Пазаруване от miniprix.bg - 8

  • 35 792
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 939
Оф, днес за трети път ми е върната пратката в офиса на спиди в Русе. Направо взех да се замислям да си ги поискам обратно ботушките и да ги нося с 2-3-4-5 чорапа. Много мудни тез румънци ....  Crazy
Миналата седмица си ги събраха в петък.

# 466
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
rallii ,аз взех ТХ 37 номер за приятелка ,ще ги получа в събота най вероятно,ако не и станат ако искаш ще ти пиша  Peace От тях съм виждала само 37,39,40 номер..)))

Алоу, стига си ги предлагала  Naughty - нали на мен  Joy

# 467
  • Мнения: 36 100
аз май писах - от 'сбърканите' дойдоха скъпите неща, не ми пратиха само една пола за 7 лв., която е с редовна цена 11 лв.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 357
rallii ,аз взех ТХ 37 номер за приятелка ,ще ги получа в събота най вероятно,ако не и станат ако искаш ще ти пиша  Peace От тях съм виждала само 37,39,40 номер..)))

Алоу, стига си ги предлагала  Naughty - нали на мен  Joy
Прости и, нали е с бременен мозък hahaha

# 469
  • Мнения: 36 100
как ви се струва това яке? дали е достатъчно дебело за сериозна зима? като за по-несериозна / Mr. Green / имам няколко ...
http://www.miniprix.bg/product/detail/index/1015017

# 470
  • Мнения: 163
а тези 37 някой да ги е връщал спееешно ми трябват високи боту6и  Mr. Green ама все не уцелвам номерата нещо

# 471
  • Русе
  • Мнения: 627
rallii ,аз взех ТХ 37 номер за приятелка ,ще ги получа в събота най вероятно,ако не и станат ако искаш ще ти пиша  Peace От тях съм виждала само 37,39,40 номер..)))

Алоу, стига си ги предлагала  Naughty - нали на мен  Joy
Прости и, нали е с бременен мозък hahaha

 Hug
аз съм с проблемно широко краче, така, че шансът да са умалени и да ми станат е минимален  Wink
Кубанасите №37 ми бяха големи, хлопаха ми буквално, отказах се да диря от тях 36, разочаровах се нещо  Confused
сега съм в огромна чуденка да задържа ли кафевичките Ерем-ки, които получих за 22лв, пак поръчан 37, с надеждата да са леко поне умалени - големки са ми - пред пръстите ми има още много място  Tired
ще изчакам поредните №37 да пристигнат, че нали уж били умалени, като марка  hahaha

# 472
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 Joy Joy Joy ей калпазанки с вас хихихихи,aniK  оххх ама обувка ли беше,помислих че ботите искаш  Joy наистина че съм с бременен мозък   #Crazy #Crazy    Hug

# 473
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Joy Joy Joy ей калпазанки с вас хихихихи,aniK  оххх ама обувка ли беше,помислих че ботите искаш  Joy наистина че съм с бременен мозък   #Crazy #Crazy    Hug

Зелените искам аз  Embarassed

# 474
  • София
  • Мнения: 139
Довечера дали ще ни изненадат с нова колекция newsm78
искам неща за децата, по възможност за момче

# 475
  • Мнения: X
Мдааа, разчитах тези 80% в описанието да са памук точно. Благодаря, ако не е дефектен би трябвало да е идеален  Peace
Тази вечер се разминах, но се надявам утре да имам възстановени паричките.
За новата колекция- мислех, че вече са пуснали...те вечер ли пускат?  newsm78
Бубанка, за мен това не става за зимъска баш...аз студувам доста и последната зима ме спаси пухено яке, под дупето. Ама истински пух...И палта съм имала, но пухеното си е супер. Та, зависи колко си зиморничава всъщност, някои хора карат с кожено якенце цяла зима и са си ОК.
Рали, еремките са широки леко отпред, та ако са ти и леко големи, по- добре се ориентирай към по- малки. Моя широк крак се чуства чудесно отпред, защото са широчки, като лопатки хихихи...

# 476
  • Русе
  • Мнения: 627
Цъфс, нямаше го моето 36, та затова пуснах 37  Rolling Eyes пуснах ги в другата тема, ако някой си ги познае...
а за паричките - ще дойдат - моите сутринта ги видях в банкирането - по никое време явно са се появили предната вечер  Crazy

# 477
  • Мнения: 1 373
Моля, покажете ми тези обувки - кубанаси, за които постоянно говорите. Прерових темите, търсих с гугъл, ще се уморя от любопитство Crazy
Някой от вас купувал ли е от тези гумени ботуши: http://www.miniprix.bg/produkt/1013071/ ? Как са като качество, размерите съответстват ли?

# 478
  • Мнения: 659
Моля, покажете ми тези обувки - кубанаси, за които постоянно говорите. Прерових темите, търсих с гугъл, ще се уморя от любопитство Crazy


Ето ги,само че тук бяха за 39 лв  Mr. Green
http://www.javari.co.uk/s/ref=topnav_sk__s/279-3603081-3076655/? … 35%26pageCode%3Dd

# 479
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Момичета Новата колекция да не да свърши  Joy гледам има само малко палтенца и дънки,кога я разграбиха,ааааааааааа  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт