Отговори
  • Мнения: 1 070


История на Русе   Забележителности   Околности

Транспорт до Русе   Настаняване
Сайт на Община Русе

Русенски Университет "Ангел Кънчев"

Детски парти клубове в Русе:
1. Детски център „Бимбо”
Предлага почасово гледане на деца, рожденни дни, партита и други забавления в сградата на ОУ"Васил Априлов" Русе. За първокласниците има занималня.
http://bimbo.edudata.info/
Адрес: Русе, бул."Липник"N78  
тел.: 0889790551

2. Детски център „Палавници”
Организира детски рождени дни и тържества - за деца до 8 г. Има занималня за ученици от първи до четвърти клас, в която се предлага подготовка на учебния материал за следващия ден, както и допълнителна подготовка и упражнения върху текущия материал.
Адрес: гр. Русе, ул "Войводова" No 18
тел.: 0888/44 04 33 и 0889/74 84 28

3. Детски парти клуб „Вълшебство”
Подарете на детето си незабравими преживявания. Заповядайте в детски парти клуб Вълшебство. Организираме щури купони, рожденни дни с много танци, караоке и забавни игри
Адрес: гр. Русе, ул. "Муткурова" №95А
тел.: 0889 041 577



4. Детски клуб „Детско царство”
Адрес: гр. Русе, Royal city center, етaж 5
Работно време: 0т 09:00 до 21:00 часа
телефони за резервации: 0884/822 119 и 0885/800 344

5. Пицария "Дон Вито Корлеоне"
Адрес: гр.Русе, ж.к. „Дружба-3”, бл. „Норд”
тел.: 082/507 888 и 0895/565 111

Къде в Русе
Намаления в Русе

Последна редакция: пт, 14 дек 2012, 09:56 от ⅞ ...and Happily Ever After

# 1
  • Мнения: 4 864
Благодаря за новата русенска тема.

Само да кажа,че темата Къде в Русе има нов линк, понеже изписахме старата, моля да се смени на първата страничка тук. предварително благодаря!   bouquet

ето я темата

# 2
# 3
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Честит празник на народните будители!
Да е честит и на всички тези,които се отитват да будят  желанието и жаждата за знания в нашите деца!
Дано  заедно успеем да съхраним и предадем огънчето от сърцата на бъдещите наши знайни и незнайни последователи!

               

Благодаря за отделеното внимание на новата тема    bouquet

# 4
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Да не ви изпусна. Страхотно наименование на темата  Mr. Green
Акумулаторът чака в магазина, дано само да изчака заплатата  hahaha Детето няма яке и ботуши, аз също, направо не ми се мисли, ако "зимата ни изненада"  ooooh!
Честит празник на Народните Будители! Няма да се повтарям в пожеланията, на Девичка бяха много изчерпателни. Заставам плътно зад думите й   bouquet

# 5
# 6
  • Мнения: 5 391
Честит 1ви ноември, честит празник!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 022
страхотно заглавие   bouquet
честит празник .. 

# 8
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Честита нова тема и честит празник на всички!  Hug

# 9
  • Мнения: 250
⅞ ...and Happily Ever After, мерси за темата-страхотна е  Hug
Благодаря и на другите за отговорите за "Джъмбо"  Hug

# 10
  • Мнения: 469
Честит празник!Без да ме разбирате погрешно и не искам да бъда смъмрена,но наистина децата ни са по запознати с Хеолуин,а за деня на будителите не знаят нищо.Много тъжно ми става като гледам по новините репортажи и попитат кой е този или онзи и те вдигат рамене.Нека се радват,че са"ваканция",но поне да ги научим защо...
 
И сега пак по актуалните теми зима,студ и мраз.Ако някой е видял или купил зимни придобивки от новия китайски да сподели мнение.Цени,външен вид и евентуално качество Mr. Green
 
И искрени благодарности на ⅞ ...and Happily Ever After,за страхотното зимно оформление   bouquet

# 11
  • Мнения: 5 391
JANILINA, напълно споделям мнението ти! Peace

# 12
  • Мнения: 4 841
Супер заглавие   bouquet
Честит Ден На Народните Будители


Аз якета на детето намерих по вторите употреби и детския оказион. На страхотни попадения попаднах за по 5-7лв. Че и гащеризон тип космонавт намерих.
Обувките обаче само нови! Миналата зима купих от намалението в Хиполенд (което беше на 26 ноември и сигурно и тази година ще има) боти и апрески и смятам и тази година да направя така, понеже до сега нищо изгодно не намерих, а там ги има същите модели от миналата година и са и на същата цена. А миналогодишните понеже са почти като нови отиват в Продавалника.
Шапки и ръкавички накупих лятото от Спортс Директа и съм заредена като цяло за зимата.

# 13
  • Мнения: 469
Може и да ми е грешна информацията,ама Хиполенд-а за що ми казаха,че е затворен?

# 14
  • Мнения: 4 841
Може и да ми е грешна информацията,ама Хиполенд-а за що ми казаха,че е затворен?


#Shocked нямам такава информация. Последно ходих преди около 2 седмици и си беше отворен.

Общи условия

Активация на акаунт