Какво ще подарявате за Коледа?

  • 10 854
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз за сега съм измислила подаръци само за възрастните-свекитата, сестрата на мъжът ми и моята сестра-в мола до нас един господин прави страхотни свещи-изрязва ги и ги оформя, стават прекрасни. Мисля да е такъв символичен подарък, а и се вписва идеално в интериора за Коледа. Като цяло много ми стават хората с подаръци, та за възрастните по-ларж  Peace. За децата още не съм измислила.

# 46
  • Мнения: 8 242
За бабите и дядовците - календари (12 стр. на картон съм ги направила) + отливки на ръчички на децата, украсени от баткото Simple Smile
За беба - бънджи, да подскача насам-натам  Crazy
За баткото - PSP - за да може като пътуваме да мълчи  Mr. Green
За мъж ми - бензинова резачка за дърва (не се топлим на дърва, ама много искал като ходим на палатка веднъж годишно да реже с такова чудо  Joy)
За мен - ник'ва идея нямам какво искам  Thinking

Трябва да взема и нещо дребно за хлапетата на братовчедките ми, че те имат и рождени дни покрай празниците - та винаги е РД+Коледа (поне от нас де) - и не става без подарък  Sunglasses

+баща ми има РД и ИД, майка ми има ИД, свекитата имат ИД, и беба и баткото и те имат ИД ... и ще трябва и там нещо дребно персонално да се мисли.
На баща ми сигурно ще взема книга
На майка ми - от мега яка разпродажба - италианска "малка черна рокля" каквито тя много носи, само за 18 лв (намалена от 85  Mr. Green)
На свекитата - ? идея нямам още...

Та мисля и си зяпам и аз още Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
за мъжът ми - идея си нямам още. мисля някой пуловер  Thinking
за баща ми - топъл елек без ръкави
за свеки - календар, топли пантофи и картичка направена от децата
за каката - кукла за правене на прически с много коса
за дребен - дървен пъзел. Но за двамата трябва да се измисли нещо и за градинския Дядо Коледа и задачата се усложнява  Thinking, иначе сме заринати с играчки то се знае.

# 48
  • Мнения: 2 805
Към момента само на дребната знам какво ще подаряваме.

Прахосъбирачки ненавиждам. Козметиката е банална до втръсване. Дрехи - май-всички всичко си имат...само на мен все не ми достигат парцалките  Crazy
Та да следя Simple Smile

# 49
  • Мнения: 0
за градинския Дядо Коледа и задачата се усложнява  Thinking, иначе сме заринати с играчки то се знае.
Ако не е минала още родителската среща, предложи да вземете на децата еднакви подаръци. НИе решихме да им вземем електронни игри http://vegatoys.com/view/5604.html заедно с някакви лакомства и всички ще са доволни.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 204
Миналата година купих  за леля си и чичо си билети за театър. Те са пенсионери, така че разход от 25-30 лева е сериозен за тях. Не можете да си представите колко доволни бяха! Е, бях сигурна, че постановката ще им хареса, бях я гледала предварително.

# 51
  • Мнения: 3 432
За мъж ми - бензинова резачка за дърва (не се топлим на дърва, ама много искал като ходим на палатка веднъж годишно да реже с такова чудо  Joy)
Joy Joy Joy Как ме разсмя!  Joy

За половинът ( това го прочетох на предишните страници и много ме изкефи  Mr. Green )- Merrell- сам си ги избра, не ми харесва модела, но нали няма аз да ги нося  ooooh! мълча  Whistling
За детето- раница Спайдърмен, коли  Crazy (щото нямаме хиляда, нали), евентуално поредната писта за коли  Crazy Много иска бяла шапка като на готвачите, защото иска да стане "голям готвач"  Simple Smile Тук вече ме замисли и в крайна сметка май ще му я шият  Thinking
За мен- Nokia Asha 200  Heart Eyes

за градинския Дядо Коледа- в началото на учебната година събрахме по 20лв за подаръци за рд, Коледа и т.н. Родителският комитет да му мисли  Mr. Green
за баба му и дядо му, другия му дядо и моите баби и дядо - по един календар с детето и готово.

# 52
  • Мнения: 8 242
За мъж ми - бензинова резачка за дърва (не се топлим на дърва, ама много искал като ходим на палатка веднъж годишно да реже с такова чудо  Joy)
Joy Joy Joy Как ме разсмя!  Joy

Даже е купена вече..
Да му е сигурна, че беше на промоция.. а той я бил сънувал от лятото (като рязал с чужда резачка)  Joy Joy Joy
После да каже, че не мисля за него  Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 3 432
За мъж ми - бензинова резачка за дърва (не се топлим на дърва, ама много искал като ходим на палатка веднъж годишно да реже с такова чудо  Joy)
Joy Joy Joy Как ме разсмя!  Joy

Даже е купена вече..
Да му е сигурна, че беше на промоция.. а той я бил сънувал от лятото (като рязал с чужда резачка)  Joy Joy Joy
После да каже, че не мисля за него  Twisted Evil
Joy не ми казвай, че той вече знае, че си я купила  Joy

# 54
  • Мнения: 9
duhi_puhi с тази резачка направо ме уби. Голям смях  Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi с тази резачка направо ме уби. Голям смях  Laughing Laughing
Ще е по-голям смях, ако кажа защо се съгласих... Но ще го кажа след Коледа  Blush

# 56
  • Мнения: 143
Има интересни бинокли ето тук са - http://vivitar.bg/binokli.html

Ето това ми се вижда добро като идея и не е скъпо - http://www.smartchoicebg.com/-zdrave-relax-27-/-7400-%D0%BC%D0%B … %B5-#.UK5mBu_tChp
Аз исках да купя това на сестра ми, но го нямаха в наличност, а нямах време да чакам.

Избрах това - http://zdrave.alle.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%BE%D1%80 … D1%80-5-%D0%B2-1/
Има и други добри идеи тук.


Също така и това съм набелязала като вариант - http://www.smartchoicebg.com/-jewelrys-%D0%B1%D0%B8%D0%B6%D1%83% … ge=1#.UK5nJe_tCho

# 57
  • Мнения: 116
Vasipan,не знам в Софуя как са цените,дали са по-евтини от този сайт,но в Пловдив например това http://www.smartchoicebg.com/-jewelrys-%D0%B1%D0%B8%D0%B6%D1%83% … %BE-#.UK59wOS-pBk го има за 18-19 лева.В смисъл много ми изглеждат наедути цените.

# 58
  • Мнения: 143
Мидичка може би разликата в цените е заради размерите, възможно е това което си гледала да е било по малко.

# 59
  • Мнения: 116
Мидичка може би разликата в цените е заради размерите, възможно е това което си гледала да е било по малко.

Не,същите размери е,но няма значение.Така,между другото го написах  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт