Ясновидци/Врачки - тема 14

  • 256 822
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18
Така, да споделя:
Ники Узунов- нямате бъдеще категорично. Това било кармична връзка.
Ина- нищо по въпроса
Стефка от Генерал Тошево- няма да сте заедно, на тази снимка няма сексуално привличане, но те харесва.
Леля Цецка Надежда- тука ще има голяма любов, ще бъдете заедно
Емилия Лондон- той е сексуално обсебен, ще има връзка, дори може да станете двойка в живота.
 Mr. Green

На кого да вярвам ???  Grinning

# 661
  • София
  • Мнения: 1 127
Така, да споделя:
Ники Узунов- нямате бъдеще категорично. Това било кармична връзка.
Ина- нищо по въпроса
Стефка от Генерал Тошево- няма да сте заедно, на тази снимка няма сексуално привличане, но те харесва.
Леля Цецка Надежда- тука ще има голяма любов, ще бъдете заедно
Емилия Лондон- той е сексуално обсебен, ще има връзка, дори може да станете двойка в живота.
 Mr. Green

На кого да вярвам ???  Grinning

Ето за това иде реч , със сигурност има истински ясновидци , но има и такива , които само си изкарват пари така и всъщност ни объркват жестоко.
А поне някой от изброените даде ли ти срок ?

# 662
  • софия
  • Мнения: 756
здравейте,

да споделя вече и с вас..дано не прозвучи като реклама де.съвсем случайно попаднах на един руски сайт, в който има подфорум за езотерика и консултации онлайн. можете да зададете въпрос и да ви отговори някой "специалист"
това е сайта http://www.liveexpert.ru/expert/religion/fortune-telling
доста е интересно...аз вече пробвах  Laughing и резултата е повече от задоволителен
имате възможност да направите и платена консултация

# 663
  • Мнения: 14
Здравейте!Моля за телефона на Цеца от Надежда и къде по-точно се намира тя.Благодаря предварително!

# 664
  • Мнения: 7
Цеца - 0886 076 820
г. София, ж.к. Надежда 2, ул. "Екзарх Стефан" №63

# 665
  • София
  • Мнения: 1 127
Цеца - 0886 076 820
г. София, ж.к. Надежда 2, ул. "Екзарх Стефан" №63

Щом знаеш и адреса най вероятно си ходила при нея , би ли споделила доволна ли си и има ли вече сбъднати прогнози ?

# 666
  • Мнения: 6
Здравейте!Моля за телефона на Цеца от Надежда и къде по-точно се намира тя.Благодаря предварително!

Най-удобно е с метрото. Слиза се на метростанция "Надежда". От там пеша за 3 минути си до нея.

# 667
  • Мнения: 7
Цеца - 0886 076 820
г. София, ж.к. Надежда 2, ул. "Екзарх Стефан" №63

Щом знаеш и адреса най вероятно си ходила при нея , би ли споделила доволна ли си и има ли вече сбъднати прогнози ?

Не съм ходила още, но питах скоро за Цеца. Има доста писано за нея из темите. Когато имам лични впечатления, и аз ще споделя.

# 668
  • Мнения: 18
Така, да споделя:
Ники Узунов- нямате бъдеще категорично. Това било кармична връзка.
Ина- нищо по въпроса
Стефка от Генерал Тошево- няма да сте заедно, на тази снимка няма сексуално привличане, но те харесва.
Леля Цецка Надежда- тука ще има голяма любов, ще бъдете заедно
Емилия Лондон- той е сексуално обсебен, ще има връзка, дори може да станете двойка в живота.
 Mr. Green

На кого да вярвам ???  Grinning

Ето за това иде реч , със сигурност има истински ясновидци , но има и такива , които само си изкарват пари така и всъщност ни объркват жестоко.
А поне някой от изброените даде ли ти срок ?

Ами idi, аз нямам цел за този човек. За какъв срок да ги питам - виждаме се , изкарваме си приятно и толкова. И въпреки, че на Ники Узунов му казах, че няма да се женя за него, а по скоро дали ще продължим да се виждаме - той, не та не , нямаме бъдеще, категорично  не сме един за друг. Пълни глупости, виждам го и ще го виждам. Стефка и тя смята ,че няма да бъдем заедно, но може би имат предвид като семейство, тя горе - долу ги описа нещата, но не беше съвсем точна. По точна ми се видя леля Цецка , като цяло , а не само по този въпрос. Емилия вижда, че ще има връзка във времето, пак казвам аз за срокове не питам ,защото нямам конкретна идея за нещо.

# 669
  • София
  • Мнения: 1 127
здравейте,

да споделя вече и с вас..дано не прозвучи като реклама де.съвсем случайно попаднах на един руски сайт, в който има подфорум за езотерика и консултации онлайн. можете да зададете въпрос и да ви отговори някой "специалист"
това е сайта http://www.liveexpert.ru/expert/religion/fortune-telling
доста е интересно...аз вече пробвах  Laughing и резултата е повече от задоволителен
имате възможност да направите и платена консултация

Благодаря , аз писах .Само не разбрах след колко време ще получа отговор и къде  - на имейла или на сайта.

# 670
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте,
търся телефона на Добринка от село Игнатиево и не мога да намеря нищо, моля Ви да ми помогнете....

# 671
  • Мнения: 50
Idi, аз пък изобщо не мога да вляза в този руския сайт, дава ми някаква профилактика при регистрацията. Ти къде и как писа?

# 672
  • София
  • Мнения: 1 127
Idi, аз пък изобщо не мога да вляза в този руския сайт, дава ми някаква профилактика при регистрацията. Ти къде и как писа?

Директно чукнах върху линка .

# 673
  • Мнения: 14
Благодаря за отговорите.Някой може ли да ми каже за Цеца от Надежда по колко взима и с предварително записване ли е?

# 674
  • София
  • Мнения: 1 127
Благодаря за отговорите.Някой може ли да ми каже за Цеца от Надежда по колко взима и с предварително записване ли е?

На мен ми взе 20лв. като ми гледа на кафи и на карти.Настоящето ми го позна много точно , а за бъдещето още има време и всъщност затова все разпитвам на тези които е гледала дали са се сбъднали прогнозите.Всъщност едно от нещата които ми каза се сбъдна , но то беше по-маловажно.

Общи условия

Активация на акаунт