Ясновидци/Врачки - тема 14

  • 256 756
  • 721
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте! Искам да попитам някой има ли впечатления от ясновидка на име Златина приема в Русе,
http://www.yasnovidci.com/fenomenzlatina

Вчера се обадих на въпросната Златина.Каза ми верни неща,но веднага откри при мен магия,по-скоро проклятие,развалянето на което ще ми струва 260 лева.Искаше да започне веднага.Положих огромни усилия да я разубедя,че нямам тази сума.А даже и да я имах,ще се замисля дали бих я дала.Ако е до сто лева,ок.Но 260...Не,благодаря.

Верни неща за кое повече - за минало или за настояще?

# 106
  • София
  • Мнения: 23 045
Мария Стойчева я водят ясновидка. А такава ли е?!  Освен това, знам, че е председател на Варненската асоциация "Феномени". Доколкото ми е известно, наричат я Бялата магьосница на България. Не съм ползвала услугите й и не мога да коментирам нищо повече за нея.

Интересно...
Беше писано май за нея в по-старите теми, ако не се лъжа.


Има специална тема в този сайт за Мария Стойчева, освен това в 3-тема е обсъждана.

# 107
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам някой има ли впечатления от ясновидка на име Златина приема в Русе,
http://www.yasnovidci.com/fenomenzlatina

Вчера се обадих на въпросната Златина.Каза ми верни неща,но веднага откри при мен магия,по-скоро проклятие,развалянето на което ще ми струва 260 лева.Искаше да започне веднага.Положих огромни усилия да я разубедя,че нямам тази сума.А даже и да я имах,ще се замисля дали бих я дала.Ако е до сто лева,ок.Но 260...Не,благодаря.

Верни неща за кое повече - за минало или за настояще?

Верни неща за настояще.За миналото ми каза само,че някой ни е подарил златни монети,които били прокълнати.

# 108
  • Мнения: 1 339
nikolinanik правилно е написала, че Мария Стойчева е председател на варненската аосиация ''Феномени'', доколко обаче тя е феномен е съвсем отделна тема.

Въпросната през пролетта ми поиска 900лв. за разрешаване на бизнес проблем и постигане на успех в бизнеса. Всичко се случи по време на телефонен разговор. Аз ѝ се обадих за да получа обща информация, а тя веднага ми назначи два ритуала, които вървели в комплект- 2 X 450=900лв.

Отделно имам много близки във Варна и познати в нейния квартал. От тях съм чувала, че изобщо не ѝ се носи добра Слава и че има доста хора ужилени с големи суми от нея.

А за съфорумката, която се е консултирала със Златина- не се подвеждай!!!

Разгледах и аз профила, от мейла на ясновидката се разбира, че е набор'86...кога успя толкова млада да научи всички техники, с които работи. Пълна измама отвсякъде.

# 109
  • София
  • Мнения: 2 968
900 лв???
тази парите си ги няма за нищо, но и мен скоро ми поискаха около 700-800 лв, вече не помня....

# 110
  • Мнения: 1 339
Да, GERBER, точно 900лв.!!!???!!!

И то без дори да сме направили консултация.

Каза ми ги все едно са 90лв. И подчерта, че нейните колеги взимали от 2-3 хиляди нагоре, а тя работела едва ли не преференциално...Боже, божееее....!!!

# 111
  • София
  • Мнения: 2 968
Да, GERBER, точно 900лв.!!!???!!!

И то без дори да сме направили консултация.

Каза ми ги все едно са 90лв. И подчерта, че нейните колеги взимали от 2-3 хиляди нагоре, а тя работела едва ли не преференциално...Боже, божееее....!!!

А може би на промоция?

# 112
  • София
  • Мнения: 23 045
Здравейте! Искам да попитам някой има ли впечатления от ясновидка на име Златина приема в Русе,
http://www.yasnovidci.com/fenomenzlatina

Вчера се обадих на въпросната Златина.Каза ми верни неща,но веднага откри при мен магия,по-скоро проклятие,развалянето на което ще ми струва 260 лева.Искаше да започне веднага.Положих огромни усилия да я разубедя,че нямам тази сума.А даже и да я имах,ще се замисля дали бих я дала.Ако е до сто лева,ок.Но 260...Не,благодаря.

Верни неща за кое повече - за минало или за настояще?

Верни неща за настояще.За миналото ми каза само,че някой ни е подарил златни монети,които били прокълнати.


Каква е таксата й за консултация по телефон и колко въпроса могат да се зададат?

# 113
  • Мнения: X
Аз и зададох само един въпрос,но тя казва повече неща.Няма такса за разговор по телефона.Просто при мен видя проклятие,не знам дали при всички е така.На мен ми каза това.

# 114
  • Мнения: 4 350
Мария Стойчева и преди 15год.искаше огромни суми за разваляне.От позиции на времето-прогнозите й не се сбъднаха.Отделно ,дълго време ме молеше да пиша в разни вестници,списания,...да я хваля.

# 115
  • Мнения: X
nikolinanik правилно е написала, че Мария Стойчева е председател на варненската аосиация ''Феномени'', доколко обаче тя е феномен е съвсем отделна тема.

Въпросната през пролетта ми поиска 900лв. за разрешаване на бизнес проблем и постигане на успех в бизнеса. Всичко се случи по време на телефонен разговор. Аз ѝ се обадих за да получа обща информация, а тя веднага ми назначи два ритуала, които вървели в комплект- 2 X 450=900лв.

Отделно имам много близки във Варна и познати в нейния квартал. От тях съм чувала, че изобщо не ѝ се носи добра Слава и че има доста хора ужилени с големи суми от нея.

А за съфорумката, която се е консултирала със Златина- не се подвеждай!!!

Разгледах и аз профила, от мейла на ясновидката се разбира, че е набор'86...кога успя толкова млада да научи всички техники, с които работи. Пълна измама отвсякъде.


Какво съвпадение, на мен също ми позна всичко за настоящето, но и при мен ми каза, че имам проклятие, и някой от рода на майка ми ми е подарил златна монета. За да ми развали проклятието ми поиска 90 лв, както и да и изпратя златната монета (тъй като такава наистина има), трябвало да й бае ......Ама извинявай тази монета е скъпа, немога да й я пратя...

# 116
  • Мнения: X
Златина твърди усилено, че имам проклятие и трябва да се развали, каза че парите мога да й ги пратя и след 1-2 седмици, но задължително трябва да й пратя златната пара....
Мария Стойчева ми каза, че имам магия, за да я развали ми поиска 300 лв. и всичко щяло да се оправи.... Дрън дрън....

# 117
  • Мнения: X
Да,и при мен твърдеше усилено ,че имам проклятие и още по-усилено искаше да го развали.
Аз питах майка ми и тя ми каза,че нейните пръстени са направени от златни пари.Само че няма как да и ги сваля от пръстите и да ги пратя на Златина,че и да и дам 260 лева.

# 118
  • Мнения: 4
Добро утро! Момичета трябва ми жена която лее куршум в Пловдив. Някъде бях чела май, че баба Дана от Тракия лее някой да знае нещо по този въпрос. Може и друга жена. благодаря ви предварително.

# 119
  • Мнения: 8
Здравейте,искам да попитам дали някой от ясновидците в анкетата дава консултации по телефона???

Общи условия

Активация на акаунт