Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXV

  • 46 172
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ако както на мен ви се пригледа хубав филм с Брад Пит, то в никакъв случай не си избирайте Killing Them Softly. Отдавна не бях попадала на толкова противно недоразумение. Час и половина редуване на безумен диалог (гнусните думички щяха да са по-търпими, ако под тях не прозираше "арт" претенция) и детайлно и неприятно заснето размазване на човешка плът и кости. Поне Брад беше хубав и наперен, а и Тони Сопрано внесе леко свежа нотка, по типичния за него просташки начин. Но тези двамата въобще не са причина да препоръчам филма- не се подвеждайте като мен по лиричното заглавие, нито по възмутително високия рейтинг в Imdb, не струва Peace.

# 706
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
току-що изгледах Bel Ami , бях чела доста кофти коментари тук за филма, но на мен ми хареса. Не съм чела книгата , но и Патинсън ми се видя на място, а не съм му фен. Препоръчвам  Peace

# 707
  • Мнения: 1 992
Мартин Макдона си го може, няма две мнения за това. Изгледах Седемте психопата и много ми хареса. Доста се посмях на места, много тънко чувство за хумор, наред с другите особено ме впечатли Sam Rockwell - неотразим. Препоръчвам горещо.

# 708
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Мартин Макдона си го може, няма две мнения за това. Изгледах Седемте психопата и много ми хареса. Доста се посмях на места, много тънко чувство за хумор, наред с другите особено ме впечатли Sam Rockwell - неотразим. Препоръчвам горещо.

много добър наистина, смях се от сърце  Joy

# 709
  • Мнения: 6
KiА, колко на място си го казала, дори Колин е много добър в Психопатите!  Mr. Green

Silver Linings Playbook - Хубаво се е получила драмата във филма, хареса ми. Интересно беше каква странна химия имаха Брадли Купър и Дженифър Лоурънс, не си го представях от трейлъра. Обаче очаквах малко повече след Оскаровите номинации. Във всеки случай го препоръчвам, има страхотна идея, която не са я захаросали прекалено.

The Boy in the Striped Pajamas - Тежък, силен и прекрасен филм. Препоръчвам!

# 710
  • Мнения: 7 119
Аз си пускам сега  Savages. Да видим...

# 711
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Явно само аз не харесах "Психопатите".

Каста е добър наистина, но целият филм е едно безсмислено избиване на нормални и не толкова нормални хора. Определено не е моят филм.

# 712
  • Мнения: 540
И аз снощи гледах "Психо"-тата, по-голяма тъпня скоро не бях гледала, почти колкото Killing them softly.

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, ако е като онова, мерси съм Tired

# 714
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
The Impossible- изключително много ми хареса. Всичко в него. Абсолютно всичко. Най-вече това, че не са се опитали да превърнат човешката трагедия в зрелище или сапунка.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 654
Явно само аз не харесах "Психопатите".

Каста е добър наистина, но целият филм е едно безсмислено избиване на нормални и не толкова нормални хора. Определено не е моят филм.

Не си само ти  Peace Чудех се аз ли нещо не съм наред, че
видях в него само безидейно самоцелно оригиналничене, което нито ми беше смешно,
нито интересно. От средата на филма беше борба да не заспя  Tired

# 716
  • София
  • Мнения: 4 273
Вчера гледах The Impossible - много добре разказан действителен случай, докосна ме.
Детето игра изключително.

# 717
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И не само детето Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 4 273
Така е,  joy_r, но към децата-актьори обикновено сме по-снизходителни! Simple Smile
"Ddjango unchained" го намирам само в .mkv, дали можете да помогнете! Praynig

# 719
  • Мнения: X
Явно само аз не харесах "Психопатите".

Каста е добър наистина, но целият филм е едно безсмислено избиване на нормални и не толкова нормални хора. Определено не е моят филм.
Още една в групата на нехаресващите. Само заради добрия актьорски състав го гледах, до момента, в който не заспах от самосебе си.
Скрит текст:
Иначе като цяло и заглавието, и главният герой ми напомнят за мен в детските ми години, когато започнах да пиша сага за "Осемте вещици. Също стигнах някъде до първата и за следващите ми трябваше особен вид вдъхновение Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт