Отвличане на дете от баща си!!!

  • 16 808
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 427
Деси , пожелавам ти много сили , и успех в борбата  Hug
А сега да питам и аз нещо. След като детето ти прекарва от понеделник до петък при баба и дядо, няма ли възможност да проследиш дали детето излиза през деня ?
Не вярвам по цял ден да държат детето затворено.  Peace Възползвай се  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 427
Деси , какво стана с детенцето ?
Пиши дали има развитие , консултира ли се с адвокат ?

# 17
  • Мнения: 8
Здравейте,

Аз съм бащата. Медала винаги има две страни, редно е да чуете /видите/ и другата.
След като пет години и половина, гледам дъщеря ми, не само физически и финансово, покрай нея и майката, която нито за миг не пожела да си намери работа, на 27 години е с основно образование и бивша стриптизьорка. С всичко това съм се съобразявал и съм бил толерантен само и единствено детето ми да бъде добре, не съм допускал, че през цялото време намеренията от страна на майката към мен е било користно. През месец август тази година, майката реши, че детето ми няма да посещава повече частна детска градина, за която година и половина на 100% съм плащал таксата и всички допълнителни дейности в нея и поиска парите за себе си.
На 11.09 заведох дело за родителски права в Софийски Районен съд и подадох жалба в Държавна агенция за закрила на детето, за умишленото недопускане от страна на майката, детето ми да посещава задължителната предучилищна подготовка.
Всеки може да прочете по-старите ми публикации и да прецени кой се е грижил за записването и регистрацията на детето за детска градина.
За всички клевети написани тук от страна на майката, аз и приятелката ми ще потърсим правата си пред съответните компетентни органи.

Благодаря за отделеното време.

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 14:06 от Mamma

# 18
  • Мнения: 7 779
Здравейте,

На 11.09 заведох дело за родителски права в Софийски Районен съд и подадох жалба в Държавна агенция за закрила на детето, за умишленото недопускане от страна на майката, детето ми да посещава задължителната предучилищна подготовка.
Всеки може да прочете по-старите ми публикации и да прецени кой се е грижил за записването и регистрацията на детето за детска градина.
За всички клевети написани тук от страна на майката, аз и приятелката ми ще потърсим правата си пред съответните компетентни органи.

Благодаря за отделеното време.
първо действай по въпроса с род.права. трябва да успееш. ще трябва и да докажеш някои неща изброени от теб по-горе. на по-късен етап при друго дело се заеми с клеветите.

# 19
  • Мнения: 931
Георги, недей да публикуваш лични данни във форума. Не е редно името на детето да се обявява в публичното пространство. Завел си дело, просто изчакай да дойде насрочената дата и остави на съда да реши на кого да възложи родителските права върху детето. Това, че майката е бивша стриптизьорка едва ли ще накара някой съдия да ти присъди на теб правата. Трябва да се докаже, че за детето не са полагани адекватни грижи и то ще бъде гледано по-добре ако е при теб.

# 20
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Не мога да разбера, каква е тази мания, да се публикуват ли4ни данни на деца в интернет Thinking.
То не беше майката, но сега и бащата....

Георги, медала винаги има две страни, да се надяваме само 4е сьда ще види правилната. Няма голямо зна4ение, 4е майката е била стриптизьорка, или пьк какво образование има. Други ще бьдат водещите фактори при определяне на родителските права.

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Медала има две страни, да. Не знаем какви са двете страни, версиите ви са съвсем различни.
Но все още не разбирам защо майката да няма право да се вижда с детето си????  newsm78
Защо и забраняваш?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Дано да се нормализира ситуацията.
Но, според мен работата и образованието имат голямо значение. Все пак определят доста неща. Най - малкото са база за личен пример.  
Нарушени са правата на детето, като то не е допуснато до предучилищна. И ако в думите на баща има и грам истина, то дано съда да я види.

Да се допълня нещо: Ако нямате решение за родитески права не говорим за отвличане.
Време е да се научим, че майката няма повече права от бащата, само защото е майка. Тя е родител с равни права и задължения. И ако от едната страна има родител без образование и с работа, която е...., а от другата образован човек с професия и необходимите средства ooooh! Какво нямат значение ли?

Последна редакция: нд, 25 ное 2012, 15:39 от Sesana

# 23
  • Мнения: 7 779
Дано да се нормализира ситуацията.
Но, според мен работата и образованието имат голямо значение. Все пак определят доста неща. Най - малкото са база за личен пример.  (абсолютно вярно. както баща, който пие , пуши, псува, може да се изтъква като лош личен пример , така е и за майката. една стриптизьорка на какво може да научи детето си (момиче)? - да бъде учител ли ?) 
Нарушени са правата на детето, като то не е допуснато до предучилищна. И ако в думите на баща има и грам истина, то дано съда да я види.
Да се допълня нещо: Ако нямате решение за родитески права не говорим за отвличане.
Време е да се научим, че майката няма повече права от бащата, само защото е майка. Тя е родител с равни права и задължения.

# 24
  • Мнения: 7 779
Георги, недей да публикуваш лични данни във форума. Не е редно името на детето да се обявява в публичното пространство. Завел си дело, просто изчакай да дойде насрочената дата и остави на съда да реши на кого да възложи родителските права върху детето. Това, че майката е бивша стриптизьорка едва ли ще накара някой съдия да ти присъди на теб правата. Трябва да се докаже, че за детето не са полагани адекватни грижи и то ще бъде гледано по-добре ако е при теб.
мисля,че публикуването на данните си е лично решение на родителите. те преценяват. а и няма гаранция , че написаното отговаря на истината.
аз мисля,че след като той я обвинява в нещо ,то той трябва да го доказва. сиреч да докаже, че при нея детето не е гледано добре. иначе всеки претендира ,че може да отглежда детето , че условията при него са добри.  а точно там може да стават злоупотреби от страна на социалните.

# 25
  • Мнения: 897

И като гледам и двамата какви противоположни тези пишете, то май медала има повече от две страни.
Освен да извикаме и приятелката и тя да попише малко...

Май сте забравили, че по средата на всичко това има и дете, което тепърва се развива.

# 26
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 931
Да, от представените ни диаметрално противоположни тези поне става ясно, че детето е гледано добре newsm78...докато родителите не могат да се разберат с кого ще живее дъщеря им. ooooh!

# 27
  • Мнения: 12
Здравейте,
Аз съм майката на Деси.
Това, че съм била танцьорка да подчертая първо, защото в договора ми пише така а не стриптизьорка не виждам нищо лошо. Всеки има право да избира къде и какво да работи. Никога не съм отричала,  къде и какво съм работила, другото което е бащата беше редовен посетител в този бар там се запознахме. Имам средно образование, което завърших скоро не се срамувам от това, имам сигурна работа. Много ми е интересно какво значение има къде съм работила преди повече от 6 години newsm78??? От момента в които лекаря потвърди, че съм бременна аз спях да работа тази работа.
Бащата да си говорим реално не го интересува в момента ценностната система и развитие на детето ,а идеята му е да угоди, на интересите на интимната му приятелка. Която за съжаление има гинекологични проблеми и за това иска да отгледа моето дете което е плат на бащата.
Най-интересното е, че до преди детето да порастне бях годна майка, а сега вече като е научено, възпитано с изградени навици вече не съм годна майка. Искам и да ви кажа защо, напуснах бащата и домът му..... Защото не се прибираше в къщи, през малкото време в което стоеше в къщи бях пред постоянен психически тормоз. Решение да напусна апартамента му беше след като ми нанесе и физически тормоз пред блока му докато държах детето на ръце. Три месеца след като бях напуснала жилището му той дойде в моя дом за да ми вземе детето, след мойто противопоставяне резултата за мен беше в пирогов с няколко порезни рани по дясната ръка няколко шева. Не подадох жалба защото беше с мен и изришно ме предупреди, че ако направя нещо срещу него няма да си видя детето никога и няма да мога да ги намеря. От тогава тези заплахи не спираха докато не ги осъществи на 11,09,2012. Ако имате желание мога подробно да опиша всичко случило се през последните 6 години аз няма какво да крия и лъжа. Извинявам се предварително, че не мога да посещавам редовно форума просто времето ми е оскъдно ако имате въпроси питайте ме ще ви отговоря. Едиственото което искам е да си пребера детенцето и да продължавам да го гледам с цялата майчина обич която имам.

# 28
  • Мнения: 12
Пропуснах да добавя, защо не съм работила през тези 6 години. Винаги стриктно съм изпълнявала исканията на бащата, а те бяха аз да не работя, защото мойте задължения били да си гледам детето и да уча и точно това съм правила. Два пъти си намирах работа и бащата първият път ме повика в тях в деня в които трябваше да съм на работа и ме заключи в тях. На вторият път бяха заплахите. За градината в която е записа бащата съм против, защото се намира на партера на един блок пред които няма градинка, не е обезопасена и булеварда е на 7 метра от предполагаемата плочкова площадка пред която няма никакви ограждения. По тази причина намерих най- доброто училище в района и я записах там от където бащата я е отписал без да ме уведоми.
Отностно жалбите, през юли месец уведомих бащата, че пускам молба за родителски права. Причината ми беше за това, че не съм съгласна детето ми докато е при бащата да се среща с интимната му приятелка, защото тя кара моето дете да и казва „мамо“  и да му обяснява, че тя щяла да е по добра майка и да се грижи по добре за нея. Искам да подчертая, че това са думи на 5 годишната ми дъщеря . Другата ми причина беше за това, че с тях дъщеря ми обикаля само хотелите и моловете не мисля, че това е най – доброто за едно 5 годишно дете.Трета ми причина беше за това, че не спираше с заплахите. След като казах за решението ми на бащата той започна да обяснява как ще се да се променят нещатата добра насока , ако не предприемам подобни мерки и да му дам 2 месеца за да се уверя в добрата промяна. В името на детето и в това да не лишавам детето от бащата което и никога не съм го лишавала въпреки всичко реших да изчам промяната. А накрая какво се оказа да ми отнемат дедето неправомерно с лъжа и да го крият от мен и до ден днешен. Аз токато съм обикаляла по районни и прокуратури за съдействие да си открия детенцето  ми завели дело. Вие сами си направете изводите кои родител е прав.

# 29
  • Мнения: 427
 Деси, намери си адвокат / ако нямаш такъв/ и се бори за детето си . Peace
Всичко което си описала тук , го кажи в съда. Бащата има ли съдебно решение , което му дава родителските права над детето ? Ти присъства ли на делото , което са ти завели ?

Общи условия

Активация на акаунт