помощ за името

  • 10 963
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 397
Начина,  по който се възприемат имената сред тези, на които турския им е майчин език и тези, на които майчин им е български е много различен.
Моя приятелка искаше да кръсти дъщеричката си Айше, на баба си. Било хубаво име и т.н. Доста я разубеждавах, но тя го възприемаше по друг начин. Накрая я кръсти  по друг начин, с хубаво, благозвучно име, което може да мине и за българско, и за английско, но си е турско.
Най-добре ми звучи Джансу.
Иначе любимо турско име ми е Дениз

# 46
  • Мнения: 5
а как ви звучи Кайла, на свекито, и значението е много хубаво (чиста, неопетнена, невинна, далеч от всичко лошо) как мислите не е ли красиво  newsm78  Hug Hug Heart Eyes

# 47
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Кайла е много красиво.

# 48
  • Мнения: 3 976
Кайла  ми харесва, много благозвучно ми звучи. Ударението на първото А ли е?

# 49
# 50
  • Мнения: 397
Кайла е страхотно!

# 51
  • UK
  • Мнения: 4 311
Кайла е страхотно! С ударение на първото "а", не знам на турски как се произнася.

# 52
  • Мнения: 1 615
а как ви звучи Кайла, на свекито, и значението е много хубаво (чиста, неопетнена, невинна, далеч от всичко лошо) как мислите не е ли красиво  newsm78  Hug Hug Heart Eyes

Ако го добавиш в анкетата, вече и аз ще мога да гласувам  Peace

# 53
  • Мнения: 378
а как ви звучи Кайла, на свекито, и значението е много хубаво (чиста, неопетнена, невинна, далеч от всичко лошо) как мислите не е ли красиво  newsm78  Hug Hug Heart Eyes

Ако го добавиш в анкетата, вече и аз ще мога да гласувам  Peace

Аа, и опция за промяна на гласа Peace

Кайла определено бие всички останали.

# 54
# 55
  • Мнения: 1 574
Кайла ,много е хубаво ,и добре звучи . Laughing
Моите любими турски имена са Селин ,Мерлин ,Алис ,Еда ,Арзу. Laughing Hug
От анкетата Кайла е на първо място. Hug

# 56
  • Мнения: 5
давайте промених анкетата да видим кво ще се получи  Hug Hug  newsm78 Thinking

# 57
  • Мнения: 1 574
Кайла е супер  newsm10 .
Ами ,ако случайно излезе мъж? newsm78
Имаш ли избрани мъжки имена  Mr. Green.

# 58
  • Мнения: 5
Кайла е супер  newsm10 .
Ами ,ако случайно излезе мъж? newsm78
Имаш ли избрани мъжки имена  Mr. Green.


 newsm78 хаха незнам ако е момче сякаш ще ми е по лесно с буквата К на свекито  Rolling Eyes въпреки че с таткото решихме ако е момче да си е Джейхан, хем на таткото са последните 3 букви, пък първите 3 са на свекъра ми  Grinning добре сме го измислили  Mr. Green  Hug ама момичето ми е много трудно, държа да е на свекито с К и незнам, засега май се очертава да е Кайла, не очаквах да го харесате  #Crazy  Mr. Green  Hug

# 59
  • Мнения: 1 474
А, Кайла и на мен мнооого ми харесва. Звучи ми страшно нежно, хем за мъничко момиченце, хем за млада жена.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт