Ясновидци/Врачки - тема 14

  • 256 333
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • софия
  • Мнения: 756
здравейте,

да споделя вече и с вас..дано не прозвучи като реклама де.съвсем случайно попаднах на един руски сайт, в който има подфорум за езотерика и консултации онлайн. можете да зададете въпрос и да ви отговори някой "специалист"
това е сайта http://www.liveexpert.ru/expert/religion/fortune-telling
доста е интересно...аз вече пробвах  Laughing и резултата е повече от задоволителен
имате възможност да направите и платена консултация

Благодаря , аз писах .Само не разбрах след колко време ще получа отговор и къде  - на имейла
или на сайта.

Отговарят директно в сайта

# 676
  • Мнения: 139
Gerber,не се занимавай с Добринка от с.Игнатиево.А не съм и чувала да има телефон,ако има той е само за добре платените и клиенти.Не знам какъв е проблема,но моето мнение е НЕ.  bouquet

# 677
  • Мнения: 0
Здравейте, регистрирах се специално, за да мога да споделя с вас моите срещи с някои от коментираните ясновидци. С две думи става въпрос за за развитие на странична връзка с мъж, когото много харесвам. Започнах с Невена, която приемаше тогава на бул. Хр. Ботев. Тя беше категорична, че връзка ще има и тя ще продължи около три години. Засега това е така, но не каза нищо повече. От лятото насам четях редовно форума и реших да чуя и други мнения:
1.Ина от Женски пазар - описа много точно състоянието в момента, тоест неща, които знам и нищо за бъдещето;
2. Никола Узунов - прогнозира продължителна любовна връзка и по добри отношения от този месец;
3. Цецка от Надежда - бурно развитие на връзката, предложение за съжителство. Ще съм в дилема дали да приема, но накрая ще остана при мъжа си;
4. Пепа от Хаджи Димитър - връзката ще продължи, докато аз не я прекъсна, но нищо повече от сексуални отношения. Тя видя мъж, заради когото ще се чудя дали да напусна мъжа ми, но не този, който ме интересува, а съвсем друг!!!!
5. Латина - каза, че тази връзка изобщо няма бъдеще, даже март-април ще приключи. Не видя човека, за когото ми говореше Пепа;
6. Анелия Лечева - беше най подробна и изчерпателна. За нея връзката ще си остане каквато е и ще продължи до края на другата година. Тя също видя друг мъж като Пепа, но чак след четири години. Какво да мисля незнам. Времето ще покаже.
И едно предупреждение: Галя от "хороскопчета" ми взе парите и не ми изпрати нищо.
30 лв. халал да са и. Мога само да се сърдя на себе си.
Извинете ме за дългия пост, дано да съм била полезна.

# 678
  • Мнения: 83
Здравейте!

От доста време следя темата, но пиша за първи път:) За няколко месеца ги пообиколих и аз.
Преди ходех само при Пепа от Хаджи Димитър. Посещавам я от 4-5 години, от миналата година само един път в годината ходя и това ми е ден в който не бързам за никъде... които са ходили при нея знаят:)) и се зареждам с положителна енергия, а след това ми се случват само хубави неща.
Преди няколко дни за първи път отидох при Цеца от Надежда и ми се стори че доста неща ми позна... Каза че картите показват за близко бъдеще, така че ще ви информирам дали е познала бъдещето:)
Ходих и при Махмуд и Искра.
Успех на всички в търсенето.
А, тя е възмутена че телефона ѝ го има в нета:))

