Лидл ::19::

  • 58 751
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Може ли снимка на споменатия грах. Тази седмица ми свърши замразения и щях да купувам.
Благодаря предварително!

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Последният път (преди 2 дни) намерих маслото в хладилната витрина до млякото и яйцата. Проверете дали и при вас не е преместено.
Нищо чудно и да е преместено,аз си знам по принцип къде е и другаде не гледам  Laughing Whistling

# 77
  • София
  • Мнения: 13 234
Може ли снимка на споменатия грах. Тази седмица ми свърши замразения и щях да купувам.
Благодаря предварително!

Не успях да намеря снимка, но са само 2 вида замразени. Единият е за 1,29 и е в по-красиво пликче. Другият е за 99 ст. и е в по-неугледна опаковка. Първият път взех и от двата и дъщеря ми хареса повече по-евтиния. Тя само го бланшира и поръсва с босилек и зехтин. Самата аз не съм опитвала нито единия, нито другия. Пробвай го и дано да ти хареса!

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 580
Да похваля канелоните от италианската седмица! Станаха приказни!
Без да ги варя предварително,както си пише и на опаковката ( въпреки огромното ми недоверие Simple Smile-го спазих.
Сега се чудя дали ги има като асортимент или са само за случая.....защото определено ще ги правя пак -дали да тичам утре за още  newsm78.

# 79
  • Мнения: 991
Сега се чудя дали ги има като асортимент или са само за случая.....защото определено ще ги правя пак -дали да тичам утре за още  newsm78.


В брошурата не пише да ги има постоянно.  Peace

# 80
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз си купих часовник от промоцията, засега върви точно Simple Smile Но колко е качествен не мога да преценя все още.
   Пижамки с коледни мотиви не си спомням да са пускали.
   От замразените зеленчуци любим ми е микс Мексико.

# 81
  • Мнения: 4 864
Снощи бяхме на гости на спагети и ми казаха,че са направени с доматен сос от Лидл, който май не е в промоционалните... А аз за първи път чувам за тях Wink Но сосът беше мнооогооо добър  Heart Eyes

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 580
Сега се чудя дали ги има като асортимент или са само за случая.....защото определено ще ги правя пак -дали да тичам утре за още  newsm78.


В брошурата не пише да ги има постоянно.  Peace
Meрси! Ще гледам да мина още утре тогава!

# 83
  • Мнения: 1 711
Скоро някой беше писал, че липсва грахът "Ядея".Има го още.

Утре се точа на шунката на "Туинър". QueenBee, имаш почерпка от мен, ти я беше препоръчвала. Mr. Green От години търся такава шунка.

Благодаря ти! Аз търсех граха, но още вчера намерих и се запасих.  Laughing

Шунката Twinner е от малкото колбаси, които влизат в хладилника ни. По тази причина при промоция купувам по 5-6 опаковки. Горе-долу стигат до следващата промоция. Laughing  Преди 4-5 дни реших да измия хладилника и извадих чекмеджетата. Оказа се, че зад едното има паднала неотворена опаковка с годност до май месец. Външно ѝ нямаше нищо, а по-късно се оказа, че и вътрешно ѝ няма нищо, макар и да пробвах само 1 парче. Та си имайте едно на ум за химията в нея. За момента не смятам да се отказвам да я купувам, а и не я ядем постоянно, но явно не е много "стока".


То кое ли е стока, поне като е химия, да е вкусна.:Д

# 84
  • софия
  • Мнения: 25 718
Снощи бяхме на гости на спагети и ми казаха,че са направени с доматен сос от Лидл, който май не е в промоционалните... А аз за първи път чувам за тях Wink Но сосът беше мнооогооо добър  Heart Eyes
Този е постоянен асортимент и е хубав:

# 85
  • Варна
  • Мнения: 320
момичета, малко ме е срам, но да питам  Laughing никога не съм купувала готварска сметана /не сладкарска за разбиване, а от другата, дето се добавя в ястията при готвене/...та има ли такова нещо на лидл, как изглежда, къде да го търся, доволни ли сте и т.н.
аз ви чета редовно, и веднъж помня, че коментирахте някаква сметана, но сякаш говорехте за разбиване, явно е сладкарска  newsm78

# 86
  • Мнения: 8 301
момичета, малко ме е срам, но да питам  Laughing никога не съм купувала готварска сметана /не сладкарска за разбиване, а от другата, дето се добавя в ястията при готвене/...та има ли такова нещо на лидл, как изглежда, къде да го търся, доволни ли сте и т.н.
аз ви чета редовно, и веднъж помня, че коментирахте някаква сметана, но сякаш говорехте за разбиване, явно е сладкарска  newsm78

Тази в Лидл става и за разбиване и за готвене. Няма захар в нея и е много хубава. Pilos.

# 87
  • софия
  • Мнения: 25 718
момичета, малко ме е срам, но да питам  Laughing никога не съм купувала готварска сметана /не сладкарска за разбиване, а от другата, дето се добавя в ястията при готвене/...та има ли такова нещо на лидл, как изглежда, къде да го търся, доволни ли сте и т.н.
аз ви чета редовно, и веднъж помня, че коментирахте някаква сметана, но сякаш говорехте за разбиване, явно е сладкарска  newsm78
В кофичките е заквасена и става за готвене. Има и в кутийки (250 мл. някъде), която е животинска, неподсладена и става и за готвене. Намира се при кремчетата, стафидите, шоколада за готвене. Peace

# 88
  • Мнения: 3 675
Нека някой да каже дали туристическите обувки от днес стават за сняг, гледам в брошурата, че са с подсилена пета и пръсти, интересуват ме дамските модели.Забелязвам, че са напускали пакетчета кафе по 19 ст. и от двата вида.

# 89
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря, Таня! Ще пробвам и двата!

Общи условия

Активация на акаунт