От студовете, ах, нас не ни е страх (между 23 и 29.01)!!!

  • 4 019
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 743
svasseva мерси за милите думи
само да ти кажа - много се радвам че при Марти мина страха - бях се попритеснила за него - той е много сензитивен и много зрял и в същото време детски за възрастта си - дано ме разбираш
но го наблюдавай нещо а не пропуснеш Wink да не е бил влюбен бе??! аз ей сега се сетих
...да ти кажа честно ... не е минал Cry,  нали беше болен  и не ходи на училище една седмица, но  вчера като разбра, че днес е на училище и пак започна да плаче и да трепери...заболя го корема, преди малко каза, че отново го боли гърлото и да ходим при лекарката да го прегледа...

# 31
  • Мнения: 2 327
Вие май видяхте от Светла и на всички ви хареса Simple Smile
Наде, безпроблемна бременност! А за финансите не се притеснявай чак толкова... Никога не се знае как ще се наредят нещата. Надявам се да е добре за теб Simple Smile
Честито и на малката Ради за бърборенето Simple Smile От тук нататък няма спиране...

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Стън, радвам се, че пишеш
А я кажи при вас как са нещата - кога ще е операцията... ДАй малко снимки на малкия герой

# 33
  • Мнения: 3 698
Надеееееееееееееее, ЧЕСТИТО,ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТООООО newsm68 newsm44 newsm68 !!! Много щастлива, спокойна и безпроблемна,лека бременност  preggo ! Сигурна съм, че си много изплашена и объркана , но знам, както и ти знаеш, че това е прекрасно! Всичко ще се нареди, ще видиш, в моето семейство също никога не сме имали големи финансови възможности, на мен също понякога ми се искаше нова блузка или друго, ама пък си имам сестричка и това ми е огромно богатство! Ние сме с теб, много ви обичаме и мноооооооооооооооого се радваме Hug Heart Eyes Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 2 262
Не съм сърдита, а съм само много подтисната, много ми е лошо, от вчера почнах и да повръщам, до такава степен вече ми е зле. Освен всичко това, тези студове и че сме заключени у дома, още повече ме гнети! Ние сме в малка квартира, която не искам в момента да поглеждам, толкова е разхвърляно и мръсно, и чинии ме чакат в ледения бокс, нямам сили обаче да се надигна от компютъра и нямам и енергия. ВЪВ вторник  бях подредила и прибрала, успях и да сготвя 3 яденета, защото ми беше малко по-добре, но от вчераааааааааааа......а днес все едно хуните са преминали през къщи!!! ОМРЪЗНА МИ! Чуствам се като една безкрайно ангажирана слугиня, и няма край. А и Мишо от това стоене в къщи само мърмори и се сърди и е крив, трябва да му се угажда и освен да гледа телевизия друго не иска да прави, караме се за този телевизор вече. Вчера уж двамата щяхме да правим замъци и разни вишки и наблюдателници за пиратския кораб и пиратите които има, но какво се оказа мама се зарина в картони и пастели, да лепи и да рисува, а Мишо само ме подкрепяше и гледаше, не ще нищо да прави, дори когато каже, хайде да рисуваме, пак ме кара аз да оцветявам, и не ще той. Казва НЕ МОГА! И това е, ама че образ, недния му Мишо! Ядосва ме и аз само се нервя и си повтарям, че не бива! Толкова от нас за сега, събирам сили да си надигна голямото ДЪ и да почвам, че мене чакаааааааааа! А ми се иска да си легна ей тука на леглото пред раздорния телевизор и да си гледам и лежа цял ден! Някой не търси ли да ни осинови? Това шеговито разбира се, за да видите че старата Иги наднича от някъде!

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, то това е нормално
 Аз освен др се будя в 6 от глад!!! не че имам сили да стана да ям
Гадене и виене на свят е нещо ежедневно - ако ми е добре си мисля, че нещо не е наред. От 3 дена не мога да спя. Но нервите са така опънати, че ми е все тая. Имам чувството, че всеки сантиметър от мен го напъват от вътре да се пръсне! Особено корема. Болки в кръста и яйчниците. Плюс глад! Вечер - пълно прилошаване с тресене от студ и под юргана, и високо кръвно /много високо/ и аритмия.
Айде да ми е честито Wink ма кво да ти кажа - напук пък няма да се дам - ще оцелея!
Чакам с нетърпение гаденето и повръщането - това ми е специалитет - мога го от сутрин до вечер - остава тоя път и нощно време да специализирам Wink

Та така момичета - бремеността е хубава, и красива - ма на кино и по книгите! Wink
Е наоплаквах се - сега отивам да си се самосэжалявам

# 36
  • Мнения: 2 232
Честито със закъснение на Мама Иги, а сега и на catnadeen - лека и безпроблемна бременност и на двете ви желая, без нерви   и с повече усмивки Hug
Спомням се колко бях объркана и аз като разбрах, че толкова скоро след първото ще имам второ дете....още не се бях възстановила психически от  първите  много плачливи месеци и хоп....отново.За щастие  бебето е много добро и въобще не плаче като батко си....
Още веднъж  кураж момичета.

# 37
  • Мнения: 2 543
Лелеееееееее, човек да не ви остави за малко! Нямаше ме един-два дни и започнахте - тоя проговорил, оня взел да чува, трети - бременни! Ехеееееееееееееееееее! Браво на всички вас!  Hug

Нас ни няма, защото съвсем съм се смахнала от миналата седмица. Виждам, че всичко е наред и все пак, не мога да се зарадвам. Йоан явно чува, но не достатъчно добре и това му пречи на концентрацията. Трябва много търпение, за да се работи с него, а на учителките в яслата явно им липсва. И все пак, другата седмица ще го пратя, пък да видим. Ако продължават да твърдят, че нищо не прави там, ще си го взема съвсем и повече няма да го пращам да си губи времето там.

Обаче, добрите новини от форума ме радват много! Не спирайте да ги пишете! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 2 327
Ето да се отчета със снимки: Моето семейство
Само да поясня, че каката ми е племенница Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 2 356
Момичета, а водят ли се децата на рехабилитация, когато сополясат?
На тия процедури нашата я събличат по памперс, тя реве до посиняване, естествено после изпотена, та днес физиотерапевтката дето я следи искаше да я заведем да я прегледала. В кабинета бяха на климатик и естествено като се прибрахме сополите тръгнаха, и сега се чудя какво да правя, тъкмо издействах направление за другата седмица  ooooh! Ако не я заведа гори процедурата за деня нали  newsm78 ако я заведа със сополи пък тъпо, има и по-малки бебета, вие какво правите?

# 40
  • Мнения: 1 710
Първо на бременните - с вас сме. Напълно ви разбирам - като си ме представите с големия тумбак, в който мирно и кротко си расте Ния и в същото време целодневно в болницата на рехабилитация с Гого. Колко сълзи съм изплакала от страх и как съм се радвала като ми се повръщаше щото знаех, че повръщам ли - всичко е ок. Ама всичко е зад гърба ми и сега се радвам, че се решихме - като я гледам нашата малката хитруша и си викам - струваше си - и неспането, и нервите и повръщането. С вас сме - и се молим  Praynig най-горещо всичко да мине добре и да се радвате на новите бебоци.
Денат, по принцип преди като водех Гого имаше забрана да се водят децата болни на рехабилитация. разбира се, случвало се е да го водим с лека хрема. Целта е да не се пренася зараза, а и като плачат и имат сополи им е трудно да дишат. Ако не ви е силна хремата - не виждам причина да не ходите, още повече сега когато губите процедурата. Но разбира се ти прецени какво е състоянието, за да не я разболееш повече и така да изгубиш и останалите процедури. За плаченето не се страхувай - то е част от екшъна. разбрах, че сте при нашата рехабилитаторка - слушай я, наистина много ни помогна.
Хайде болните да оздравяват, а бременните да се разхубавяват. Останалите, ох... да разцъфтявът пък.

# 41
  • Мнения: 882
Знаех си аз, започнат ли хубавите новини и всички сме на линия. Браво Наде! Човек, като тебе, който раздава толкова много обич и съпричастност на хората, трябва - задължен е да има поне една дузина дечица. Сега стискаме палци с мама Иги да си повръщате на воля и да си дебелеете.

beberadi малката да ти е жива и здрава. ДА знаеш - ако нещо те притеснява - пишеш тук - и на следващия ден вече всичко е ок Wink Колкото пъти се притесни и написа - толкова пъти всичко потръгваше до седмица Wink пиши че нямаш яхта!
Така е, истина е, само, че аз неискам яхта.
Искам вече да няма болни дечица и болни мами. Искам татковците им да печелят много парички и да не им се налага никога да ходят по разни социални служби за помощи. Искам тук безработните ни мами да си намерят работа, за да имат самочувствие и да не се чувстват потиснати и в лошо настроение.
Е ТОВА Е. НАПИСАХ ГО И СЕГА ДА ПОЧВА ДА СЕ СЛУЧВА!

И още нещо, Сети, вас вече са Ви избрали. Останалите младежи са за нас. Ние също си харесваме Яни.

# 42
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Стън, малкия има твоята прекрасна усмивка

Мерси на всички за милите думи. Мисля, но... май днес се заглеждах по панталони за бременни... Просто не знам как бих могла да му направя нещо лошо - още повече, че аз съм виновна за това /е малко ме харзулна мъжО поради неговите епически битки за второ но/...

# 43
  • София
  • Мнения: 4 884
Наде, честита мъничка точица в коремчето ти!
Много се радвам на новинката ти, която всъщност си е една голяма новина, щастлива при това..
Пожелавам ти да си голяма глезанка по време на бременността и двамата ти мъже много да те слушат.

Мамо Иги, знам колко е скучно да си затворена в малко пространство, където винаги е разхвърляно, каквото и да правиш ти по въпроса. Ако това може поне малко да те успокои ще ти кажа, че аз съм затворена само в една стая, от която почти не излизам, защото ако изляза ще срещна свеки в коридора..И при срещата може да припадна от ужас. Така, че моята стаичка е далеч по-лошо убежище от твоята квартирка. Дано съм те накарала да се усмихнеш дори и с половин усмивчица..

bebiradi, на теб ще ти кажа, че твоята мацка е много сладка и има кандидати и за нея. Лора щом вече е заета, ние ще кандидатстваме за вашата сладурска малка ръчичка..


Петя, радвам се, че Яни започва да чува повече и се надявам скоро да започне да бърбори повече от теб и да те "засенчи".


Йепе, дано Йоан започне да слушка повече и да те радва всеки ден повече от предишния..


Майчета, пожелавам на всички ви да сте много здрави и тук да има всеки ден мнооого хубави новини..

# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Наде, по повод заглеждането ти по панталони за бременни..Имаш от мен подарък едни дънки за бременни, които аз съм носила. Почти нови са..Така, че спирай да гледаш за панталони, само си бъди бременна..Цунки..

Общи условия

Активация на акаунт