# 679
  • Мнения: 80
Здравейте, регистрирах се специално, за да мога да споделя с вас моите срещи с някои от коментираните ясновидци. С две думи става въпрос за за развитие на странична връзка с мъж, когото много харесвам. Започнах с Невена, която приемаше тогава на бул. Хр. Ботев. Тя беше категорична, че връзка ще има и тя ще продължи около три години. Засега това е така, но не каза нищо повече. От лятото насам четях редовно форума и реших да чуя и други мнения:
1.Ина от Женски пазар - описа много точно състоянието в момента, тоест неща, които знам и нищо за бъдещето;
2. Никола Узунов - прогнозира продължителна любовна връзка и по добри отношения от този месец;
3. Цецка от Надежда - бурно развитие на връзката, предложение за съжителство. Ще съм в дилема дали да приема, но накрая ще остана при мъжа си;
4. Пепа от Хаджи Димитър - връзката ще продължи, докато аз не я прекъсна, но нищо повече от сексуални отношения. Тя видя мъж, заради когото ще се чудя дали да напусна мъжа ми, но не този, който ме интересува, а съвсем друг!!!!
5. Латина - каза, че тази връзка изобщо няма бъдеще, даже март-април ще приключи. Не видя човека, за когото ми говореше Пепа;
6. Анелия Лечева - беше най подробна и изчерпателна. За нея връзката ще си остане каквато е и ще продължи до края на другата година. Тя също видя друг мъж като Пепа, но чак след четири години. Какво да мисля незнам. Времето ще покаже.
И едно предупреждение: Галя от "хороскопчета" ми взе парите и не ми изпрати нищо.
30 лв. халал да са и. Мога само да се сърдя на себе си.
Извинете ме за дългия пост, дано да съм била полезна.



В отговор на предния пост искам да отговоря.Става въпрос за Галя.Така.
Хелоин,имаш ли си на идея колко време отнема правене на хороскоп?Ако става въпрос за правене на пълен хороскоп,мога да ти кажа че отнема време.Пък и не си само ти за правене на хороскоп,предполагам.Друго.Аз също съм си правила хороскоп при нея,платих си и си го получих.Нека не забравяме,че и тези които правят хороскопи и гледат също са хора.Нека да гледаме от човешка гледна точка.Може да има проблеми в семейството,може да се е разболяла.Сигурна съм,че ще ти изпрати хороскопа.Пък и ти трябва да и имаш някакви координати.Ако трябва и пиши или там и се обади,и попитай.Нека не заклеймяваме така хората.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 127
Аз също си чакам хороскопа от Галя.Преди около 1 - 2 месеца и писах с един въпрос на таро , без хороскоп и ми отговори след няколко дена , много точно и конкретно , но сега след като си поръчах хороскопа нещо изчезна newsm78 а съм го поръчала на 29.12.12 , каза че отнема около 2-3 дена , а го няма.....

# 681
  • Мнения: 0
Никого не заклеймявам. Става въпрос за Галя от хороскопчета. Докато ми взе парите ми писа 5-6 имейла с уточнения как да стане превода и т.н. След това глас в пустиня.  Да не мислите, че не съм и писала да питам какво става. Нито един отговор, нито една дума кога да очаквам евентуално нещо. Е какво да си мисля, при условие, че вече съм платила?!

# 682
  • Мнения: 0
И аз имам подобен случай- неизпълнение на заявка. Става въпрос за Ели Маринова- гледането онлайн на таро. Скоро не съм се занимавала с подобни "майсторки", но ей така реших около новата година да се допитам до тази прословута тароложка. Та от 6 дена си чакам "гаданието" , което би трябвало да е готово до 24 часа. Не че ще обеднея с тези 6 лв и не че съм примряла за отговора и, но е неприятно и обидно. Казвам ви го, да имате предвид, че се пращат SMS-и, но отговор няма. А въпросната не знам каква майсторка Ели Маринова, ако чете този форум, да знае- много лоша реклама си прави с това!  Mr. GreenИзводът лично за мен е- допитване до ясновидката /и астроложка/ в нашия град, на която вярвам и един- два пъти годишно - консултиране с Ани от Пловдив и Емилия. Интересното е,че и трите не правят шумна реклама.  Naughty Първата- никаква. Peace

# 683
  • Мнения: 50
Здравейте момичета, за тези които сте писали в руския сайт и са ви отговорили на сайта, имат ли достъп и други до въпроса ми и отговора, че нали знаете, не ми е удобно и други да четат... .Моля ви отговорете ми. Благодаря!

