Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 10

  • 93 831
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 372
Снабдих се с Ариел от Англия за 90 пранета, но е в картонено кашонче. Ако го пресипя в пластмасова кофичка с капак би било по удачно за съхранение, нали?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 328
Няма Персил мегаперли официален внос. Или са немски, или австрийски.

Karimma, мегаперлите са компактна версия немския или австрийския прах Персил (в зависимост от вноса), а не на Персил от официален внос. Wink
Гес, имах предвид сравнение - лично за себе си, между Персил сензитив мегаперли
Скрит текст:
и компактния Персил сензитив експерт от официалния внос
Скрит текст:

Изненада за мен е, че от втория съм по-доволна, в сравнение с първия, към който имах по-големи очаквания.

# 32
  • Мнения: 13

http://www.lebensmittel.de/?p=artdetails&from_page=produktli … p;Artikel=1740013



как ви доставят стоката от този сайт? Не излиза ли много скъпо, защото са си тежички нещата?  Thinking

# 33
  • Мнения: 5 208
Няма Персил мегаперли официален внос. Или са немски, или австрийски.

Karimma, мегаперлите са компактна версия немския или австрийския прах Персил (в зависимост от вноса), а не на Персил от официален внос. Wink
Гес, имах предвид сравнение - лично за себе си, между Персил сензитив мегаперли
Скрит текст:
и компактния Персил сензитив експерт от официалния внос
Скрит текст:

Изненада за мен е, че от втория съм по-доволна, в сравнение с първия, към който имах по-големи очаквания.
Това говори много добре за нашия Персил. Да не са го подобрили и да са го направили с немско качество, че и по-добър? Grinning


http://www.lebensmittel.de/?p=artdetails&from_page=produktli … p;Artikel=1740013



как ви доставят стоката от този сайт? Не излиза ли много скъпо, защото са си тежички нещата?  Thinking
С куриер: DPD или DHL. Доставката е 9.90 евро за пакет до 25 кг.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 861
Някой дали е ползвал Clorox да даде мнение?


Аз съм купувала такъв преди 2 години от Карфур и мога да кажа,че освен че мирише гадно на хлорен препарат, няма никакви други качества.

# 35
  • Мнения: 15 379
Скок-подскок в темата, за да не ви изпусна Flutter.
Щях да споделям нещо, но забравих какво...

А, да - в ДМ препаратът за почистване на перални до 15.11. ще бъде на цена 5.99 лева, ако някой има нужда да се възползва.

# 36
  • Мнения: 13
А, да - в ДМ препаратът за почистване на перални до 15.11. ще бъде на цена 5.99 лева, ако някой има нужда да се възползва.[/i]

Аз вчера се възползвах  Party

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Благодаря за темата!

# 38
  • София
  • Мнения: 360
Аз се запасих с течен Персил за цветно и прах Вайсе ризе, както и Персил и Ариел за бяло от Германия поне до пролетта, но не мога да не ви следя!

# 39
  • Мнения: 305
И аз се записвам с въпрос/дразнещ предполагам/
Кой магазин е с по-истински прахове ДМ или Карфур. Или е според зависи от?

# 40
  • Мнения: 549
  bouquetблагодаря за новата тема   

# 41
  • Мнения: 15 379
Кой магазин е с по-истински прахове ДМ или Карфур.

В нашите супермаркети или дрогерии праховете Ариел, Тайд, Бонукс, Рекс и пр. са навсякъде едни и същи.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
За феновете на ОМО, от понеделник 05.11, в Кауфланд ще е на 5,29 лв.  Peace

# 43
  • Мнения: 98
А дали мога да пера цветно пране с прах за бяло? Simple Smile

# 44
  • Мнения: 24
момичета никой ли не е прал със СКИП за цветно?дайте мнение,моля ви!също така  се итересувам за ЛЕНОР-прах за цветно,белия вече го ползвам,но искам да знам цветния как е.

Общи условия

Активация на акаунт