Какво, къде, кога... - 2

  • 164 284
  • 1 488
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 3 993

Ох, че хубаво звучи! Възпира ме само тъжния сюжет на класическата приказка.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 715
Може би е хубаво децата да знаят, че в живота има и тъжни неща... Един път съм чела приказката на дъщеря ми и гласът ми трепереше. Не знам.
Веднъж й пуснах анимационно "Парижката Света Богородица", защото харесва музиката от мюзикъла. Ококори очи и на 10тата минута го спря. Не възприема как се отнасяха с Квазимодо. Не иска и да чуе за това филмче. Грешката е моя. Не помнех точно историята и не бях гледала филмчето предварително.

# 153
  • София
  • Мнения: 356
 Днес гледахме "Снежинко, бялото горилче" от програмата на Киномания. Големият ми син и наше приятелско дете на 7 години много го харесаха. Това беше и общото настроение в салона. Децата дори ръкопляскаха в края на филма. Препоръчвам го, ако по някакъв начин ви се отдаде възможност да го гледате. За съжаление днес беше последното му излъчване в рамките на Киномания.

# 154
# 155
  • Мнения: 3 993
Може би е хубаво децата да знаят, че в живота има и тъжни неща... Един път съм чела приказката на дъщеря ми и гласът ми трепереше. Не знам.
Веднъж й пуснах анимационно "Парижката Света Богородица", защото харесва музиката от мюзикъла. Ококори очи и на 10тата минута го спря. Не възприема как се отнасяха с Квазимодо. Не иска и да чуе за това филмче. Грешката е моя. Не помнех точно историята и не бях гледала филмчето предварително.

Хубаво е да знаят, разбира се. Но мойта се разстройва и ревва.  Laughing Ти поне си прочела Кибритопродавачката веднъж, аз нямам смелост да се пробвам дори...мислила съм в движение да променя историята, да импровизирам, да прескоча момента със смъртта, но не можах да го измисля докрай и се отказах. Confused

# 156
  • Мнения: 758
Аз също съм чела тази приказка на дъщеря си, направо със сълзи на очи, като се стараех тя да не забележи, че се разстройвам. Детето я хареса, поиска да я прочета още няколко пъти след това, зададе някои въпроси и това беше. Децата май доста по-лесно приемат тези неща.

# 157
  • София
  • Мнения: 455
Цитат
Децата май доста по-лесно приемат тези неща.
Не мисля. До ден днешен нямам желание да я препрочета. Не бих я прочела и на децата си.

# 158
  • Мнения: 1 881
Не знам за вас, но мен тази приказка ужасно ме разстройва. Веднъж се опитах да я чета на детето, и плаках 1 час, не я довърших, разбира се. Същият случай ми е и приказката "Майчина сълза", нямам сили да чета такива неща, аз съм много тежък случай явно. И сега , като си ги спомних....  Cry

# 159
  • Мнения: 758
Ох, на "Майчина сълза" и аз плача. Но детето ми -не. Аз бях същата като малка - не се разстройвах от такива неща- само ги обмислях и приемах без драми. Но сега тъжни приказки, филми ме разревават.

# 160
  • Мнения: 15 379
Аз съм най-зле Laughing, плача без да спра и на "Грозното патенце".
Андерсен е покъртителен в доста приказки.

Ревах като магаре и на "Жирафчето" по време на Киноманията Embarassed.

# 161
  • София
  • Мнения: 888
Момичета, да ви предупредя - не си купувайте ваучери от сайтове за групово пазаруване за представления в операта. Аз си купих за "Лешникотрошачката" и вчера бях да си взема билетите, но в операта се оказа,че няма билети и на въпроса ми защо се е е получило така, те бяха крайно груби в отношението си към мен и ми казаха,че така става, когато е за малко пари. На мен 10лв  не ми струват малко още повече,че местата, които предлагат са  на възможно най-неудобните места! На практика се получава двойна продажба на билети - те там си продават билети на по-висока цена от 10лв и ако има места попълват бройките с хората,които имат ваучери.
Купувала съм ваучери за театър,кино и какво ли не, но подобно нещо ми се случва за пръв път #2gunfire

# 162
  • софия
  • Мнения: 25 462
Момичета, да ви предупредя - не си купувайте ваучери от сайтове за групово пазаруване за представления в операта. Аз си купих за "Лешникотрошачката" и вчера бях да си взема билетите, но в операта се оказа,че няма билети и на въпроса ми защо се е е получило така, те бяха крайно груби в отношението си към мен и ми казаха,че така става, когато е за малко пари. На мен 10лв  не ми струват малко още повече,че местата, които предлагат са  на възможно най-неудобните места! На практика се получава двойна продажба на билети - те там си продават билети на по-висока цена от 10лв и ако има места попълват бройките с хората,които имат ваучери.
Купувала съм ваучери за театър,кино и какво ли не, но подобно нещо ми се случва за пръв път #2gunfire
Пиши на ръководството на Операта за отношението. Аз се бях оплаквала от безумно отношение от касиерката на ТБА. Реагираха адекватно и коректно. Peace

# 163
  • София
  • Мнения: 1 946
serdika center - > http://serdikacenter.bg/events/659.aspx
коледната им програма Simple Smile

# 164
  • Мнения: 3 993
ембрион, жалка работа! Защо така не ме учудва отношението на Операта  Mr. Green.


Слава богу, нещо по-весело и празнично! Че само като си помисля за малката Кибритопродавачка и очите ми се насълзяват, макар че Sourcherry ме бие с Грозното патенце!   WinkLaughing

За коледната програма на мол Сердика, най-хубавото е, че ще има десетки срещи с дядо Коледа.  Simple Smile
Пише, че на 22.12 ще има оперетни етюди, къде в мола мислите, че може да ги изпълняват?

Ето и програмата на НДК за месец декември: http://ndk.bg/program/?page=1
На 17.12 ще бъде коледния концерт на детска вокална група "Смехоранчета" (часа явно е сбъркан). Миналият декември го гледахме, много ни хареса. 

Общи условия

Активация на акаунт