помощ за името

  • 10 983
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 399
Кайла е страхотно!  Peace Многократно съм го пробутвала из други теми тук. Simple Smile Супер е!  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 399
И промених вота си,разбира се! Peace

# 77
  • Мнения: 5
Кайла е страхотно!  Peace Многократно съм го пробутвала из други теми тук. Simple Smile Супер е!  Heart Eyes

аз пък никога до сега не съм го чувала  Rolling Eyes Hug Hug

# 78
  • Мнения: 1 574
Какво е името по народност  newsm78  не съм го чувала никога .
Името е много нежно и хубаво ,няма да сбъркаш ако я кръстите така девойката Mr. Green.

# 79
# 80
  • Мнения: 5
незнам срещах го и в турски сайтове за имена и в английски, явно става за всички народности  smile3501 newsm44 Hug

# 81
  • UK
  • Мнения: 4 311
Т.е. не е типично турско така ли?
Мога да го ползвам и аз тогава Blush
Мъжкото Кайл е известно английско, Кайли също, имаше и някаква румънска май песен "Кайли give me just a chance, let's go out and dance" Simple Smile

# 82
  • Мнения: 7 009
Не е, поне в моите очи, за пръв път чувам да бъде обмисляно за дете с турски произход Peace

# 83
  • UK
  • Мнения: 4 311
Не е, поне в моите очи, за пръв път чувам да бъде обмисляно за дете с турски произход Peace
Аз и Джулия за пръв път чух  Crazy
Тая тема тотално ми промени мнението за турските имена, имат и много  хубави значения и чух много красиви имена, аз знаех само Мехмед, Ахмед, Махмуд, Айше, Ашкън и подобни. Много са ми неблагозвучни тези по-разпространените и по-често срещани у нас.  Peace
А щом свекървата се казва Кайла надали са я кръстили така по западен модел за по-модерно. Има си хубаво значение, значи си има турска дума такава.

# 84
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз съм срещала много красиви турски имена измежду етническите турци в БГ, но то може би пак си е до вкус, сещам се веднага за Несрин, много ми е любимо това име, познавам две момичета, които се казват така.

# 85
  • Мнения: 5
за да го има това име и в турски сайтове, и в английски, значи се води европейско за всички народности, а има и много хубаво значение на турски (чиста, неопетнена, далеч от всичко лошо) явно в турция си го ползват и много го харесват  Peace А като гледам и в бг много го харесват, така че няма проблем  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 54
Бих била много благодарна за малко помощ с името...
Очаквам момиченце и съм се спряла на името Никол (колкото и банално да звучи за повечето от вас). Проблемът ми обаче, е че дъщеря ми няма да има бащино име... а пък не искам да носи моето име като второ! Така че много бих се радвала да получа предложения за комбинации с името Никол... Simple Smile

# 87
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Нели, няма вариант, в който дъщеря ти да няма бащино име, ако се роди в България, или ще има презиме образувано от твоето първо име или със нотариално завереното съгласие на баща ти може да носи неговото първо име за бащино. В БГ просто няма друг вариант в такива случаи. Моя син има презиме образувано от моето име, той същ е с двойно име и наистина не се обръща засега голямо внимание на презимето като има две първи, но документално просто няма как да се избегне.

# 88
  • Мнения: 54
T.e ще трябва да се казва Никол Нели.... за да не е Нелева... Ох, в България всичко е толкова глупаво, недомислено и ограничено, че вече нямам думи!!!
Благодаря много все пак!  Wink

# 89
  • Мнения: 5 259
Може и името на твоя баща. Ако ти си Нели Иванова, детето може да е Никол Иванова.

Общи условия

Активация на акаунт