# 684
  • Мнения: X
И аз имам подобен случай- неизпълнение на заявка. Става въпрос за Ели Маринова- гледането онлайн на таро. Скоро не съм се занимавала с подобни "майсторки", но ей така реших около новата година да се допитам до тази прословута тароложка. Та от 6 дена си чакам "гаданието" , което би трябвало да е готово до 24 часа. Не че ще обеднея с тези 6 лв и не че съм примряла за отговора и, но е неприятно и обидно. Казвам ви го, да имате предвид, че се пращат SMS-и, но отговор няма. А въпросната не знам каква майсторка Ели Маринова, ако чете този форум, да знае- много лоша реклама си прави с това!  Mr. GreenИзводът лично за мен е- допитване до ясновидката /и астроложка/ в нашия град, на която вярвам и един- два пъти годишно - консултиране с Ани от Пловдив и Емилия. Интересното е,че и трите не правят шумна реклама.  Naughty Първата- никаква. Peace

Преди известно време ползвах смс услугите на Ели Маринова, но дори не бе разбрала за какво става въпрос, не видя проблема и нищо от отговоране отговаряше нито на ситуацията нито на развитието и, фабрика за пари.

# 685
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, за тези които сте писали в руския сайт и са ви отговорили на сайта, имат ли достъп и други до въпроса ми и отговора, че нали знаете, не ми е удобно и други да четат... .Моля ви отговорете ми. Благодаря!

Малко трудно го отварям сайта, но си зададох въпроса. Нямам добър руски и доколкото разбрах, ако не искаш други да виждат питането ти, има някаква такса. Ако искаш отговор от някой вещ в занаята, трябва да си платиш за VIP-въпрос, тогава даже и повече от един специалист ти отговаря.
За моя изненада, вече имам един отговор от някакъв господин с много нисък рейтинг, на който таро, хиромантия и т.н. по-скоро са му хоби Laughing За без пари - толкова Simple Smile

# 686
  • Мнения: 6
Момичета, някъде из предишните теми намерих този сайт, публикуван от вас 
http://www.tarotico.com/
Аз от няколко седмици си го ползвам и да ви кажа има познаваемост. Предимно използвам за въпрос и отговор "ДА" или "НЕ"  в таро на Уейт. Имайте предвид, че като избирате картите, не трябва да ги натискате ей така.  Успех!

# 687
  • Мнения: 574
Момичета, някъде из предишните теми намерих този сайт, публикуван от вас 
http://www.tarotico.com/
Аз от няколко седмици си го ползвам и да ви кажа има познаваемост. Предимно използвам за въпрос и отговор "ДА" или "НЕ"  в таро на Уейт. Имайте предвид, че като избирате картите, не трябва да ги натискате ей така.  Успех!
И аз го пробвах сайта. Как го тълкуваш? Аз си зададох мислено въпроса и на да и може би да ми се паднаха положителни карти, а на не и може би не по една хубава и една не. Значи ли това че отговора на въпроса ми е положителен?

# 688
  • Мнения: 6

И аз го пробвах сайта. Как го тълкуваш? Аз си зададох мислено въпроса и на да и може би да ми се паднаха положителни карти, а на не и може би не по една хубава и една не. Значи ли това че отговора на въпроса ми е положителен?

   Не съм запозната с тарото, но според мен щом ти се е паднало "ДА" с положителни карти, значи отговора е "ДА", А когато е "може би да", то там си пише, че другата карта , придружаваща "колелото" сочи начините за реализиране на желанието или нещо такова беше. Във всяко си има тълкуване коя карта какво предсказва. За да разбереш значението на картата посочи с мишката върху самата карта и се показва тълкуването.

 

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 19:25 от Lucky_star

# 689
  • Мнения: 65
доц. д-р Крaсимира Кръстева,
http://www.alk-hector.hit.bg/
http://www.facebook.com/drkrassimira.krasteva - за хора със сериозни проблеми, търсещи решение.


_____________
някой ако има актуален телефон или адрес на Нана от Русе или е ходил лично при нея, да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт