Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 10

  • 93 797
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027

Във Варна, освен Борн има ли друг магазин за паралелен внос?

На пазарчето на Чаталджа имаше някакъв магазин и наблягаха на гръцките препарата.

На мен лично холандските не ми допадат.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 17 946
Понеже не получих отговор за Персила от немския супермакет, взех че си го поръчах. Crossing Arms Laughing Като го получа ще дам отзиви.

# 17
  • Мнения: X
И за мен белгийските и холандските са пълни боклуци, но stedra явно си ги харесва. Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 17 946

Във Варна, освен Борн има ли друг магазин за паралелен внос?

Имаше в бараките на спирката до Тракия (от страната на училището) магазинче за италиански препарати. Сега обаче е запечатано, явно ще разкарват бараките и предполагам че ще го преместят.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 250
И за мен белгийските и холандските са пълни боклуци, но stedra явно си ги харесва. Peace

  Аз пера само за себе си, и е нормално да нямам високи изисквания или силно замърсено пране.Целта ми е хем прахът да е оригинал ( тези за Източния пазар спокойно са фалшиви, сравнени със западните ), хем да е изгоден и да не е особено скъп.Но много взех да си харесвам течния Dash с омекотител ( роза ), и може още да си взема.Колкото до холандските - Ariel Super Compact Color е 16 лв за 40 пранета - за 16 лв едва ли има нещо, което го доближава.

# 20
  • Мнения: 24
ползвам Ариел течен за цветно -холандски...доволна съм.някой има ли мнение за Скип за цветно?

# 21
  • Мнения: X
stedra, не мога да се съглася с теб. Peace Не всичко, което има бузи е лице и не всичко, което е от западна Европа е върхът на сладоледа. Немските и австрийските - добре, италианските и гръцките - иди дойди, но разни португалски, испански, белгийски, холандски - пълни боклуци.

Добре, да се спрем някъде по средата. Laughing Вероятно е правен за страните на Бенелюкс, който включва и Белгия, и Холандия. Поне на етикета най-долу са написани адресите на Хенкел Белгия и Хенкел Холандия. Къде е произведен обаче един Господ знае.
Все едно. Сега се поразрових и открих, че този гел е дори по-лош и от нашите тук. Защо такова пренебрежение към Хобандия и Белгия?!

Добре, да се спрем някъде по средата. Laughing Вероятно е правен за страните на Бенелюкс, който включва и Белгия, и Холандия. Поне на етикета най-долу са написани адресите на Хенкел Белгия и Хенкел Холандия. Къде е произведен обаче един Господ знае.
Все едно. Сега се поразрових и открих, че този гел е дори по-лош и от нашите тук. Защо такова пренебрежение към Хобандия и Белгия?!

А така Laughing аз съм със същите впечатления, ама емпирично добити. По-лоши са, повтарям отдавана ама кой да чуе Laughing
Гес, пазар бре! Малък, безпеспективен, с непретенциозни и некомпетентни потребители. Все качества и на нашия Joy

# 22
  • Мнения: 5 207
Понеже не получих отговор за Персила от немския супермакет, взех че си го поръчах. Crossing Arms Laughing Като го получа ще дам отзиви.
Ау, пропуснала съм въпроса. Не си сгрешила, че си поръчала, определено.

# 23
  • Мнения: 176
aз имам медицински  проблем с ароматите и в едно магазинче ми препоръчаха Felce Azzurra сензитив. Някой прал ли е скоро с него, защото е евтин, но не знам дали пере добре?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 17 946
Понеже не получих отговор за Персила от немския супермакет, взех че си го поръчах. Crossing Arms Laughing Като го получа ще дам отзиви.
Ау, пропуснала съм въпроса. Не си сгрешила, че си поръчала, определено.

Ще се повторя тогава, винаги ми е интересно да науча нещо повече.  Flutter  bouquet

В немския онлайн супермаркет има доста изгоден Персил - 6кг 75+8 пранета за 16+ евро. Как ви се струва?

http://www.lebensmittel.de/?p=artdetails&from_page=produktli … p;Artikel=1740013

# 25
  • Мнения: 5 207

Ще се повторя тогава, винаги ми е интересно да науча нещо повече.  Flutter  bouquet

В немския онлайн супермаркет има доста изгоден Персил - 6кг 75+8 пранета за 16+ евро. Как ви се струва?

http://www.lebensmittel.de/?p=artdetails&from_page=produktli … p;Artikel=1740013
А, от моя магазин. Laughing За цената не мога да преценя. Най-вероятно ще дойде Дедо и ще каже, че е много скъпо, но пък аз съм на мнение, че с директна поръчка от Германия си сигурна, че стоката е наистина немска и не е стара колкото света.
Обаче прахът е с доказано качество. И аз ще се повторя, не си сгрешила. Дано да си взела и други работи, за да допълниш кашона.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 17 946
Точно така. Взех за бяло и  за цветно, паста за зъби, препарат против петна и други дреболии. Laughing
Плюс кодчето за 5 евро отстъпка, което любезно споделихте.  Hug

# 27
  • Мнения: 5 207
За разузнавателния отряд (разбирай - за мен) нямаше код за отстъпка. no Но тогава пък цените бяха по-ниски. yes

# 28
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
На мен ми е любопитно да чета ,благодаря на всички ви!

# 29
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Някой дали е ползвал Clorox да даде мнение?

Това е описанието на вносителя
Цитат
Клорокс 2 - коцентрат за почистване на петна и освежаване на цветовете - 24 пранета

Клрокс 2 е идеален за почистване на замърсявания и петна от червено вино, трева, кетчуп, сок от боровинки, череши и още много други.
TripleSolve™ технологията атакува петната 3 пъти за да ги отстрани незабавно – прониква в дълбочина – разтваря - премахва.
Използва се с всякакви перални машини, както и с предварително накисване или предварително третиране на петната.
Добавя се към перилния препарат за да увеличи ефикасността му и да елиминира петната, освежи цветовете на дрехите и ги направи ярки като в деня на закупуването им.
Ефективно отстранява петна от трева, червено вино, чай, сок, плесен и много други

Купувала съм техни продукти за почистване и съм доволна (не, че съм чистила нещо кой знае колко замърсено де), та се чудя дали да не взема и едно такова за проба  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт