Брекети - колко ви излязоха и къде ги поставихте - част 3

  • 165 045
  • 1 079
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 67
Цитат на: Alleisha в Нед., 02 Февр. 2014, 18:09
Аз не бих препоръчала д-р Иванова (Иван Асен).
Сега съм в търсене на истински добър и отговорен ортодонт.

Посещаваме кабинета от близо 5 години.
1. Д-р Иванова не работи сама. Има и друга лекарка. Синът ми не е сядал на стола на д-р Иванова не знам от кога. При нея са пациентите с брекети, а тези с шини при колежката й. Така че това, че ходим при д-р Иванова изобщо не е верен. Посещаваме кабинета й.
2. Винаги се чака много, много. Независимо от часът, който ни е даден. За един и същи час са записани по няколко деца.
3. За толкова време носене на шини при детето ми има много малка промяна. Всеки път питам "до кога...защо"...Отговор - "ще видим другия път".
Не е правена контролна снимка за този период.
Аз забелязах, че има отклонение от правилната линия в горните зъби. И лекарката каза "да, има малко...хайде другия път ще решим какво ще правим".
Споделих.
На кратко.
Аз търся друг специалист.

Ами в такъв случай, не е редно да казвате, че не препоръчвате д-р Иванова, след като фактически не тя лекува синът Ви. Може би тя се е заела с пациенти, носещи брекети, а другата лекарка - с тези с шини. Сама казахте, че посещавате кабинетът й, не провежда лечението тя.  Друг е въпроса, ако сте отишли първоначално точно при нея, а тя после ви е прехвърлила към другата.

# 1 051
  • Мнения: 67

Пандичка, благодаря за темата  Hug
Прехвърлям се.

# 1 052
  • Мнения: 1 525
Казах защо не я препоръчвам.
Детето ми бе записано при нея. Защо ни прехвърля към колежката си, на която дори името не знам?
Затова казвам, че де факто "посещавам кабинета й" вече.
А за организацията на посещенията и времето, което отделя...Няма да коментирам повече.

# 1 053
  • Мнения: 74
Аз също в последно време не съм доволна от Иванова.Последния път чаках 2 часа и половина,за да вляза,претупа ме за няма и 5 минути и така.А за сестрата,която е там просто нямам думи..историята е дълга,но останах без час за февруари и ми даде чак за април.Много дръпната и нелюбезна жена!
Не знам,може би ако сега трябваше да слагам брекетите нямаше да съм при Иванова,щях да дам повече пари,но да ми се обръща внимание...

# 1 054
  • Мнения: 67
За висенето в кабинета и аз съм съгласна с вас, съгласна съм и за сестрата- кофти отношение  Crossing Arms

Момичета моля Ви, да се прехвърлите в новата тема



# 1 055
  • Мнения: 1 569
КРАЙ НА ТАЗИ ТЕМААААА, ИМА НОВА!!!! Отдавна има и линк.  Peace

# 1 056
  • Мнения: 0
Аз лично съм много доволна от http://www.breketisofia.com/ .Млад екип от специалисти,които наистина ги е грижа за пациентите.Истинско чудо направиха с моите зъби.Бяха много криви и успяха да ги изправят без вадене на зъби!Много любезни и внимателни.Няма да съжалявате.

# 1 057
  • Мнения: 1
Здравейте , предстои ни поставяне на брекети на дъщеря ми. Не успях да отворя линка от първа страница за ортодонтските кабинети по градове. Не успях и да прочета цялата тема , но ако има някой от Стара Загора , който е минал по този път моля да сподели мнение. И положителните и отрицателните ще са от полза.

Няма ли никой от Стара Загора , който да сподели мнение ?

В момента съм с метални брекети, скоро ще ги свалям. Сложи ми ги Нанева - препоръчвам я на всички от Стара Загора - зъболекар е не е ортодонт, но много добре се справя и работи сравнително евтино. За двете челюсти - метални брекети - 1200лв. Много добра, мила и грижовна жена, аз съм много доволна от нея. една позната ми я пепоръча.  Ако се интересувате може да ми пишете за да Ви кажа номера й, за да се свържете с нея.

# 1 058
  • Мнения: 5
Вече седмица сме с метални брекети и мога да кажа, че адаптацията при дъщеря ми завърши. Стои в банята по 30 мин., четка ги със всички видове четки, конци, пасти течности за уста и т.н. Нашият ортодонт е д-р. Хунджев. За сега сме много доволни. Вече има промяня в предните два зъба, дано така да вървят нещата и занапред. Няма да и вади здрави зъби, така че с брекетите ще се нареди всичко за 16-18 месеца. Здраве и късмет на всички !

# 1 059
# 1 060
  • Мнения: 133
Ние днес сложихме на дъщеря ми брекети на горната челюст. След около 3 месеца и на долната. Нашият доктор е  Луис. Има ли негови пациенти във форума?

# 1 061
  • София
  • Мнения: 1 877
Привет,
а отзиви за д-р Наджакова? (сега започвам да ви чета)
Лек ден на всички.   bouquet

# 1 062
  • Мнения: 219
Здравейте на всички! Нося брекети от почти 2 години и от скоро започнаха да ми се появяват венечни папили( джобове) , използвам един гел - Пародиум, можете ли да ми препоръчате някоя хубава паста за зъби?

# 1 063
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте на всички! Нося брекети от почти 2 години и от скоро започнаха да ми се появяват венечни папили( джобове) , използвам един гел - Пародиум, можете ли да ми препоръчате някоя хубава паста за зъби?
артродонт и паста и вода, също съм доволна от паста на хималая цялостна грижа с парадонтит първа степен съм хубаво е да отидеш и на парадонтолог, често лечението при ОД е съвместно с парадонтолог

# 1 064
  • Мнения: 16
Здравейте, усмивки! Искам да попитам някои посещавал ли е Д-р Христина Вътова в София и доволни ли сте от нея. Тя идва и един ден в месеца и в Благоевград. Какво ви е мнението за нея. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт