помощ за името

  • 10 932
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
помогнете да избера всичките ми харесват много но кое е наи хубавото според вас  newsm78 Rolling Eyes  bouquet

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ако темата е сериозна, би ли обяснила на публиката защо сте се спряли на такива необичайни имена и какво означават те.

# 2
  • Мнения: 4 569
Какво значат имената?

# 3
  • Мнения: 5
имената не са необичайни а турски имена поне за мен не са  Rolling Eyes
джансу- вода която дава живот
дуйгу- чувство
дамла- капка
а джулия надявам се да сте го чували  Peace

# 4
  • UK
  • Мнения: 4 310
Гласувах за първото, защото най-много ми хареса като значение, но и трите са непознати и твърде далечни и неблагозвучни за мен. Тези имена разпространени ли са в България? Не съм ги чувала нито сред познатите си от турски произход, нито по ефира из турските сериали.

# 5
  • Мнения: 857
Не знаех, че дамла е капка  newsm78, чувала съм го в съвсем друг контекст и значение.

Знам много хора от турски произход - никога не съм срещала тези имена  Thinking.

От тези изброени, Джулия ми е най-приемливо и благозвучно.

# 6
  • Мнения: 739
Ако не беше и Джулия включено в анкетата имаше да се чудя аджеба за момче или за момиче става въпрос  Whistling

# 7
  • Мнения: 5
еми да срещат се и в бг и в турските сериали съм ги чувала по съвременни са и поне за мен са едни от най хубавите турски имена за момиче  Peace  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 569
Джулия.

Джулия не е турско, нали? Ако не е, защо е в списъка?

# 9
  • UK
  • Мнения: 4 310
Джулия.

Джулия не е турско, нали? Ако не е, защо е в списъка?
Какво като не е турско?
Колко Никол и Анджелина се ширят из българските семейства.
Не се заяждам, питам, толкова нетипично ли е деца от турски произход да носят западни имена?

# 10
  • Мнения: 5
да не е турско просто искаме да кръстим бебчето на свекъра и тези имена са наи подходящи и наи много ни харесват и не ни бърка да е и западно името стига да ни харесва newsm03 Flowers Sunflower

# 11
  • Мнения: 4 569
Джулия.

Джулия не е турско, нали? Ако не е, защо е в списъка?
Какво като не е турско?
Колко Никол и Анджелина се ширят из българските семейства.
Не се заяждам, питам, толкова нетипично ли е деца от турски произход да носят западни имена?
Изброила е три турски имена и едно западно. Ако държат на традициите си е нормално да е турско. Но ако има едно вносно, какво пречи да търсим други такива?  Grinning

# 12
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
имената не са необичайни а турски имена поне за мен не са  Rolling Eyes
джансу- вода която дава живот
дуйгу- чувство
дамла- капка
а джулия надявам се да сте го чували  Peace

Като звучене ми харесва Джулия, предполагам защото другите никога досега не ги бях чувала. Иначе като значение ми харесва Джансу, но това "у" ми е малко трудно за възприемане. И все пак важното е на вас да ви харесва, а и детето да си го харесва един ден.

# 13
  • Мнения: 5
аз не търся други направила съм анкета да се каже мнение за тези 4  Peace

# 14
  • Мнения: 5
като за пример за името джансу ако гледате турския сериал малки жени там наи малката сестра се казва така   bouquet Flutter

Общи условия

Активация на акаунт