Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 88

  • 64 444
  • 726
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
На последната снимка Берен е безумно красива......



Hug Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:

Я как излових Киво докато бях в Истанбул в командировка /опс издадох се,дано милото не чете Embarassed Embarassed Embarassed/


Тука сигурно е било, докато е снимал пИпИрудите.Като го гледам, бая измършавял.... hahaha

# 376
# 377
  • Мнения: 432
Гласа на Киво  Hug

# 378
  • Мнения: 3 371
Привет, дружки ! Hug Пожелавам ви топла и уютна неделя !  bouquet



Славенка,  Heart Eyes джанъм, аз си мислех, че сме дружки !  Crossing Arms Ми може ли да идеш в командировка и да не ми се обадиш- все някаква работа и аз щях да свърша ! Mr. Green
Снощи бях на страхотен купон с ансамбъла, уж в голям ресторант, а пак не ни стигна място за танци !  Party

# 379
  • Мнения: 12 229


Привет! Hug

Ами мършав Киво,като я нема госпожата една чорбичка да му свари Mr. Green,ами разчита само на Азрата и нейните кулинарни творения Sick

Госпожата Wink,и сега те болят newsm78 краката ли джанъм...освен да вървя да търся Киво да ти направи едно масажче на стъпалата...

# 380
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
 wavey



Славена страхотна премяна си имаш.... много си хубава  Peace

# 381
  • Мнения: 12 229
Поли   bouquet

# 382
# 383
  • Мнения: 3 371
Предостатъчност

Всичко, което си имам от теб
е една недовършена песен.
Много сълзи - Океанът по две.
И безкрайна пустиня в сърцето ми.
Имам и болки - различни по цвят,
по размери, по сила, по думи.
Имам вселена... от самота.
И излишна любов. И безумие.
Имам безсъния. И страхове.
Недоверия. Липси. Неистини.
Дал си ми толкова много, че
нищо
вече
не искам.

автор caribiana

Славенка,  Heart Eyes всичко ме боли, джанъм ! Много сериозен масаж ми трябва, едни силни ръце да ме поразкършат ! Wink
Сега се прибирам от Благотворителният базар, който организира нашият ансамбъл и съм заредена със страхотни емоции- беше изключително преживяване ! Малките ни Зорнички с такова желание правиха картички, гирлянди или пък продаваха направението то нас неща, че чак сияеха. А като запалихме светлините на елхата пред Читалището - беше вълшебно ! И чудоо стана - само за няколко часа събрахме достатъчно парички, че да помогнем на Международният Детски Фестивал, както и на една от нашите дружки, която заболя от рак и се лекува ! Чувствам се страхотно - можем да бъдем по- добри, можем да се обичаме повече, можем да вярваме повече, само някой трябва да ни подсети, че можем !  Hug

# 384
  • Мнения: 432
Госпожата, затова те обичам, защото знам, че ти си прекрасен човек, знам, че си едно от най-добрите създания на този Свят! Много те обичам!   love001

# 385
  • Мнения: 3 371
Госпожата, затова те обичам, защото знам, че ти си прекрасен човек, знам, че си едно от най-добрите създания на този Свят! Много те обичам!   love001

И аз много те обичам, мила ! Ти си прекрасна, просто трябва да повярваш, виждаш ли - лесно е !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 386
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 387
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 388
  • Мнения: 3 371
Добър да е денят ви, дружки !  Hug



Днес е последният работен понеделник от отиващата си година ! Изпълнете го със съдържание, с радостни емоции и добри дела !  Hug

# 389

Общи условия

Активация на акаунт