Отговори
# 30
  • Мнения: 5 391
И аз съм очудена за паркинга, явно отдавна не съм ходила, защото преди бяха заети все местата около входа за Мол-а, сега хич съвсем никъде ли няма свободни, дори нааай-отдалечените?
Преди въпреки паркиращите заради болницата, пак си е имало места...

# 31
  • Мнения: 1 070
Споко, сега като направят безплатният паркинг пред данъчното предполагам по ще има място в мола.

Последна редакция: сб, 03 ное 2012, 23:27 от ⅞ ...and Happily Ever After

# 32
  • Мнения: 4 864
Те нали ще разширяват пътя , но не помня кога... Този път е много страшен.. И особено с това лошо време става още по-зле..

# 33
  • Русе
  • Мнения: 526
   7/8, благодаря за новата тема с поредното страхотно заглавие! Hug
   Сега, не го бройте за реклама, аз купувам якета и ботушки на децата от Лидъл, нямам забележки към качеството, ботушите(тип апрески) изкарват цял сезон, а цената им и тази и миналата година е 30 лв, якето също струва толкова. Миналата седмица разглеждах якетата в Уайкики, останах потресена от шарении и цени - от 64 до 129 лв.
   

# 34
  • Мнения: 4 841
   7/8, благодаря за новата тема с поредното страхотно заглавие! Hug
   Сега, не го бройте за реклама, аз купувам якета и ботушки на децата от Лидъл, нямам забележки към качеството, ботушите(тип апрески) изкарват цял сезон, а цената им и тази и миналата година е 30 лв, якето също струва толкова. Миналата седмица разглеждах якетата в Уайкики, останах потресена от шарении и цени - от 64 до 129 лв.
   

Лидл наистина имат доста добри попадения за дрехи. Нямам техни неща, но от приятелки чувам само хубаво за тях. На Уайкикио им чакам намаленията. Ей тогава е време да се пазарува там.

# 35
  • Мнения: 1 030
и на мен ми харесаха ботушите на лидъл но якетата  за момичета  ми се сториха тънки

# 36
  • Мнения: 2 732
Е как пък успявате да се доберете до ботушите в Лидъл .Предната година като отидох рано сутринта в деня на промоцията имаше само три четири чифта и то малки номера ,а на брошурата пишеше всички номера .Тази година не си направих труда да ходя .
Същото ми се случи и с едни дънкови клинове -така че не са много за хвалене .Явно защото дечицата ви са по-малки затова успявате да се насладите на артикулите им Wink.
А относно якетата много са скъпи .

# 37
  • Мнения: 287
ОХООО много пишете:)

# 38
  • Мнения: 4 864
Само да питам тези, които тази година са подавали по Аз мога повече...има ли много желаещи и много ли се чака??

# 39
  • Мнения: 672
Моя колежка е ходила вчера и се е отказала. Имало страхотни опашки, а само две служителки са приемали документи.

# 40
  • Мнения: 4 864
Днес рано сътринта 3 служителки обработваха и нямаше много хора..

# 41
  • Русе
  • Мнения: 526
   ell7, така е в Лидъл, бройките им са ограничени. И аз така се бях запътила за дънковите клинове тази есен, но бяха свършили. Намерихме в новия им магазин до болницата, но пак бяха само 2 чифта и случайно имаше нашия номер.

# 42
  • Мнения: 1 030
явно много хора са се отказали от промоцията на ботушите ,защото аз в деня на промоцията гледах за каката 31 номер и имаше но не взех че ни стават още старите и сигурно по средата на зимата ще купувам

# 43
  • Мнения: 2 732
   ell7, така е в Лидъл, бройките им са ограничени. И аз така се бях запътила за дънковите клинове тази есен, но бяха свършили. Намерихме в новия им магазин до болницата, но пак бяха само 2 чифта и случайно имаше нашия номер.

Ами какво значи ограничени  newsm78-не може за 1 час от промоцията примерно  да са купени почти всички номера .Както и да е

# 44
  • Мнения: 4 841
Явно имат по чифт два от номер и е нормално като няма голяма наличност един час след отварянето на магазина всичко да е изкупено.

Днес племенницата ми ме изнуди да ходим до Мола, че и казали, че имало хубави маратонки в Чайна таун. Разходихме се. Лично за мен цените не са толкова фрапиращи, колкото очаквах. Цените са си нормални за нормални дрехи. Колко са качествени нещата не мога да кажа, понеже влязохме съвсем на бързо, че на моя син магазина не му хареса и ме влачеше да излизаме.

Хиполенд работи

Халите не е най- евтиния магазин, в който съм влизала, но пък един от колбасите, който купувам там беше по - евтин отколкото в Кауфланд. А е масов, не е нещо, което рядко се купува. Явно е като всеки магазин - има и евтини и по - скъпи неща.


Общи условия

Активация на акаунт