Къпане на бебе

  • 2 602
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Не трябва  Peace

# 16
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мисля, че не трябва всеки ден, така се нарушава естествения слой върху кожата. При нас се получи много суха кожа, започна да се бели. Като минахме на шампоан и сапун през ден се оправи  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 390
не, не трябва  Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 576
мия косичката 2 пъти седмично с шампоан,не мисля че има нужда от по често миене с него.
И аз така Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 1 410
В началото я миех всеки ден, но после ми казаха, че не е добре и сега я мия два пъти в седмицата, а иначе само с водичка.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Никога не съм я мила с шампоан всеки ден. Като беше по-малък всеки ден с вода  я изплаквах, но с шампоан през 2-3 дни. Сега не я мокря всеки ден. Само, когато ще я мия с шампоан, някъде през 4 дни.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Наща педи пък каза да го къпем само с вода и 2 пъти седмично със шампоан newsm78. Ползвам Бюбхен.
И нашата така каза.
Не трябва.
Ти всеки ден ли си миеш косата с шампоан?
И аз мисля така. Не мисля, че е много полезно, те за нас препоръчват да не се мием косите повече от 2 пъти на седмица, пък какво остава за бебето.

# 22
  • Мнения: 505
vseki den ia kupia. Pediatura mi preporu4a da e taka do godinka puk posle moge i po-riadko! Wink

# 23
  • Мнения: 516
Да миех я всеки ден докато не запознах да я къпя през ден и пак  и я мия.

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Всеки ден я мия.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
До това лято всеки ден, откак свърши през ден (на 2 г и 2 месеца сме)

# 26
  • Мнения: 46 518
В началото я къпехме всеки ден и главата и тялото с шампоан, кожата й изсъхна, увеличиха се крустичките по главичката и по съвет на педито разредихме къпанията, не само на главата, въобще. Започнахме да мием главата веднъж седмично, а тялото през 1 или 2 дена. В дните, в които нямаше баня, миех ръце, лице и дупе вечер.
След като стана порасна започнахме всекидневен душ, а главата веднъж в седмицата  Wink

# 27
  • Мнения: 7 186
Всеки ден я мия с шампоан.

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз я къпя всеки ден с шампоан на Клоран за коса и тяло понякога като реша че е по-студено не мия косата с шампоан а само с вода но нямам строг правилник по преценка не знам до колко е правилно но така действам

# 29
  • Мнения: 1 032
Не трябва.
Ти всеки ден ли си миеш косата с шампоан?

и нашто педи така каза

Общи условия

Активация на акаунт