Отговори
# 60
  • Мнения: X
о, супер - колко много диетуващи  Mr. Green мен само за кърмата ме е страх, ама то не е чак някаква крайна диета..пък и като пия много вода  newsm78 а може ли някоя от вас да публикува едно примерно меню за деня  newsm78
Блонди, много сте фешън  Twisted Evil Twisted Evil
Белверде - много е сладък Валерчо  Heart Eyes..ама на тати май ми мяза  Embarassed Hug
Ивка, малката сладурка  Heart Eyes

# 61
  • София - град
  • Мнения: 141
Бюти,тук има примерни манджички

# 62
  • Мнения: X
Софи, мерси, аз съм си го запаметила това, ама кой се сеща да го види  Mr. Green Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 39
Освен да взема да се откажа от детоксването и да започна и аз тази 90 дневна  Thinking
То било ужасно с ревящо бебе, останах без ръце и кръст. За един ден се изморих толкова, колкото не съм се изморявала за двата месеца до сега.

Жулиет, при Лалова сме. Тя ни беше предупредила да си вземем охлаждащи лепенки, но въпреки това вдигна температура. Надявам се следващите да ги понася по-леко.

# 64
  • Мнения: X
даже, ако се почне в събота..на нова година се пада въглехидратния, а на Коледа - белтъчния ден  Twisted Evil абе измислих го аз  Mr. Green Mr. Green ама аз смятам без 3-те дни само на вода  Crazy

# 65
  • Мнения: 98
Айде,една снимка и от нас след баня:
Скрит текст:

Тази мома си я заплювам за снаха Heart Eyes Mr. Green Mr. Green
MaryJane,готово,тъкмо си ми градска Hug
Бюти,аз харесвам тая диета точно защото можеш всичко да си хапваш,просто трябва да е в определените дни.Ще ти напиша какво горе-долу ям аз:
    Закуската всеки ден е плод,аз обаче често я пропускам.В протеиновия ден на обяд примерно си правиш сирене по шопски със салата,или паниран кашкавал,вечерята гледам винаги да е месо,най-често пилешко.
    Втория ден е варивата-например на обяд ориз със зеленчуци,или грах,за вечеря-варени или печени картофи.
    Във въглехидратния ден ям някаква закуска на обяд,или препечени филийки,а за вечеря  пица или тортичка.
    Плодовия ден го карам на ябълки,банани,круши и 100 гр сурови орехи.
Това е общо взето,има много варианти,зависи какво обичаш да ядеш.Лесно се издържа,защото е разнообразна и като свикнеш,не усещаш глад.Като минеш първите четири дни,организма свиква и става лесно.Ако я почнеш,не е необходимо да я караш 90 дни,аз предния път карах два месеца и като постигнах,каквото исках,я спрях.И хубавото е,че свалените килограми се задържат след като я спреш.

# 66
  • Мнения: 0
даже, ако се почне в събота..на нова година се пада въглехидратния, а на Коледа - белтъчния ден  Twisted Evil абе измислих го аз  Mr. Green Mr. Green ама аз смятам без 3-те дни само на вода  Crazy
Бюти мисли му ако на нова година се падне някой от дните на водица Joy Joy JoyЩе спасиш живота поне на едно прасе hahaha

# 67
  • Мнения: 24
Бюти,ако изкаш от понеделник да започнем 2те/90 дневната,аз я започвах и я спрях на 2та 4ка Confused,пазих я преди да забременея и съм много доволна от нея и знам,че няма проблем за кърмата  Simple Smile виж в фейса в клуб фиданка има и коментари и менюта и снимки на отслабнали,които действат доста стимулиращо.Момичета,прочитам някоя страничка и жсе не ми остава време да се включа и за подаръците за коледа и тн....и много ми се изкаше да се включа и аз, но от испания ще ми е малко трудно,както аз да изпратя така и на мен да ми пратят подарък.Моето момче миналата седмица му сложиха 3 ваксини,имаше 37,5 темп.и това е надявам се и на 4мес.да минат така леко ваксините,вече сме 7кг.и 63см.носим дрехи 6/9мес.размер,гукаме и то много,голям сладур е,като каже Агууу.Момичета гледам ви снимките на дечицата и по хубави от АВГУСТинчетата няма  Heart Eyes

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 138
Здравейте момичета Simple Smile)не съм ви изчела още, но минавам само да постна нещо много интересно и смешно за тези, които нямат фейсбук Simple Smile :Simple Smile
Истинският тест-готови ли сте за родители

Скрит текст:
1. Подготовка
Жени: за бременност
Сложете си нощница и в нея си пъхнете торба с боб.
Закрепете я отпред и я оставете там
След 9 месеца махнете 5% от боба.

Мъже:за бащинство
1. Отидете в местната аптека, изсипете съдържанието на портмонето си на касата и кажете на аптекаря да си вземе колкото иска
2. Отидете в супермаркета. Подпишете договор заплатата ви да се превежда директно в централата им.
3. Отидете си в къщи. Вземете и прочетете вестника за последен път

2. Знания
Намерете двойка, които вече са родители и жестоко ги критикувайте относно техните методи на дисциплина, липса на търпение, срамно ниски нива на толерантност и как може да си оставят децата да правят каквото искат. Предложете начини, чрез които могат да подобрят навиците за сън, ходенето до тоалет, маниерите на маса и цялостното поведение на детето си.
Насладете се-това ще е последния път в живота ви, когато ще чуете всичките отговори.

Тест 3: СЪН
За да усетите как е нощем:
1. Разхождайте се в хола от 5 до 10 вечерта, носейки мокра торба, тежаща приблизително 4-6кг на ръце, с радио пуснато на празен шум ( или друг монотонен неприятен звук), усилено до дупка.
2. в 10 вечерта оставете торбата, настройте си алармата за полунощ и си легнете да спите.
3. станете в 11 вечерта и се разхождайте с торбата до 1:00. Настройте си аларма за 3:00
4. Докато се опитвате да заспите и не можете- станете в 2:00 и си направете чай. помислете върху смисъла на живота
5. Легнете си в 2:45 и станете отново в 3:00 когато се включи алармата
6.Пейте песни в тъмното до 4:00
7.Настройте алармата за 5:00. Станете тогава. Направете закуска.
Поддържайте този режим 5 години. ИЗГЛЕЖДАЙТЕ ЖИЗНЕРАДОСТНИ


Тест 4: Обличане на малки деца
1. Купете жив октопод и мрежичка за пазар
2. Опитайте се да сложите октопода в мрежичката без да излизат никакви пипала
Имате: 5 минути

Тест 5: Колата
1. Купете шоколадов сладолед с фунийка и го оставете в жабката
2. Вземете стотинка, пъхнете я в CD player-а
3. Смачкайте кутия с шоколадови бисквити на задната седалка
4. Минете с градинско гребло от двете страни на колата

Тест 6: На разходка
а. изчакайте на вратата
б. излезте от вратата
в. върнете се в къщи
г. излезте отново
д. слезте до входа на блока
е. върнете се до горе
ж. слезте пак до долу
з. ходете много бавно по двора в продължение на 5 минути
и. спрете, разгледайте детайлно и задайте по 6 въпроса за всяка дъвка, салфетка и мъртво насекомо по земята
й. върнете се по стъпките си
к. крещете, че не можете повече и искате в къщи докато съседите не излязат да ви зяпат
л. откажете се от всичко и се приберете у дома
Сега сте готови да излезете на разходка с малко дете

Тест 7: Разговори с малко дете
Повтаряйте всичко по 5 пъти в продължение на 3 години

Тест 8: На пазар
1. Отидете в местния супермаркет. Вземете със себе си най-близкото до малчуган в предучилищна възраст- голяма зряла коза е перфектно. Ако искате да имате повече от едно дете-вземете толкова кози, колкото деца желаете да имате.
2. Напазарете без да изтървате козата(те) от поглед
3. Платете за всичко, което козата изяде или счупи.
Докато не започнете да се справяте с това лесно, не се опитвайте да имате деца


Тест 9: Хранене на 1 годишно дете
1. Изкормете един пъпеш
2. Направете малка дупка отстрани на пъпеша
3. Провисете го от тавана и го залюлейте силно
4. Вземете купичка с попара и се опитайте да я вкарате с лъжичка в движещия се пъпеш докато се преструвате, че е самолет. ЗАПАЗЕТЕ ДОБРИЯ ТОН
5. Продължете докато попарата е преполовена.
6. Обърнете другата половина в скута си, така, че част да попадне и на пода.
Повтаряйте 4-5 пъти на ден.

Тест 10: Телевизия
1. Научете имената на всички Телетъбита, Спонджбоб герои, Дисни, Бен10 и.т.н
2. Не гледайте никакви други канали в продължение на 5 години

Тест 11: Бъркотия
1. Вземете морковено пюре и го размажете по дивана. Конфитюра-по завесите
2. Скрийте една риба зад уредбата и я оставете там цяло лято
3. Вкарайте пръстите си в саксията на балкона и след това минете по чистите стени. Покрийте с химикал.
4. Изпразнете всяко шкафче/кутия/гардероб в къщата и натрупайте всичко на куп в хола.
5. Домъкнете различни предмети от различни стаи и ги оставете върху купа от т.4

Тест 12: Дълги пътешествия с малчугани
1. Запишете на касета някой, който крещи "Мамо" без да спре. ВАЖНО: Не се позволява повече от 4 секундна пауза между всяко "мамо". Включете редовно крешчендо, от което вашия мозък иска да си посегнете на живота.
2. Пуснете записа в колата, където и да ходите през следващите 4 години.
Сега сте готови да пътувате с деца

Тест 13: Разговори и социален живот
1. Започнете разговор с избран познат или приятел.
2. Нека някой непрестанно да ви дърпа за ризата, ръкава, палтото и да е пуснат "мамо" записа от по-предната точка.
Сега сте готови за социален живот в присъствието на дете

Тест 14: Готови за работа
1. Изберете ден, в който имате важна среща
2. Сложете си най-добрия костюм за работа
3. Вземете купичка със сметана и добавете 1 купичка лимонов сок
4. Разбъркайте
5. Излейте половината върху страхотната си копринена риза
6. Другата половина използвайте да накиснете хавлия в нея.
7. Опитайте се да изчистите ризата от т.5 с хавлията от т.6
8. Не се преобличайте ( нямате време)
9. Отидете направо на работа

СЕГА СТЕ ГОТОВИ ДА ИМАТЕ ДЕЦА. ПОЗДРАВЛЕНИЯ

# 69
  • Враца
  • Мнения: 800
ifka, хахахахаххахахах  Joy Joy Joy Joy Joy

И все пак, Белверде, мисля, че на теб си прилича, някак излъчването е твоето, не знам как да го обясня, но като го погледна и виждам теб в него. Ама и аз как се изказах само  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 264
Ифка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На мен всички бебета ми приличат на майките им от нашият форум. Което и бебе да погледна все на мамите си мязат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И моите започват да приличат на мен, ама оставям татито да си мисли, че са целите на него Twisted Evil Когато се родиха, бяха негово копие, но сега много се изменят и все по-вече на мене си приличат  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

