Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 46

  • 53 650
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4

Султанът и съдията пpодължават pазговоpа си на еко-пазаpа днес. Laughing Wink



Да, ама кадията изглежда много усмихнат пред султана.Явно тази жена не продава стоката си скъпо, нито нечестно.Няма да има наказания.Пък и султана е доволен ...

# 46
  • Мнения: 13 514

Пуканки ли се правят на този газов примус, та двамата чакат с кесийки в ръце? newsm78

# 47
  • Мнения: 197
Много интересна е темата последните дни. Привет на всички новорегистрирани ! Много се радвам, че нямате спирка след като се престрашихте да се регистрирате  Hug

Гласувах и в двете анкети, но за мен лично нямаше проблем, че Валиде е изпусната. Много ми харесва артистката, но анкетата е за героите във филма, а Валиде не ми беше любим образ. Тя идва от хански дом, а се държеше като майка - квачка. Царствеността беше на външен вид само. Имам предвид, че при управлението на харема беше много далеч от "владетел" защо пристрастността й  изигра доста лоши шеги.

# 48
  • Мнения: 393
Сюмбюл е моя герой като цяло,а епизодични-Бали бей(много малко го държаха #2gunfire) и този новия поет с безкрайно дълго име Peace
 От преди-още глас за Хю,ама и Валидето беше неотразима Hug

# 49
  • Мнения: 13 514

Класически профил на Хюрем/Мерием.  Peace

# 50
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Благодаря за новата тема   bouquet

# 51
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Страхотна серия..
Благодаря отново за превода.. Hug

Гласувах за Ибрахим.. Ах.. Ибрахим.
Радвам се, че оправиха отношенията с Хатиджето, хубава двойка са ми.
И сега какво, обеси Хюри оная, Фируузето, ама нали до 73 епозод щеше да бъде,
демек пак е измама, така ли..

Шахзадето, и на мен ми се струва, че с целуването на фустата ще омааа и някой шамар от Ленчето.. Laughing
И сега какво, Мустафа и поета Таш...какъв беше,
ще са двойници на Ибрахим и Сюлейман на млади години,
а Ленчето, Махито и Фатмето, ще го раздават Валиде, Хюри и Махи...
Що така се повтарят нещата... newsm78
Нищо, де ние пак ще гледаме..

# 52
  • Мнения: 44
Добър вечер,
ако може някой да ми отговори на ЛС откъде мога да продължа да свалям сериите? Защото от тези тракери, където го имаше, вече е спрян. А предпочитам да го дърпам като торент, отколкото да го гледам онлайн.

# 53
  • Мнения: 43
Двубоят е голям Султан Сюлейман и Бали Бей за сега Бали Бей води  smile3501

# 54
# 55
  • Мнения: 8
Дали Фирузе ще си ходи скоро от двореца?

# 56
  • Burgas
  • Мнения: 24
Дали Фирузе ще си ходи скоро от двореца?

Фирузето отдавна е мъртва  smile3533
Много интересна е темата последните дни. Привет на всички новорегистрирани ! Много се радвам, че нямате спирка след като се престрашихте да се регистрирате  Hug

...., а Валиде не ми беше любим образ. Тя идва от хански дом, а се държеше като майка - квачка. Царствеността беше на външен вид само. Имам предвид, че при управлението на харема беше много далеч от "владетел" защо пристрастността й  изигра доста лоши шеги.


много ми хареса това за Валидето дето е майка- квачка  Joy



Султанът и съдията пpодължават pазговоpа си на еко-пазаpа днес. Laughing Wink



Да, ама кадията изглежда много усмихнат пред султана.Явно тази жена не продава стоката си скъпо, нито нечестно.Няма да има наказания.Пък и султана е доволен ...

как няма да е усмихнат къдията, че виж що нещо е награбил  Crazy пък султана скромно сандвич ли държи недовиждам ?

Последна редакция: сб, 03 ное 2012, 21:28 от PIPINA127

# 57
  • София
  • Мнения: 178
Някой ако иска мога да го пускам на скайп, ако няма друг шанс да го изтегли

# 58
  • София
  • Мнения: 351
ох, ходя на очни и нямам време даже 70 серия да изгледам, но се опитвам поне да ви следя

# 59
  • Мнения: 130
Султана и той държи царевични кочани- 2 броя, а кадията 10. Явно повече си пада по пуканките от СС.

Общи условия

Активация на акаунт