прах за пране на бебешки дрехи

  • 4 857
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Пери с обикновен прах, не ти трябва бебешки.

# 16
  • Мнения: 5 103
Моята кожа е доста чувствителна и си пера и мойте дрехи със SANO maxima прах и омекотител купувам ги от магазин малечко.
Праха струва 8 лв.

# 17
  • Мнения: 1 771
С Всички продукти на Sano Maxima

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз перях още от началото с обикновен прах.Не сме имали проблеми.

# 19
  • Мнения: 1 210
здравейте мамчета ,
сега се перем с PERSIL за бебета но не съм много доволна ,предложете друг прах за пране

А пробва ли на друга програма на пералнята?
Откакто се е родил дребния пера с Persil Sensitive - преди беше концентрат, сега не е. Прала съм и с Frosh за бебета (имаше период, в който Persil Sensitive го нямаше на пазара), но от него не съм супер доволна.
Пера винаги само на 40 градуса и нямам оплаквания и петна. Не ползвам омекотители, защото синът ми е алергичен.

# 20
  • Мнения: X
В началото перях с бебешки прах-Тео,Роса и още един съм взимала,но установих,че май са доста силнички,защото освен ,че отстраняват петната свалят и цветовете,а и много бързо се захабяват дрешките.Затова от втория месец започнахда пера с нашия/предимно Essex/,и слагам бебешки омекотител/напоследък"Бинго сенситив"-белия,учудващо добър е за цената си/ и не сме имали никакъв пролем

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Тео бебе Peace

# 22
  • Мнения: 2 673
аз си ползвам "Тео"-то и съм много доволна
днес обаче свърши и изпрах дрешките с нашия

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Досега съм прала бебешките дрешки само с Тео Бебе. Хубаво мирише и изчиства петната /доколкото е възможно/, не е скъп. Омекотител слагам от време на време - SILAN SENSITIVE.

# 24
  • Мнения: 245
И аз пробвах всички бебешки прахове, даже и един бая скъп-гръцки,но файда никаква.Лекетата от пропусналият памперс,сок и пюре- не излизат.Пера с ТЕО-като не перат,то поне да не давам много пари.Лекетата излизат или с ДОМЕСТОС/но само няколко секунди/, или пускам дрешката с АРИЕЛ/с нашите дрехи/ и после- пак с бебешкия прах.

# 25
  • Мнения: 8 505
Пери с обикновен прах, не ти трябва бебешки.

 yes
Аз перях с Персил за цветно пране дрехите и на трима ни.От няколко месеца минах на течни варианти,но за съжаление точно този вид (за цветно пране) още го няма течен и пера с течния Сензитив.

# 26
  • Мнения: 1 181
и аз перях с тео бебе до към 4-5 месец, след това не съм ползвала бебешки прах
мами, на новородено бебче слагате ли омекотител и какъв
омекотител започнах да ползвам към 3 месец - Семана, по-късно минах на Ленор

# 27
  • Мнения: 3 447
Прах и омекотител Sano Maxima. За петната -  Vanish, страхотна работа върши  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Перях само с Тео бебе и то на ръка  #Crazy почти до годинката. Да ме пита човек защо, но втори път няма да повторя тази грешка. От тогава не искам и да чуя за пране на ръка, но за съжаление ми се налага  Sad Почнах да слагам и омекотител, когато вече му перях дрешките с нашите.

# 29
  • софия
  • Мнения: 181
TEO-bebe и омекотител Lenor /син/

Общи условия

Активация на акаунт