помощ за името

  • 10 952
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 739
aisynkata, като за начало бих ти препоръчала да се опиташ да ползваш поне някаква пунктоация - точка, запетая - че трудно се четеш  Peace

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Гласувах за Джансу, но и Джулия ми харесва.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 704
Джулия избрах, но ако ще е турско, първото - Джансу, смятам, че е най-благозвучно. Другите две, особено Дуйгу, звучи твърде странно натрупване на звуци, което ако ще израства тук, едва ли ще се приема много добре. На мен лично ми изпъква от нето УЙ.

# 18
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Гласувах за Джулия.

# 19
  • Мнения: 7 001
Джансу, много сладко име  Grinning
Джулия въобще не харесвам  Confused

# 20
  • Мнения: 399
И аз съм за Джансу! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 4 569
Гласувах за Джулия.

# 22
  • Мнения: 326
А вие имате ли турски корени  Rolling Eyes Не разбрах това...защото ако няма турски корени, ми се вижда глупаво да се кръщава детето с  име от някакви сериали  Rolling Eyes 
Иначе Дамла и Джансу съм ги чувала.Дампла мисля, че от някаква книга..Джансу нямам представа, но ми е познато.
Джулия не ми харесва, но ако няма турска жилка, по-добре да е това.Иначе Джансу ми звучи най-добре от другите.

# 23
  • Мнения: 5
А вие имате ли турски корени  Rolling Eyes Не разбрах това...защото ако няма турски корени, ми се вижда глупаво да се кръщава детето с  име от някакви сериали  Rolling Eyes 
Иначе Дамла и Джансу съм ги чувала.Дампла мисля, че от някаква книга..Джансу нямам представа, но ми е познато.
Джулия не ми харесва, но ако няма турска жилка, по-добре да е това.Иначе Джансу ми звучи най-добре от другите.

да разбира се, че имаме аз съм туркиня и мъжа ми също е от турски произход  Peace

# 24
  • Мнения: 326
АА добре, защото имам познати, които не са, но си изпокръщаваха децата на героини от турски сериали  Rolling Eyes

# 25
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Имам приятели холандци, християни, чиято дъщеря се казва Айша  Grinning . Аз съм на мнение, че ако ми хареса едно име, ще го ползвам, независимо от произхода му.

# 26
  • Мнения: 326
Айша е име, което е по-популярно. Като Лейла, Ясмин.
А има някои случаи, когато ако не си от такъв произход, е леко неприемливо да използваш име от определена националност.  Особено ако си вдъхновен от сериал.  Някоя баба да си кръсти козата Фатмагюл е разбираемо, но млад човек без такъв корен да кръсти сина си Мехмед  Tired

# 27
  • Мнения: 5
като при мене джулия не е турско име, но пък много ни харесва, а пък и първите 2 буквички съвпадат с тези на свекъра  Whistling

# 28
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Въпрос на виждане  Peace . Ако наистина толкова много ми хареса едно име, ще го ползвам, дори да е турско, и да съм го чула в сериал. (става въпрос, ако съм харесала самото име, а не само защото харесвам героя от сериала  Grinning )

# 29
  • Мнения: 4 569
Някоя баба да си кръсти козата Фатмагюл е разбираемо, но млад човек без такъв корен да кръсти сина си Мехмед  Tired
... да стане 'убав като Мехмед, орисване един вид. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт