Ясновидци/Врачки - тема 14

  • 256 311
  • 721
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18
Baiche, ако искаш следващия път , може пак заедно да идем. Аз пак ще я посетя, просто ми хареса жената, не че е баба Ванга, но доста неща са така както тя ги каза. Е имаше и пропуски, но ....

# 91
  • Мнения: 25
Искам да попитам момичетата, посетили Стефка в началото на седмицата, тя дали ще идва скоро пак до София, ако случайно е станало на въпрос...или ще се ходи до това село до Сандански Sad

# 92
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте и от мен!Отдавна не съм писала тук,но искам да попитам някой знае ли за   Нина от гр.Камено и евентуално, ако да ще се радвам да  сподели мнение?Била много добра ясновидка!!:–
Другото което искам да попитам писах на Николай Пилански смс .но още не ми е отговорил!!Можете ли да споделите,горе-долу след колко време ви е отговорил на смс-а?Благодаря предварително!Лек ден! Stop Stop
Пиналски се бави с отговорите си, но на мен в рамките на седмица ми е отговарял винаги. Тъкмо вече забравя и той бам! - отговори ми  Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 1 127
Този Пиналски за пръв път го чувам .Я разкажете малко за него  Praynig как отговаря на смс , от типа с увеличена такса ли са и конкретен въпрос ли задаваш или как ... Абе с две думи дайте информация моля!

# 94
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Този Пиналски за пръв път го чувам .Я разкажете малко за него  Praynig как отговаря на смс , от типа с увеличена такса ли са и конкретен въпрос ли задаваш или как ... Абе с две думи дайте информация моля!
Аз съм му пращала смс с конкретен въпрос на цена 2.40.

# 95
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам някой има ли впечатления от ясновидка на име Златина приема в Русе,
http://www.yasnovidci.com/fenomenzlatina

# 96
  • София
  • Мнения: 26
Baiche, ако искаш следващия път , може пак заедно да идем. Аз пак ще я посетя, просто ми хареса жената, не че е баба Ванга, но доста неща са така както тя ги каза. Е имаше и пропуски, но ....

С удоволствие пак ще отидем заедно, стига да дойде в София отново;))

# 97
  • Мнения: 1 082
Здравейте и от мен!Отдавна не съм писала тук,но искам да попитам някой знае ли за   Нина от гр.Камено и евентуално, ако да ще се радвам да  сподели мнение?Била много добра ясновидка!!:–
Другото което искам да попитам писах на Николай Пилански смс .но още не ми е отговорил!!Можете ли да споделите,горе-долу след колко време ви е отговорил на смс-а?Благодаря предварително!Лек ден! Stop Stop
Пиналски се бави с отговорите си, но на мен в рамките на седмица ми е отговарял винаги. Тъкмо вече забравя и той бам! - отговори ми  Laughing



Ох да се успокоя, че все пак ще ми отговори ! newsm62 newsm62  Пък да видим дали ще познае все пак!Аз преди около 5-6 дена пратих смс но...Simple Smile Не знам то малко  с тези смс-и майтап работа,но  човек опитва всичко  Laughing Laughing .

# 98
  • Мнения: 6
Здравейте,не знам дали тук е мястото да попитам,но все пак - някоя от вас,мами,знае ли къде в Пловдив или околността ,баят против уроки?
Благодаря предварително !

# 99
  • Мнения: X
Някой да има информация за Мария Стойчева.....

# 100
  • София
  • Мнения: 21
Някой знаме ли Пепа от  Хаджи Димитър от колко до колко приема, има ли възможно да се ходи след работа?

# 101
  • Мнения: 131
Някой да има информация за Мария Стойчева.....

Мария Стойчева от Галата, нали? Тя гледа на таро. Ако не бъркам нещо, защото бешше преди доста години.... Тогава ми предсказа очаквана смърт на мъж от семейството ми, подробностите не ги помня, ако е имало такива. На следващата година брат ми пострада при злополука, от която едва оживя, и то защото близък лекар успя да се пребори с колегите си да го закарат в София в
"Пирогов".

# 102
  • София
  • Мнения: 22 906
Мария Стойчева я водят ясновидка. А такава ли е?!  Освен това, знам, че е председател на Варненската асоциация "Феномени". Доколкото ми е известно, наричат я Бялата магьосница на България. Не съм ползвала услугите й и не мога да коментирам нищо повече за нея.

# 103
  • София
  • Мнения: 2 968
Мария Стойчева я водят ясновидка. А такава ли е?!  Освен това, знам, че е председател на Варненската асоциация "Феномени". Доколкото ми е известно, наричат я Бялата магьосница на България. Не съм ползвала услугите й и не мога да коментирам нищо повече за нея.

Интересно...
Беше писано май за нея в по-старите теми, ако не се лъжа.

# 104
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам някой има ли впечатления от ясновидка на име Златина приема в Русе,
http://www.yasnovidci.com/fenomenzlatina

Вчера се обадих на въпросната Златина.Каза ми верни неща,но веднага откри при мен магия,по-скоро проклятие,развалянето на което ще ми струва 260 лева.Искаше да започне веднага.Положих огромни усилия да я убедя,че нямам тази сума.А даже и да я имах,ще се замисля дали бих я дала.Ако е до сто лева,ок.Но 260...Не,благодаря.

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 10:10 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт