Ясновидци/Врачки - тема 14

  • 256 015
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 077
Здравейте и от мен!Отдавна не съм писала тук,но искам да попитам някой знае ли за   Нина от гр.Камено и евентуално, ако да ще се радвам да  сподели мнение?Била много добра ясновидка!!:–
Другото което искам да попитам писах на Николай Пилански смс .но още не ми е отговорил!!Можете ли да споделите,горе-долу след колко време ви е отговорил на смс-а?Благодаря предварително!Лек ден! Stop Stop

# 76
  • Мнения: 1
Доволна съм, доволна съм! Това казвам, че говореше с подробности разни верни работи, които няма как от един въпрос да разбере. Но във връзка с коментара на Пит и това, че беше съвсем лаконична за едното ми питане, аз също мисля, че има неща, които не казват нарочно. Просто ми каза, че преди да стане това, за което питам трябва да изживея други неща, но не ми каза какви, а явно са важни щом трябва да мина през тях. Просто, за да ме успокои каза, че няма да съм сама цял живот (хайде да ви кажа сега мъката ми), но нищичко повече не пожела да каже.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 967
Доволна съм, доволна съм! Това казвам, че говореше с подробности разни верни работи, които няма как от един въпрос да разбере. Но във връзка с коментара на Пит и това, че беше съвсем лаконична за едното ми питане, аз също мисля, че има неща, които не казват нарочно. Просто ми каза, че преди да стане това, за което питам трябва да изживея други неща, но не ми каза какви, а явно са важни щом трябва да мина през тях. Просто, за да ме успокои каза, че няма да съм сама цял живот (хайде да ви кажа сега мъката ми), но нищичко повече не пожела да каже.

Много се радвам Simple Smile Дано всички , посетили жената да са доволни Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 78
  • Мнения: 185
Здравейте и от мен!Отдавна не съм писала тук,но искам да попитам някой знае ли за   Нина от гр.Камено и евентуално, ако да ще се радвам да  сподели мнение?Била много добра ясновидка!!:–
Другото което искам да попитам писах на Николай Пилански смс .но още не ми е отговорил!!Можете ли да споделите,горе-долу след колко време ви е отговорил на смс-а?Благодаря предварително!Лек ден! Stop Stop
от Камено е бабата на кръстницата на дъщеря ми и не сме чували за ясновидка на име Нина, има много добра баячка там, но се казва Елена и е туркиня, да не би да бъркаш имената, а пък може и да е някоя нова звезда, ще разпитам за всеки случай
хубав ден на всички Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 79
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте и от мен!Отдавна не съм писала тук,но искам да попитам някой знае ли за   Нина от гр.Камено и евентуално, ако да ще се радвам да  сподели мнение?Била много добра ясновидка!!:–
Другото което искам да попитам писах на Николай Пилански смс .но още не ми е отговорил!!Можете ли да споделите,горе-долу след колко време ви е отговорил на смс-а?Благодаря предварително!Лек ден! Stop Stop
от Камено е бабата на кръстницата на дъщеря ми и не сме чували за ясновидка на име Нина, има много добра баячка там, но се казва Елена и е туркиня, да не би да бъркаш имената, а пък може и да е някоя нова звезда, ще разпитам за всеки случай
хубав ден на всички Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Това Камено е Бургаска област, нали?

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 143
Момичета искам да ви попитам доколко прогнозите на Емилия са ви се сбъднали.Има ли доволни от нея като познаваемост.

При мен прогнозите й се потвърждават, последната беше свързана с развой на едно съдебно дело, мога да кажа че протече по начина който тя описа. Утре отново имам консултация с нея и ще пиша отзиви. За личните въпроси които съм задавала абсолютно препокрива прогнозите с Ани Лечева, писала съм в предишните теми, да не спамя отново. С две думи дала съм положителен глас в анкетата за тях двете и ще продължа да се консултирам с тях. Успех пожелавам  Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 32
Чета,чета тук... и все повече имам усещането ,че сякаш сме посетили 2 различни жени в мало бучино Laughing Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте момичета, хайде и аз да кажа за вчерашното ми посещение при Стефка, снощи нямах възможност да ви пиша. Жената, както всички са писали е много добронамерена и мила. За минало и настояще описа нещата много точно, характери на хора и ситуации които са били точно така, имаше някои неточности, но според мен не е толкова важно. Напромер на моя мъж за сестра му каза "тя 2 момчета ли има", а пък тя има момче и момиче близначета, това по повод че и аз имам близначета. Другото, което описа с голяма точност е характерите на децата ми едно към едно. Каза ми за някакви нерешени дела с имоти от страна на майка ми, но аз не знам нищо за това. Така, че по този въпрос не мога да кажа дали е познала. Аз получих от нея много ценни съвети от нея по отношение на моето поведение към човека с който съм/ бащата на децата ми/ . Мисля да я послушам. Отидох с един много голям проблем в момента за нас, който касае и двама ни и тя ми постави 2 срока, единия е сега до 15 ноември, другия касаещ мъжа ми е до нова година, ако нещата се развият така както каза ще я призная тази жена. Дано всичко казано от нея се случи. Поелавам си от сърце. Ще ви държа в течение с моите неща и сще споделя до 2 седмици, ако се случат нещата. И накрая за капак на всичко да ви кажа, отидохме с една съфорумка заедно с нейната кола, и понеже подранихме малко решихме да си вземем кафе от "центъра" и о, ужассссс установих че съм си забравила в къщи цялото си портмоне, много се притесних че Стефка няма да ме вземе като и кажа, че съм без пари и няма от къде да взема сега, но жената ме успокои каза ми да не се притеснявам, че мога да и ги изпратя със запис когато мога. Това ми направи много добро впечатление за нея, обърна ми много внимание и стоях почти час. Много беше подробна, пак бих отишла когато дойде в София. Цвети, благодаря за возенето и за кафето, ще се реванширам. Момичета това е от мен, стискайте ми палци това, което каза да стане. На вички ви пожелавам много збъднати желания и много позитивно мислене. Нещата се случват, когато най-малко ги очакваме! Прегръщам ви всчки:))

# 83
  • Мнения: 574
Т. като ми стана интересно за Стефка да питам колко пари взима. Генерел Тодоров това Санданското село ли е, че нещо започнах да се чудя дали да не я посетя. Сандански не ми е далече. Благодаря предварително.

# 84
  • Мнения: 2 214
Baiche  моля те пиши ми на лични

# 85
  • София
  • Мнения: 26
Baiche  моля те пиши ми на лични

Писах ти:))

# 86
  • Мнения: 1
Чета,чета тук... и все повече имам усещането ,че сякаш сме посетили 2 различни жени в мало бучино Laughing Laughing
Не се притеснявай, и аз имам такова усещане Wink

# 87
  • Мнения: 1 077
Здравейте и от мен!Отдавна не съм писала тук,но искам да попитам някой знае ли за   Нина от гр.Камено и евентуално, ако да ще се радвам да  сподели мнение?Била много добра ясновидка!!:–
Другото което искам да попитам писах на Николай Пилански смс .но още не ми е отговорил!!Можете ли да споделите,горе-долу след колко време ви е отговорил на смс-а?Благодаря предварително!Лек ден! Stop Stop
от Камено е бабата на кръстницата на дъщеря ми и не сме чували за ясновидка на име Нина, има много добра баячка там, но се казва Елена и е туркиня, да не би да бъркаш имената, а пък може и да е някоя нова звезда, ще разпитам за всеки случай
хубав ден на всички Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Това Камено е Бургаска област, нали?





Да в Бургаска област е.Казаха ми име Нина на 100% ще съм ти много благодарна ако можеш да поразпиташ Simple Smile за нея!При гледането искала само рождени дати и това е!Много добра била..Simple Smile Не знам..ако евентуално някой знае добра гледачка в Бургас ще се радвам да сподели!Лек ден на всички от мен! smile3525

# 88
  • Мнения: 1
Т. като ми стана интересно за Стефка да питам колко пари взима. Генерел Тодоров това Санданското село ли е, че нещо започнах да се чудя дали да не я посетя. Сандански не ми е далече. Благодаря предварително.

20 лв. и то с притеснение го каза като я питах какво дължа. Иначе селото е някъде до Сандански.

# 89
  • Мнения: 8
Здравейте,искам да попитам дали някой от ясновидците в анкетата дава консултации по телефона???

Общи условия

Активация на акаунт