Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 10

  • 93 807
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13
момичета никой ли не е прал със СКИП за цветно?дайте мнение,моля ви!също така  се итересувам за ЛЕНОР-прах за цветно,белия вече го ползвам,но искам да знам цветния как е.

Аз съм много доволна от Скип за цветно - купувам си по една от големите картонени кутии всеки път, когато ходим в Гърция  Peace

# 46
  • Мнения: 5 207
Кой е Скип за цветно? Снимчица нещо?

# 47
  • Мнения: 13
аз този купувам, пише, че става и за бяло и за цветно, но честно казано не съм сигурна, че е най-добрия избор за бяло  Peace

Скрит текст:

# 48
  • Мнения: 803

Ще се повторя тогава, винаги ми е интересно да науча нещо повече.  Flutter  bouquet

В немския онлайн супермаркет има доста изгоден Персил - 6кг 75+8 пранета за 16+ евро. Как ви се струва?

http://www.lebensmittel.de/?p=artdetails&from_page=produktli … p;Artikel=1740013
А, от моя магазин. Laughing За цената не мога да преценя. Най-вероятно ще дойде Дедо и ще каже, че е много скъпо, но пък аз съм на мнение, че с директна поръчка от Германия си сигурна, че стоката е наистина немска и не е стара колкото света.
Обаче прахът е с доказано качество. И аз ще се повторя, не си сгрешила. Дано да си взела и други работи, за да допълниш кашона.

Не е сгрешила, разбира се. Винаги съм казвал, че качеството не е скъпо.
Гес,
ти ме викаш, аз идвам Laughing
Когато ти показа тоз магазин, аз казах, че той е скъп по принцип, особено като се натрупа и доставката.
Ето, често споменавания от вас Корал. Четох едно момиче си поръчало Корал. Сега го гледам в сайта синият е над 6 евро. Направи ми сметка колко ще ти излезе до теб? Корала е нещо, което го има в големите градове, В специлализираните магазиначета, там /където съм виждал/ съм сигурен, че е истински и е пресен. Ако поръчам от сайта на 6 евро и общо за 50 евро продукти /да кажем 10х5 евра/ ще имам за доставка да кажем грубо на него още 2 евро, което ми излиза 16 лева? Е?

# 49
  • Мнения: 803
Кой е Скип за цветно? Снимчица нещо?

Майтапят се момичетата   Joy 
В Гърция няма Скип за цветно. Нито в голяма картонена кутия, нито в бутилка. Показаният на снимката е универсален, т.е. не става за хубави цветни. Ама на теб как не ти омръзна да повтаряш, не знам Laughing

# 50
  • Мнения: 305
А дали мога да пера цветно пране с прах за бяло? Simple Smile

Този въпрос майтап ли е Joy?
Естествено, че може...друг е въпроса колко цветове ще останат по дрехите и как ще изглеждат те.  Hug

# 51
  • Мнения: 13
Дедо, кое да повтарям, нещо не разбрах?  Grinning
В интерес на истината продавачката тогава каза че "бил за цветно ама можело и бяло", и аз понеже не разбирам гръцки си го ползвах за цветни дрехи. Пак казвам - на мен ми харесва, но го ползвах за обикновени цветни - чаршафи примерно, домашни дрехи...демек "не хубаво цветни" Simple Smile Не съм прала с него ризи, блузки и други дрехи "за на вън" Laughing
Иначе последно го имаше в един супермаркет до границата, точно в голяма картонена кутия  Peace

# 52
  • Мнения: 7 779
Дедо, кое да повтарям, нещо не разбрах?  Grinning
не ти бре.  Joy
виж кой цитира  hahaha

# 53
  • Мнения: 24
Кой е Скип за цветно? Снимчица нещо?

Майтапят се момичетата   Joy 
В Гърция няма Скип за цветно. Нито в голяма картонена кутия, нито в бутилка. Показаният на снимката е универсален, т.е. не става за хубави цветни. Ама на теб как не ти омръзна да повтаряш, не знам Laughing
ох,трябва да го снимам,още е в магазина Simple Smile))течен е, шишето е лилаво.мисля,че не е гръцки-няма техни надписи

# 54
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Павлинка, за този скип ли говориш?

# 55
  • Мнения: 13
Дедо, извинявам се тогава и се поправям - явно съм взимала универсален такъв (същия като на снимката, но с гръцки надписи беше, тази просто я изрових от нета).  Peace

Иначе за течния Скип и аз бих искала да чуя мнения. Павлинка, в кой магазин го видя?

# 56
  • Мнения: 24
Павлинка, за този скип ли говориш?
да,да,същия

# 57
  • Мнения: 24
Дедо, извинявам се тогава и се поправям - явно съм взимала универсален такъв (същия като на снимката, но с гръцки надписи беше, тази просто я изрових от нета).  Peace

Иначе за течния Скип и аз бих искала да чуя мнения. Павлинка, в кой магазин го видя?
в Плевен

# 58
  • Мнения: 1 070
Според таблицата на първа страница висок клас в Австрия са Персил и Ариел. Кой от двата да взема, дали са еднакво добри, има ли значение?

# 59
  • Мнения: 206
Според таблицата на първа страница висок клас в Австрия са Персил и Ариел. Кой от двата да взема, дали са еднакво добри, има ли значение?

Persil -  много   съм   доволна  от   концентрата   за цветно  / не  мога да  намеря  снимката/  плюс   мегаперли / цветно и  бяло/ Още нещо  много   добро   което  можеш  да си   вземеш  оттам  е  ОМО актив и  ОМО  колор   концентрати .http://www.omo.at/produkte/omo-klein-kraftig-color/

Общи условия

Активация на акаунт