Отговори
# 705
  • Враца
  • Мнения: 800
Морско конче, и при нас е същата трагедия, ето как се оправяме:  Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 706
  • Мнения: 2

 #Crazy

ferriy, и после?

защото днес го извадих от количката и се успокоявахме 10 минути и си останахме в къщи  Sad

# 707
  • Мнения: 21
Момичета, снимките на бебетата ви са много хубави, много сладки бебоци.
Sea Horse, а защо вигантола го даваш с мляко, така ли трябва да бъде, аз направо капвам в устата. Нека и останалите майки да споделят.

# 708
  • Плевен
  • Мнения: 138
Мислех, че само ние не обичаме шапки. Ани изпада направо в истерия като й сложа шапка, само ако е някоя по-широка не я усеща. Или първо слагам шапката, после давам малко да посуче да се успокои и обличам яке и излизаме.
На нас май ни растат зъби, от два дена реве адски много, като я нося се опитва да ме хапе по брадата и аз все си мисля, че е гладна и бутам цица, а те се дърпа. Чак днес следобяд се сетих да погледна, малко й е надут венеца отдолу. Има ли и други с такива симптоми?
А и щях да ви питам някоя мама мери ли температура с термометър-биберон? Дали показва вярно?
sevi_sevi и аз вигантола го капя директно в устата, Ани дори вече като види шишенцето и сама отваря уста и после се облизва. Не знам какъв вкус има Simple Smile

# 709
  • Добрич
  • Мнения: 22
Зафира, в петък ще ходя да ги тегля двамата хубавци, но понеже много ги мисля тия теглилки и днес реших да го изтегля вкъщи. С пижама и сух памперс е 8100, което е далеч по-добър резултат от това, което ми се въртеше в главата тия дни (8500  Mr. Green) Laughing Ние разредихме кърменията и все съм нацицена, дано скоро се регулират нещата. Може би и затова се е дърпал и бунтувал толкова предишните дни - то не е гладно детето, а аз бутам ли бутам  Mr. Green  Време е да се поуспокоят нещата откъм наддаване, а и старта ни е направо летящ Simple Smile

Аз шапка на Матей още не съм слагала. Тия номера с ревовете от шапки не ми минават по принцип. Камен ей така се тръшкаше миналата седмица и си я сваляше на момента, ама като му я вържа под брадичката ще я свали някой друг път. Вече се е отказал, въпрос на време е да се свикне.

Кашпи, ти поръча ли си книга? За колко време ти пристигнаха снимките и къде, в пощата или? Ще чакам отзиви Simple Smile

# 710
  • Мнения: 2
za вигантола, не знам, не помня сигурно така са ни казали, то ние сме със спрян вигантол вече, нямали сме нужда каза докторката

# 711
  • Плевен
  • Мнения: 138
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=674440.0 - тук има доста подробни обяснения за photobox.co.uk Simple Smile

# 712
  • Мнения: 0
Марли  Hugбраво на момчето,не се шашкай ,екстра си е.Моя човек взе много да се разсейва, цокне 2-3 минутки и е готов нахилен и гукащ,но и кърменията разреди.
Муки браво на Явор(любимо мое име) явно конкуренцията не спи.
Днес след тия ваксини беше тежко,преди малйо го приспах за 5 път.
Морско конче голям сладур,моите и двамата имат точно такива сиви очи.Аз също му взех такова боди,единстеното добро попадение от Джъмбо.
БейбиАти щях да те питам какъв е механизма на увреда на млечно киселите бактерии при деца с АБКМ?
Аз мисля да поръчам календари и фотокнига,но в Артскау.

# 713
  • Мнения: 20
 ooooh! Тъпотиите ги чеквам в гугъла,а баш това дето ми трябва не се сещам. Embarassed
Ифка  Hug
Въпроса с шапките го решавам с.... качулка.Не съм му слагала шапка в интерес на истината,но якето му си има качулка и си му е много добре.
Като говорите за разреждане на кърменията се сещам да споделя,че и при нас се случва.Даже и 4 часови паузи има доста често,а кърмата отива към регулиране.Поне нощем спя спокойно без сутиен и подплънки.Откакто махна нощното хранене рахатясах,че ми беше дотегнало да намествам банели и прочие.Вчера пробвах и през деня да махна подплънките,но се оказа че е рано ...още има сериозни течове.

Прекарахме чудна вечер, да се похваля.......с приятели в много приятен ресторант. Heart EyesСладки приказки,мноооого храна и две чаши от любимото ми розе  Heart Eyes  Embarassed О,и най-важното- спокойни деца  Heart Eyes Почувствах се човешки и позаличих депресията.
От скитане не мога да си доошетам къщата  Whistling
Бе,... много си обичам мъжа напоследък  Laughing Що така  Thinking

# 714
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459

Бе,... много си обичам мъжа напоследък  Laughing Що така  Thinking

Joy
Васето на нас лепенката ни я слагаше педиатърката първоначално всеки понеделник, като с нея я къпем, тя е водоустойчива. После се разбрахме през 10 дни, но започна на 5-6тия ден да се зачервява, явно прояви алергия към лепенката и я махам и стоим няколко дни без лепенка, последно 6 дни. Но и днес педиатърката каза, че вече пъпчето ни се е прибрало и не е проблем да направим по-дълга почивка, щом проявява реакция към лепенката. Говореше ми нещо и с фенистил гел да я мажа, но не смятам.  Peace
Днес се разхождахме с кенгуруто следобед и даже там спа малката бебка, гък не казва вътре, страшно й харесва. Гърба да ми е як!  Mr. Green
Тази вечер Матеа се смя с глас поне 10 минути на баща си, който я забавляваше, заболя ме устата да се хиля с тях.  hahaha Може да пусна клипче във ФБ. Simple Smile
Лека нощ!  smile3507

# 715
  • Добрич
  • Мнения: 22
Муки, и аз като пия 2 чаши вино моя много го обичам  hahaha

Belverde, ти ли беше публикувала една лампа, дето изпарява вода? Аз имам такава вкъщи, подари ми я мъжа ми за една Коледа и тотално я бях забравила. Ще взема да я изкарам, пък да видим каква ще я свърши с въздуха.  Thinking

Последна редакция: вт, 13 ное 2012, 00:39 от marley__

# 716
  • Мнения: 1 961
Блонди мерси  Hug . не съм питала още акушерката за млякото но се порових в интернет. Това което разбрах е че единствената разлика мейду Пре и 1 е че в 1-цата има нишесте, а в Пре не и затова казват, че Пре е наи-близко до маичиното мляко понейе то не съдърйа нишесте. Освен това 1-та има логично повече въглехидрати и от нея се наддавало повече затова се препорачва да има рейим, докато с Пре млякото, бебето мойе да пие толкова колкото иска.
кrtous аз ползвам на МАМ биберона Perfect. Тази се препорачва от акушерките тук и аз пак слушам и изпълнявам  Rolling Eyes
val_sm кефиш ме, че обличаш близнаците с различни дрехи, много са сладки
белверде ти ме уби с това пиле  Shocked
sea horse голям слъдур. ние когато ще излизаме го обличам изцяло и шапката слагам, отварям прозореца и го кърмя така,тои се успокоява и го слагам в количката, дори да не спи е спокоен и после се унася
много съм доволна от активната гимнастика Fisher Price http://www.mytoys.de/Fisher-Price-Fisher-Price-Rainforest-de-lux … a02.03.28/1734840, така се смее, вече посяга, малко му се разминават ръцете, издава някакви гърлени звуци и стои под нея по час и често и заспива.

# 717
  • София - град
  • Мнения: 141
 Simple Smile Здравейте.
Sea horse, често слагам Емма в тази поза. Иначе реве като лежи, а не може постоянно да е на ръце. В тази поза ни вижда всички в стаята и е спокойна клюкарката че не изпуска нищо  Laughing  Малкия наистина е с прекраси очи.
Ние проблем с шапката нямаме, дразни я но до истерии не се стига,за това пък като я обличам е някакъв ужас  Crazy Crazy Crazy Crazy Виждаш ли колко е тъжна на снимката от аватара....е това е защото е облечена, големи драми прави  Laughing

Вече съм сигурна че ще взимам играчки само от Джъмбо...няма такива цени. Една дрънкалка -ябълка която се отваря и вътре вибрираща семка с червейче 27лв  Confused  Но паричките са ни подарък и за това я взехме  Crossing Arms

# 718
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Аз пък нямам никакъв проблем с шапките. Може би защото от съвсем малък го извеждах с тънка шапчица и е свикнал. Ето го с дебела шапка:
Скрит текст:
Обаче като гледам вашите как ги обличате като големи деца вече, с обувки, дънки... Ние такива дрехи нямаме Crazy Купила съм му 3-4 панталончета, но още с ританки ми е най-удобно, че няма нужда от обувки. То и обувки нямаме, само терлички и пантофки. Дрешките ни най като за големи са ей тези Laughing
Скрит текст:

Уф, днес и ние сме на ваксина и като по поръчка носът ми пак се опитва да тече. Вече се чудя дали не е до внушение работата, дойде ли ден за ваксина и аз се поболявам ooooh! Дано да минава и заминава вече и да я понесе леко без странични ефекти, че ще се гръмна.

Много сладки бебоци на последните страници Heart Eyes

# 719
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Морско конче, наистина е много хубав малкият мъж. И близначетата на Вал са големи сладури, както и Месечинко. Абе всичките ни бебоци са прекрасни! Heart Eyes
Аз от вчера имам чувството, че мишленцето изведнъж много порасна, времето се изплъзва между пръстите ми.  Crazy
Може ли да споделите линка с тази изпаряваща се лампа.
Софи, тази играчка с ябълката от кога съм си я заплюла, ама все не ми се дават толкова пари...

Общи условия

Активация на акаунт