И днес става снимков бебовалеж Mr. Green Много красиви бебета, най-най-хубавите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Здравейте! Отчет от днешната консултация(за който му е интересно де  Grinning)-тегло 5.580 (+630 гр), ръст 58 см (+3 см), глава 38 см, гърди 38,5 см. Педиатърката ми зададе въпроса дали ми остава мляко след като я накърмя, дали изцеждам Shocked и аз й казах че кърмя от едната гърда само. Тя каза да кърмя от двете защото малко била качила и аз попитах колко трябва-750 гр поне трябвало. Тогава й обясних, че с баткото съм кърмила година и половина, сега 3 месеца и съм наясно с гърдите си и знам, че имам мляко. Също знам, че не е гладна, защото спи много и е кротка-не реве(а и се орига мощно след хранене Grinning ). Тя се съгласи с мен и в крайна сметка каза, че важното е че за ръста й килограмите са ок, минимума бил 5.100. Според мен също малко е качила, но аз знам че имам мляко, по-скоро не се храня добре, ще видим сега и този месец как ще е, но 630 гр. не е толкова зле. Продължаваме с 4 капки вит . Д, мекичка била главата отзад, но щяла да се оправи  Mr. Green Пъпчето ни беше без лепенка 2-3 дни и е много добре, сега пак сложихме и вече ще я сменяме през 10 дни, не през седмица. Сложи я по коремче (аз почти не я слагам  Blush, че не я кефи никак) и не беше доволна как си държи главата, каза да се упражняваме  Crazy. Биха ни ваксинките и малката е поизнервена тази вечер, дано не продължи дълго.
Зафира, направо съм забравила за гладуването, може би трябва да си изровя записките, явно лошите моменти ги изтривам. Доколкото помня и аз се притеснявах как ще е вечерта, но учудващо мина добре и без да го храня.  Peace
Жени, тогава имах спор с анестезиолога(беше голям чешит, както май повечето анестезиолози), защото не исках да подпиша някакви документи предварително, и не ми обясни добре за упойката, само каза че не било обща упойка, сложили му някаква маска с газ, за да го упоят, и е бил под упойка 10-15 мин., нали ви казах че ми го върнаха след толкова буден, аз бях много учудена.
Всички бебоци са голеееееми сладурчета!!!
Ето и две снимки от нас днес( и във ФБ ги качих),
Скрит текст:
По случай месечинката се издокарахме с рокля Wink

И ето как се опитваме да държим глава, все още не добре, ама ще се упражняваме  Mr. Green

Като се щракне на снимката се вижда по-добре.

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 23:30 от didi24

# 72
  • Мнения: 111
Запис и от нас Peace Бюти прекрасно заглавие Hug

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Aйде и аз да се запиша,че като съм без нет от вчера и имам да наваксам в четенето и на предната тема.
Попрочетох малко диагонално Embarassed,ама само да кажа,че едва днес на обяд хапнах като хората от събота насам,та 2 дена детокс и един на жито мога да кажа,че не само не намалят,но увеличават кърмата Heart Eyes.
Бютинце видях рецептите за 90 дневната.Изглежда лесно,може и аз пък да се пробвам Mr. Green

Много хубави бебчета Grinning

# 74
  • Добрич
  • Мнения: 22
Здравейте, мами Simple Smile

Чета ви как се разправяте за диети и се чудя как аджаба да напълнея 2-3 кила.  Thinking Уж все ям по малко и на често и пак съм ужасно остлабнала. Вече и панталоните ми ми станаха големи и чак сама почнах да не се харесвам.  Confused  Това детенце ми изпи соса. Той дебелее, аз слабея - няма празно.

От два дни насам, дето се опитвам да се тъпча сигурно, гърдите ми така се пълнят... Вчера след двучасовия сън на бебето, като си пипнах гърдите те станали буквално на камък. Точно така ми бяха и в болницата - ужасна работа. Днес сутринта същата работа и започнах пак да цедя и замразявам. Много добре се беше регулирала кърмата точно колкото има нужда бебето и сега пак съм в изходна позиция.  ooooh!

Екзо, моя Камен ми е малко копие и има същата бяла кожа като мен. Мъжа ми е доста матов и Матей е като него. Като ги погледна Камен и Матей сега са ми толкова различни, все едно не са братя. Simple Smile

Всички дечица са чудни! Много обичам бебета, хора, направо съм пристрастена.  Laughing Някак немога да приема, че това е то и повече няма да имам бебе като пораснат децата.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт