Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXV

  • 46 148
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, моля Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 2 843
По принцип в нищо не си приличат, да, но като ги даваха заедно и в профил може да кажеш, че има нещо  Peace

# 47
  • Мнения: 2 448
   С интерес следя темата! Благодаря за споделените филми! Чакам този- http://www.imdb.com/title/tt1971352/   Compliance

# 48
  • Мнения: 677
За любителите на филмите-диалози и за пропусналите го досега препоръчвам Annie Hall. Старичък, но пък си заслужава всяка дума Simple Smile
Сюжетът е съвсем простичък, но заковава вниманието от първата до последната минута. Естествено главната роля си я играе самият Той - Уди Алън  Simple Smile Малко трудно преглътнах крехкото му телосложение в любовните сцени  Laughing, но пък това си е той Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 2 020
Тук качих Looper.

Субитри от тук.

# 50
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Златна си   bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 280
Препоръчайте ми някой свеж, забавен френски филм. В момента гледам този с Жан Рено и много ми допада Simple Smile

# 52
  • Мнения: X
Да си дам отчета за уикенда:
Опитах се да гледам Killer Joe - не успях. Не знам защо-дали нямах настроение или просто не е моят филм...историята мълчи.

Tarif Novogodniy; http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=45800 -руска комедийна романтика  Grinning, с елементи на фантазия. Нищо особено, по едно време става доста смешно. Аз съм почитатател на руското кино и може би затова гледам наред (почти) и не оставам разочарована (още ме държи от предния филм Tuman  Rolling Eyes). Завиждам им благородно на тия руснаци, за красотата по улиците, за невероятната архитектура, паркове, които са успели да изградят и съхранят. Какво ли би било всеки ден да минаваш покрай такива места.....( и да, знам, че е така само в големите им градове  Peace)

Reservation Road; http://energy-torrent.com/details.php?id=5675 ,много хубав, но тежък филмс любимата ми Дженифър Конъли
Скрит текст:
трябва да спра да гледам филми, в които умират деца-по един или друг начин, толкова тежко ми се отразяват.....

М/увременно гледам и един сериал (Hornblower), малко бавно върви, защото сериите са от по 1ч 40 мин., но ми е доста интересен.

 В Замунда са качили A Royal Affair, magnet link,  с Мадс Микелсен, помня, че имаще хора дето го чакат. Само че е с руско аудио и англ.субтитри.

# 53
  • Мнения: 51
Момичета,благодарности за готината препоръка за филма Paris-Manhattan http://www.imdb.com/title/tt1885331/!Много зареждащ и лек филм,какъвто ми се беше догледал! Peace

# 54
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Аз се появявам да си призная, срам не срам, че чак сега гледах Rocknrolla Blush Като изключим адските мъки, свързани със супер баното сваляне на филма, после се оказа че копието е прецакана и започна да забива и не можеше да се гледа на цял екран  Tired, филма ми хареса  Joy . Типичен Гай Ричи, нищо неочаквано . Не беше толкова добър , колкото Гепи или Две димящи дула, но все пак ... А, и толкова познато физиономии не бях срещала скоро във филм. През половината време се чудих : А тоя къде ли съм го гледала  hahaha

# 55
  • Мнения: 1
Миналата събота гледах по канал 1 първата част от трилогията Милениум - Мъжете които мразят жените. Бях чела тук преди , но си мислех че ще ми е доста тежък и не бях посмяла да го гледам. Веднага свалих и останалите две части , а тази неделя изгледах и американския вариант на първана част - Момичето с драконовата татуировка.
Който не го е гледал поради някакви причини да не се бави.
Американския е по-зрелищен , а шведсия е уникален , по-дизайнерски ако мога така да се изразя.
Препоръчвам с две ръце

# 56
  • Далече
  • Мнения: 438

 В Замунда са качили A Royal Affair, magnet link,  с Мадс Микелсен, помня, че имаще хора дето го чакат. Само че е с руско аудио и англ.субтитри.

Мерси, аз съм една от тези, които го чакат, само че комбинацията от руско видео и английски субтитри не ми се струва вълнуваща  Heart Eyes. Ако някой го гледа нека да пише две - три думи, за качеството..

Тази  седмица най накрая да изгледам един филм като хората и аз:
Take This Waltz - с Мишел Уилямс, особен филм, не е за всеки, особено за заклетите романтици вярвящи в голямата и безпроблемна любов. На моменти ми напомняше на Blue Valentine , но не е толкова мрачен и тежък.

# 57
  • Мнения: 2 448
  И аз изгледах снощи -   Paris-Manhattan / Париж-Манхатън (2012)   Благодаря на препоръчалите го!  newsm10  Учудва ме леко ниският рейтинг в imdb ,само 6,2                              http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=322221&hit=1

# 58
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493

Take This Waltz - с Мишел Уилямс, особен филм, не е за всеки, особено за заклетите романтици вярвящи в голямата и безпроблемна любов. На моменти ми напомняше на Blue Valentine , но не е толкова мрачен и тежък.

Alica, и аз се канех да напиша две думи за филма... но го гледах без субтитри, та ми се искаше някои моменти да си ги припомня първо.
Съгласна съм, че напомня на "Валентинката..."

А колкото до "заклетите романтици" и "голямата любов" - за Мишел и Сет май нещо такова се е получило  Wink

# 59
  • Мнения: 2 254
... само че комбинацията от руско видео и английски субтитри не ми се струва вълнуваща 
Същото ме отказа и мен.

Общи условия

Активация на акаунт