Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 259

Вава, а каква е разликата от 2та линка? Аз купих само 2- мисля, че са напълно достатъчни  Mr. Green Общо 4 шишета, че верно ако беба не ги хареса отиват на боклука  Tired

Архи, ми да.. поне миналата година беше така, предполагам че още е така  Peace

# 721
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
И аз мислех да си взема комплект помпа и шишенца на Томи Типи и добре че прочетох, че не е подходяща за малки гърди.

мойта снаха е толкова слаба милата, че прилича на първолак в гърдите и съвсем успешно ползва точно тази помпа .. тъй че ако те устройва и ти харесва купи нея Peace

аз ползвам шишета на томи типи и съм съвсем доволна, пък и Ема ги харесва .. тя всъщност харесва всичко, което е шише и не е моята цица, така че.. нали Mr. Green имам 3 шишета от 260мл. и са ми напълно достатъчни, защото отделно ползвам разтвор за студена стерилизация на Чико и хем шишетата чисти, хем не ми трябват те да са прекалено много на брой Peace

# 722
  • Варна
  • Мнения: 307
Рейни, ми няма разлика  Mr. Green Сложила съм два еднакви линка  hahaha

Сега оправих втория Crazy Това е комплекта http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002IS0M32/ref=oh_details_o00_s00_i00

Меци, мерси за коментара Simple Smile Вече мога да дишам по-спокойно, че не съм взела все пак гадни шишета Simple Smile

# 723
  • Мнения: 329
Здравейте момичета,
сега се връщам от Комсед и аз, да не остана по-назад  Mr. Green,
фанах промоцията последните часове,
та си купих и аз 2 малки и 2 големи шишета на Томи Типи и стерилизатор
за микроволнова на Chicco  Mr. Green
Купих и термобокс за шишета, не знам дали ще ми трява, ама ми изглеждаха
супер удобни, мога и за себе си да ги използвам  Crazy
Всъщност отидох заради количка, но разбира се съм закъсняла и нямаше
почти никакви, освен една , която си помислих, че чака само мен, а се оказа
че тежи 17 кг  ooooh!, даже се опитах да я бутам, ама супер трудно,
а всичко останало беше точно по мойте критерии, ама за тия 17 кг. просто не
мога да си затворя очите. Тя и за това никой не я купил явно.

Ех, казвайте момичета пак като има промоции, че аз нещо хич не ги фащам  Blush

# 724
  • shumen
  • Мнения: 18 097
Вава те момичетата ти са казали вече.2 шишета са напълно достатъчни на първо време,че ако не ги хареса бебчо отиват в боклука.Аз и сега позлвам 2-те.

# 725
  • Мнения: 2 843
Добро утро  Hug
Снощи писах и не можах да публикувам и се ядосах и ми се изтри всичко и така  Mr. Green
Стели, твоята количка е в моя списък за пробване  Mr. Green Със здраве да си я ползвате, ако ти е удобно- от къде я поръчахте? Или направо в някой магазин?  Hug
Рейн, многооо е хубава количката, ама не ми е в списъка с пробване  Mr. Green  Hug
Аз също съм решила да видя Ханата колко струва в Испания, че там има кой да ми я вземе и изпрати- но трябва да видя да не излезе златна  Mr. Green
Ренденце, ти си беше поръчвала едни нощници- сега ще ги издирвам да поръчвам и аз  Mr. Green Може ли да кажеш как са на живо и размерите дали си отговарят  newsm78 Блягодаря типредварително  Hug
Ох, имам още много въпроси, ама друг път  Crazy

# 726
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Хилоууууу
И тук да се отчета
Вчера бях на ФМ. Всичко е наред с бебо, расте нормално. Пак попаднах на неприказлива лекарка, а аз не мога пък да разпитвам, но важното е, че всичко е наред. Прегледа мина доста бързо 15-20 минути, това е сигурно защото не разпитвам  Thinking. Иииииииии, и ние сме с мома.
Тук ще помоля Ренди за розов щъркел  Mr. Green
Меци, ей това с помпите ме зарадва. Ще ида да ги видя и на живо и ще преценя, че и моите гърди са като на първокласник  Blush Сестра ми и братовчедката използваха Авент и нямат оплаквания, но Томи Типи са ми просто по-симпатични, а и комплекта http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10571&cat=16 ми хареса.
Наканили сме се с ММ в събота да посетим Вис Виталис и да поразгледаме  Whistling

# 727
  • Мнения: 1 490
Мраве Честита ви мома   bouquet  Да расте и да подритва мама ,а тя все хубави новини да носи от прегледите  Hug
Деска Поръчах я точно от този сайт , който пуснах.Излезна ми около 320  лева всичко-количка, кош за кола и доставката.Няма чанта , но аз и без това не я харесах , че е като раничка и не събира много джунджории  Crazy Така , че чанта ще се купува отделно  Peace Преди да я поръчам я пробвах в Хиполенд .Успех в избора  Hug

# 728
  • Мнения: 2 358
Деси ето ти линк. Аз си взех ХЛ и да ти кажа да си бая големички. Материята е памук и на мен ми харесва - плътен и мек
Бях помолила продавачката да ги премери и ми даде тези размери Размер L : Дължина от най-високата част на рамото до подгъва - 94см.;Ширина при гърдите(едностранно)-62см;Дължина на ръкава от подмишница -50см.Размер XL; Дължина от най-високата част на рамото до подгъва -95см. Ширина при гърдите (едностранно)-63см Дължина на ръкава от подмишница-52см. Материята е доста разтеглива на ширина.
Мрав честити розАви гащи - ей сега ще ти ги сложа.

# 729
  • Мнения: 2 843
Мерси, Стели  Hug Идеална цена направо  Flutter
Мрав, и моята ФМ мина така бързо и нищо не разбирах  Mr. Green Само се радвах, че всичко й е наред на Кокоска  Heart Eyes
п.п. Ренди, златна си  Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 5 259

Добро утро, мацки  Hug

вава, случва се споко, както ти написах имам същото комплектче, много е сладурско и на живо.  Blush

Мрав, уупсс... следващия път ще споделям, но да те успокоя- колички нямаше кой знае какъв избор и нито една от Май-ските мами не си купи.  Tired

Кокос, ми и на мен не ми беше, доста над бюджета ни е, НО... ММ рече и отсече. Явно просто ще нагазим в овърдрафта (предполагам, че заради цена не ти е в списъка  Mr. Green)

мраве, бравооооооооооо, още една девойка...   Twisted Evil

Мен ме боднаха за пореден месец, пфууууууууууу. Поне след като имаше 100 човека опашка, като оставих ММ да чака, а аз поседнах, една любезна мама с 2 малки деца ми каза, че бременни и майки с малки деца са с предимство, така че да влизам  Mr. Green учуди се, че не са ми казали на регистратурата, а то под якето приличам на угоена от Коледа  Tired

# 731
  • Мнения: 2 843
Рейн, дам, заради цената само, иначе ми е перфектна  Mr. Green
Хаха, аз на моменти съвсем си забравям за корема, нареждам се на някоя опашка и някой ме пуска  Mr. Green И после учудена се опулвам и питам мъжа- абе, толкова ли ми личи, че съм бременна  Joy А едвам се движа, патешката ми походка и в гръб ме издава  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 2 358
Мен никой не ме пуска, никой не ми прави място да седна, а ми прави впечатление, че ако може да ме бутнат за да минат пред мен и това ще направят. Много им се ядосвам на хората - като ме гледат с корема са решили че съм дошла специално за да ги предреждам  Rolling Eyes .
Скоро четох за една майка с бебе на 22 дни, която чакала за лекар и една баба и казала, че няма да ги пусне пред нея, защото детето трябвало да уважава възрастните  ooooh!

# 733
  • Мнения: 2 843
 Shocked Всякакви идиоти има, мен няколко пъти ми направиха път, но имах един случай в аптеката, дето една направо си ме избута  ooooh!

# 734
  • shumen
  • Мнения: 18 097
То всякакви ги има.И на мен имаше който ми правеха място когато бях бременна,но имаше и една дето само не седна в мене в автобуса.Ако имаше още една спирка щях да е оритам яко.
Поспаланче,честит 1-ви рожден ден на Слав.Да е жив и здрав и да Ви радва много.Как е той?Пооправи ли се?

Общи условия

Активация на акаунт