаш яхта!

Танче, как е малката Дара? Много ми липсвате . Така и не успяхме да пием кафе миналата година - дано тази ни провърви повече.

Denat няма да се шашкаш първата седмица - децата реват и е мнооого страшно отстрани, изглежда адски сложно и невъзможно да схванеш нещата... Но точно след две седмици, ще си боен стар ветеран и всичко ще се подреди. ДАже аз като прекъснахме първия път след 2-3 месеца без прекъсване /водих го и на платени/ - не знаех какво да правя в свободното си време!

# 28
  • Мнения: 3 743
Вчера по Шуърчек-а бях бременна. МАй и днес съм. Ще проверя. НО не съм ходила на лекар да видя - то и какво да гледат - на 23 февруари ще стане един календарен месец...
Ще сложа лента като реша и като се убедя че всичко е ок - че и това ми огромно шубе -адли ще бъде наред всичко с бебето!

Наде, слагай  лентичката Hug
Лека и безпроблемна бременност  bouquet

Нормално е да си притеснена и объркана hug, много добре те разбирам spoko
Видя ли тази тема, аз като я прочетох и честно казано ми се прииска и на мен Wink - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=69057.0

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
svasseva мерси за милите думи
само да ти кажа - много се радвам че при Марти мина страха - бях се попритеснила за него - той е много сензитивен и много зрял и в същото време детски за възрастта си - дано ме разбираш
но го наблюдавай нещо а не пропуснеш Wink да не е бил влюбен бе??! аз ей сега се сетих

Общи условия

Активация на акаунт