Ясновидци/Врачки - тема 14

  • 255 890
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
inetesuva me kordinati za slava ot varna telefon

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
Добро утро, момичета Simple Smile нека новата ни тема да бъде изпълнена само с положителни отзиви и сбъднати неща  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 17
# 18
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте и от мен.Чета ви постоянно,макар да не пиша.Засега нямам никакви предсказания,които да чакам да се сбъднат.Вече се разочаровах от всички "ясновидки и ясновидци"...казват едно, а се случва друго.Вече даже нямам желание и да питам никой за нищо.Последното,което ми беше предсказано е от Ники Узунов,беше убеден в казаното от него,но се случи точно обратното ooooh!.Може би някой ден и аз ще попадна на някой който ще ми познае наистина,но засега този някой не го търся.Хубав ден Simple Smile

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 101
Я да се пльосна и аз тук , че не знам дали има тема по моята тема та да питам ,че днес нещо ме обзе паника .
Сутринта ходихме на гробище ( нали днес е такъв празник )по късно качвайки се в колата забелязвам , че на дръжката има ситни черупки от яйце и две -три  дири стекли се по вратата от яйчен жълтък ,е ... сещате  се какво си помислих  - магия . Но кой може да ме мрази толкоз много  Shocked ???
Не знаех какво да направя и отидох на автомивка ,измиха колата , но яйцето така се бе спекло , че се наложи да до измивам и след това . Отидох до църквата запалих свещички и за здраве и взех светена вода с която напръсках , полях и ... облях колата на въпросното място.Незнам това дали е достатъчно , но моля споделете ако на някои му се е случвало подобно нещо какво е предприел за да не се случи лошото ?
Има ли нещо друго което да направя - знам ли  newsm78 !
На последук все ми се случват разни лошотии ,нямам спокойствие, даже болести и вече почвам да си мисля , е някои ми бае или там как се вика .
Егати стреса ми донесе това яйце , но си викам - Кой каквото ми прави за него си да го прави !
Ще чакам коментарите ви , а ако има специална тема моля за линк ,да си попитам и там .
  bouquet
Забравих да кажа , че колата е осветена от поп на паркинга на Рилския манастир ( бе отдавна преди 2-3 години, но все пак е осветена  Laughing
  newsm10 !!!.....

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте,
искам да попитам за една жена - от село Дянково /по спомен/ -  Разградско или Добричко, която разваля магии.
Преди време на няколко пъти помогна много на моето семейство.
За съжаление към момента нямам никакви нейни координати. Моля, ако някой има инфо да сподели.
Късмет на всички и нека всеки намери човека, който ще му помогне!

# 23
  • София
  • Мнения: 22 728
Добро утро, момичета Simple Smile нека новата ни тема да бъде изпълнена само с положителни отзиви и сбъднати неща  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Подкрепям напълно!

# 24
  • София
  • Мнения: 22 728
Какво стана с тази Ташинка, която така "избухна" в темата? Има ли реално случили се предсказания и на някой да е помогнала?

Когато за втори път говорих с нея, аз й звъннах, защото тя ми беше казала, че "ще видя какво ще стане"!!! Да, ама - НЕ!!! Нищо не стана и по нейни указания й звъннах на точно определена дата - говори ми глупости. беше се задавлиа, 15 минути пи вода, ...........уплътняваше времето, а на мен телефонния раговор!!! Sad  След това и аз пих една студена вода.  Sad

# 25
  • Мнения: 185
айде ЦОП и аз да не ви изпусна
Мелиса, може ли на лични адреса на Стефка в Мало Бучино Praynig
Благодаря

# 26
  • Мнения: 0
извенете може ли номер на слава ясновидката от варна

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 012
Правя едно уточнение - за да не пълним темата с записи по новите теми моля ако нямате какво да споделите, а в същото време желаете да следите темата моля използвайте бутона ИЗВЕСТИ. Така ще спестим поне 5 страници със записване в темата.

# 28
  • Мнения: 0
Тъкмо гласувах в подкрепа на леля Искра. Не че съм имала "щастието" да се консултирам и с останалите. Пробвах с Ани от Пловдив, но нещата там бяха мъчни - по телефона и без час на раждане, което саботира цялото допитване.

Ще изпадна в конкретика с Искра. Преди време се чух с нея. Обичам да насочвам гадателите какво точно искам от съдбата. Ако получа отпор и чуя нещо различно от желаното, почвам с едни дълги размишления, които спомагат за по-нататъшна гъвкавост от моя страна при каквито и да било развои на събитията. Често обаче чувам онова, което искам. Не ми се смейте - това е моят начин за проверка на дарбата на този или онзи. Защото времето минава и каквото стане, стане. Не се залъгвам с розови прогнози.
Така стана и с леля Искра. Потвърди мечтаното за момента от мен. Бях готова да я отпиша.
Малко след това моята майка лично я посети. Там предсказаното за
мен беше с посока, завъртяна на 180 градуса. Викам си - сефте! Обаче - имаше и допълнения около предстоящото в близко бъдеще. По него време треперех за работата си. Беше ми адски натоварено и зле, изпълнявайки задълженията си, но е криза и си натисках парцалите. Страхувах се, че отстъпилата от моето място служителка, ще бъде върната след майчинство. Знам ли - ужким нямаше такива намерения, но съпругът й, това двулично същество с възможности във фирмата, може и други планове да си е построил. Както и да е. Искра отсякла - тя, т.е. аз, още малко ще ги трае в работата. Сама ще напусне. Така и стана. За кратко време нещата ескалираха и ми падна пердето. Казах сбогом. Криза-мриза, животът е пред мен. Надявам се.
В тази връзка все повече се убеждавам, че живия контакт нищо не може да го замени.
Пак по телефона взех обещание за нова работа към края на годината.
Ще пиша щом изтече периода. Дори да е началото на идната година, ще дам информация. Давам си повече време, че както на мнозина от вас (предполагам), и при мен никога предсказаните срокове не пасват. Все изскачат от рамката.

# 29
  • Мнения: 134
Доколкото знам Слава не записва по телефон.Освен ако  не сте й много близка.Записването е на место.Но как и кога работи не знам.

Общи условия

Активация на акаунт