3 степен калцирана плацента - 32 г.с.

  • 7 501
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 325
Не се притеснявай за плацентата ,аз също като теб някъде 33  седмица доки каза на акушерката, която е с него "Плацента 3 степен"и аз нали много чета по форуми ,и съм запозната с всичко-в кавички Laughingкато започнах "Ама как аз съм чела ,че това става към края ,сега трябва да съм 2 степен,защо така ,аз не пуша, нямам кръвно ..."и все в тоя дух.И като ми се накара оня човек,той ли бил гинеколога или аз,ако има нещо е щял да ми каже и т.н и т.н.Не се сетих вече за плаценти и за глупости ,всичко си беше наред ,даже беба се роди 3950гр.Така ,че слушай лекаря и несе води само от страховете си ,като мен. newsm10

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 09:34 от gerito2012

# 16
  • Мнения: 48
Страхотно се е случило с теб, но аз бях притеснена понеже моето бебче беше малко над 1200 грама и лекарите се съмняваха, че не може да се храни. Слава Богу сме наддали Simple Smile

# 17
  • Мнения: 342
Няма проблем, Katia. Все пак и 34 г.с. да е, щом си била с близнаци ситуацията е различна. До колкото съм запозната 36 г.с. за близнаци е чудесно.
Да и аз така мислех за 36 ,но не бяха добре се оказа ..да бях изкарала още,но....
Скрит текст:
някъде бях писала , аз отказах профилактиката с Флостерон и имаше предположение от лекарите ,че това е причина.. Sad ..важното е крайния резултат ,стига нещата да са поправими ,другото се забравя  Simple Smile
Моите си наддаваха на УЗ и си се хранеха , въпреки плацентата , но при раждането пак имаше проблеми .За съжаление никога не сме застраховани ,затова е излишно да се паникьосваме за всяка дума от лекарите
 
Скрит текст:
Бях прочела някъде ,че високо ТСХ също допринася ,може при мен да е имало и това значение ,хем бях на Л-тироксин и уж го държахме в норми ,но знае ли човек кое как влияе на организма..
Моят съвет - не се паникьосвай , в медицината не всичко е константа и като си в добри ръце ,довери си се на лекаря ,остави го той да си гледа работата ,пък ти се наслаждавай на бременността си  Hug ,защото това са неповторими мигове .

Общи условия

Активация на акаунт