Лидл ::19::

  • 58 647
  • 733
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 44 122
резанките са същите като по другите магазини, аз лично никаква разлика не намирам.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 320
Тази в Лидл става и за разбиване и за готвене. Няма захар в нея и е много хубава. Pilos.

В кофичките е заквасена и става за готвене. Има и в кутийки (250 мл. някъде), която е животинска, неподсладена и става и за готвене. Намира се при кремчетата, стафидите, шоколада за готвене. Peace
хм мислех, че са две различни сметани. благодаря момичета, ще я пробвам със сигурност  Simple Smile
п.п. а тази заквасената за какво се ползва? не е ли нещо като кисело мляко?

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Хиляди благодарности, за препоръката за баница. Лесно ги намерих и взех в събота. Вчера направих за закуска и много ни хареса. Определено ще се купува пак.

п.п. BoBoDes, разбъркваш със сладко по желание и ..... Simple Smile

# 108
  • софия
  • Мнения: 25 476
Тази в Лидл става и за разбиване и за готвене. Няма захар в нея и е много хубава. Pilos.

В кофичките е заквасена и става за готвене. Има и в кутийки (250 мл. някъде), която е животинска, неподсладена и става и за готвене. Намира се при кремчетата, стафидите, шоколада за готвене. Peace
хм мислех, че са две различни сметани. благодаря момичета, ще я пробвам със сигурност  Simple Smile
п.п. а тази заквасената за какво се ползва? не е ли нещо като кисело мляко?
Да. Две различни са, но и двете стават за готвене. Заквасената е леко кисела. Аз лично нея я харесвам повече.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Момичета,май не съм срещала коментари за Нюрнбергските наденички.Какво ще кажете за тях?След малко си тръгвам от работа и мисля на прибиране към вкъщи да взема едни,ако са хубавки   bouquet

# 110
  • Мнения: 66
За хората с непоносимост към глутен - препоръчвам немските наденички, белите. Peace

# 111
  • Мнения: 4 864
Ох, да ви се оплача, че много неща си харесах от четвъртъка нехранителните Simple Smile Завеси, светлодиодните лампи и оплътнителя за врати  newsm78

# 112
  • София
  • Мнения: 371
 На мен маята ми не втаса Sad  Слагам си я в черния списък.

# 113
  • софия
  • Мнения: 25 476
Ох, да ви се оплача, че много неща си харесах от четвъртъка нехранителните Simple Smile Завеси, светлодиодните лампи и оплътнителя за врати  newsm78
Уплътнителя за врата го препоръчвам с 2 ръце. Имаме го още от първото пускане Май, само веднъж са го пускали. Ще вземем пак за новата къща Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1 314
  bouquet засега само запис с благодарности за новата /за мен/ тема

# 115
  • София
  • Мнения: 44 122
На мен маята ми не втаса Sad  Слагам си я в черния списък.

странно, мъжът ми няколко пъти е взимал от там мая, нямал е проблеми(той прави тестата в къщи Simple Smile)
харесаха ни и мини пицичките.

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 360
И на мен лидълската мая ми харесва повече от останалите .

# 117
  • Мнения: 4 864
Аз само от там вземам мая и до сега никога не ме е дънела, освен ако не стои в хладилника повече от седмица..

# 118
  • Мнения: 22 867
Аз само от там вземам мая и до сега никога не ме е дънела, освен ако не стои в хладилника повече от седмица..

Съботните милинки правих с мая, стояла повече от седмица, да не е и две в хладилника. Доста я оглеждах да няма мухъл или да лепне, поне външно нищо ѝ нямаше, чудих се, чудих и реших, че рискувам, така ми се ядяха милинки, нали ги правих по нощите, щото разни подстрекателки само ги показват, а не пращат. Grinning Станаха си чудесни, бухнаха и всичко беше нормално. Аз също харесвам маята и май почти само нея използвам, много рядко от Кауфланд, ако пазаруваме там. Трябва да видя какви са уплътнителите, тъкмо ни трябват за входната врата. Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 371
 Ами моята стоя 2 дена в хладлника, годна до 20.11 , но грам не се надигна. И аз мислех милинки да правя Sad Явно съм изтеглила късата клечка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт