Пазаруване от miniprix.bg - 8

  • 35 767
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 4 440
Не видях някой да е отговорил  Embarassed Ако ми откажат артикул и сумата падне под 40, ще начислят ли доставка  Rolling Eyes newsm78

# 451
  • Мнения: 1 837
Не видях някой да е отговорил  Embarassed Ако ми откажат артикул и сумата падне под 40, ще начислят ли доставка  Rolling Eyes newsm78
Не, няма да начислят Peace

# 452
  • Русе
  • Мнения: 626
rallii, в последно време само 40 изскача. Имаше 37-ми, но съфорумка го взе още като излязоха.
Имам фактури от Русенското намаленние, отказано е само едно яке, но пък са фактурирани ботушите AIGLE Ако някой е връщал такива 39-ти да си признава за да се подготвя психически Wink
Поръчките на майка от вторник също са с фактура, без липси и без доствки Mr. Green

мерси, много  Hug
ботушите много ги гледах, като излязоха, но пак бяха големи номера, ако не се лъжа и повече не ги наглеждах  Rolling Eyes имам подобни и май почнах да застъпвам моделите  Thinking

Ми тях ги нямаше, а си пише памук...Онова моето изглежда изкуственко, ама...ще го видим като дойде. Ще връщам, да си оправят информацията.
Аз ще си нося кафявите ЕРЕМ и така, други няма. Обаче пък са супер удобни и не ми студуват крачката. Не съжалявам, че си ги оставих.
Криси, памучно е, би трябвало да е хубаво.
Кажете кога да търся парите по сметка, имам ПДФ на заявката и е със статус "обработена"?

за пари по с/ката - тази вечер провери  Simple Smile

# 453
  • София
  • Мнения: 139
някой има ли от люлин и да не е пуснал поръчка още? имам едно ботуши от 10 лв за пускане...

# 454
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Не видях някой да е отговорил  Embarassed Ако ми откажат артикул и сумата падне под 40, ще начислят ли доставка  Rolling Eyes newsm78

Няма да начислят, аз ги питах във фейсбук и ми отговориха, че няма да начислят доставка тъй като при пускането на поръчката сумата ми е била над изискуемия минимум.   bouquet

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 4 440
Не видях някой да е отговорил  Embarassed Ако ми откажат артикул и сумата падне под 40, ще начислят ли доставка  Rolling Eyes newsm78
Не, няма да начислят Peace

 Hug eleonor4eto и на теб  Hug

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 15:52 от aniK

# 456
  • София
  • Мнения: 139
Аник, далече ми е, и 2 та ми броя са болни ....и аз.... и не ми е до обикаляне..искаше ми се да е по наблизко Simple Smile

# 457
  • София
  • Мнения: 168
Звънче, мерси и на теб. Аз напълних коша за 40-чка и имам БД. СЛожих пуловерче с вълна за мъжо, точен номер, а вълната се посвива...има да връщам...дано не, де... За мен памучен тънък в бежово и жилетка в графитено. А детското е Бон а'парт, но пише 80 % акрил, 20 % акрил, та затова.
Hug Аз бях поръчала от тези. Embarassed

На същия пуловер с ромбовете на по-малкия размер пише 20% Акрил 80% Памук.
Иначе аз получих този сивия,който Звънче е показала и ми хареса.Идеално се връзва с униформата ни в училище. Сега чакам и син и този с ромбовете.

# 458
  • Мнения: 36 043
Дами, общите поръчки, уговорки и подобни са забранени във форума. Моля, не използвайте темата за тях!  Simple Smile

# 459
  • Sofia
  • Мнения: 4 440
Дами, общите поръчки, уговорки и подобни са забранени във форума. Моля, не използвайте темата за тях!  Simple Smile

Редактирах се  Peace
А и ще пускам, че не мога да стоя да пазя кошница  Crazy

# 460
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не се удържах и аз, заедно с една колежка пуснахме поръчка с пуловери. Twisted Evil Дано всичко е наред, че ми писна от връщаници.

За поръчката ми от събота - обадих им се, имало партньорски продукт в нея (нямам такъв с надпис "Партньорски продукт" Rolling Eyes), затова се забавяла, но днес може би щели да ми я обработят и да я получа най-късно в събота. Да видим какво ще ми фактурират, че цялата, с изключение на едно детски пуловерче и 2 чифта чорапи, е от "любими/кошница".

# 461
  • София
  • Мнения: 139
прощавайте НИЗНАЕХ Simple Smile

# 462
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Оф, днес за трети път ми е върната пратката в офиса на спиди в Русе. Направо взех да се замислям да си ги поискам обратно ботушките и да ги нося с 2-3-4-5 чорапа. Много мудни тез румънци ....  Crazy

# 463
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 rallii ,аз взех ТХ 37 номер за приятелка ,ще ги получа в събота най вероятно,ако не и станат ако искаш ще ти пиша  Peace От тях съм виждала само 37,39,40 номер..)))

# 464
  • Варна
  • Мнения: 357
Milenni, взимат си пратките в деня в който изпращат поръчките, т.е. утре ще пращат фактурираните днес поръчки и ще ти вземат твоята върната.

Общи условия

Активация на акаунт