С две чертички се похвали - чакаш ЮЛСКО бебе ти! - 2

  • 22 710
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 135
irishka спокойно, всичко е наред и е напълно нормално. Hug
И мен гърдите ту ме боляха, ту не ме боляха.

А, ето и Глори ти е писала Simple Smile

# 31
  • Мнения: 80
Ох милички благодаря за окуражаващите думи.   bouquet Аз ходих до аптеката все пак  Embarassed и още няма 5 мин, а на теста "бременната" линия е по-плътна от контролната. Зная, че хормона много бавно намаля, ако не дай си боже стане нещо, но се надявам моя случай да не е такъв.  Praynig Шашкам се, защото не съм чувала да отшумяват симптомите в 5-6 г.с., а напротив, да се засилват и ако не друго, то поне гърдите май са постоянно напрегнати. Не знам, страх ме е и не зная как ще чакам до понеделник 17 ч.

# 32
  • Мнения: 0
irishka недей да се притесняваш толкова, не си го причинявай. Имай търпение до понеделник и ще видиш, че всичките ти страхове са били напразни Simple Smile

моите симптоми сега са зверския глад, умората и безсънието

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 22:34 от nadeto.79

# 33
  • Мнения: 80
Благодаря, Наде, чул те господ  PraynigОх, мъча се да се разсейвам с всякакви работи, не особено успешно за сега. Лягам си, за да идва по-бързо понеделник  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 371
Добро утро, май аз съм най-ранобудна днес и ви приготвих закуска

Приятен апетит и лек ден на всички бремелинки Grinning

# 35
  • Мнения: 4
Добро утро момичета  Simple Smile
и аз съм станала рано днес, ама снощи съм заспала с детето в 9ч.  Grinning
Честита нова тема да бъде напълнена само с добри новини  newsm68
ven_j мерси за закуската, аз също направих баница у нас и чакам другите да станат за да похапнем, но ако това не стане скоро започвам без тях  Grinning
irishka  аз също от време на време нямам никакви симптоми, но не се притеснявай, аз и с предната си бременност бях така, дори тогава ми стана май само 2 или 3 пъти малко кофти и това е, единствената разлика е , че тогава не ми се ядеше сладко, ама сега .... нямам спиране, аз съм един от най - големите фенове на шоколада, всеки ден си хапвам  Laughing
nadeto.79 и аз като теб само действам мъжа ми да носи малкия и да ми купува странни неща за ядене, няма да споменавам какви за да не ви се преяждат и той по същия начин ми отговаря: сега пак 9 месеца ли ще е така  Laughing
Добре дошли на всички нови мами  Hug Hug Hug
Весел почивен ден, аз нали всеки ден съм си в къщи и за мен не е много по различен, но работещите да си починат добре  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 318
Добро утро и от мен ,мили момичета  Hug
Аз снощи си легнах рано и ей ме сега вече изчистила пода и прахта, приготвила закуска за домашните и спокойно си пия кафенцето пред компютъра  Simple Smile
Като цяло не ми е добре, гади ми се непрекъснато, нямам сили , гърдите ме болят , криво и притеснено ми е , но така ще е поне до прегледа за сърчице ..
Така ми се ще да съм си у дома тези дни,  хич не съм концентрирана в работата си. Миналия път се наложи да остана в нас първите два месеца - лежах за задържане в самото начало, после ми дадоха болнични.
Имам чувството ,че започвам да пълнея и се оглеждам в Продавалника за "бременни ' дрехи Simple Smile Моите от преди ги раздадох, някои ми върнаха ,но май ще трябва да купувам пак. Тогава качих само 8 кг, надявам се и сега да е малко ...
Поздрави и прегръдки на всички ви , прекрасен почивен ден ви желая  Hug  bouquet Hug

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте, казвам се Райна, на 31 г.  от Разград.
Предполагаем термин 08.07.2013 г.
Засега не ми се гади, но това ужасно безсъние ме мори много, а така обичах да си поспивам преди.Относно храната при мен се появи безапетитие , а да не говорим за шоколада, който присъстваше всяка вечер в менюто ми сега си стои неразопакован.Следващата седмица сме на преглед и с бъдещия татко сме много развълнувани.

# 38
  • София
  • Мнения: 188
Добро утро, мамчета  Flutter  Hug Как сте?
Мерси за закусчицата, страхотна е!  Peace
Аз за съжаление съм на работа днес 16 часа  Sad и утре 12 часа... Ама добре че няма особено много хора, че да не се изморя ...  Grinning
С тоя моя апетит няма да се разберем лесно.. Снощи преядох, хем усетих, че съм сита, но продължавах да ям  Sad това хич не е нормално... Е, че ми беше вкусно... беше.. ама не бива да е оправдание..
Някой беше споменал за оригване... Ми аз какво да кажа като имам газове  Blush Blush
Айде лека почивка  Hug

# 39
  • Мнения: 54
Супер закуска,мерси  Hug
И на мен ми е криво,защото нямам снимка от първия преглед! Cry
И преяждам постоянно, косата ми се омазнява за един ден, ци*ите ме болят,пишкам постоянно,и сънувам някакви глупости като заспя и оффф ХОРМОНИ  #Cussing out
На всичкото отгоре знаете ли кога е 21ви?Има цяла вечност до тогава...

# 40
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте и от мен муцунки  Hug
Добре дошли на новодошлите   bouquet
Аз одавна съм станала, но досега шетах из къщи, е след малко заминаваме на гости при мама и тате да им съобщим хубавата новина  Crazy направо си представям майка как припада  Joy
Моя се шегува, че трябва преди да и кажем да подготвим обстановката - апарат за кръвно, лиген с вода и други стоки за оказване на първа медицинска помощ  hahaha Ще разправям като си дойдем в неделя  Peace
Иначе аз имам само болки в гърдите и то не постоянни, газове от време на време и лакомията - тя е постоянна  Mr. Green но гледам да не прекалявам и наблягам на мюсли и плодове, макар че постояно ми се яде манджа или спагети...  Thinking И моята коса започна да се омазнява много бързо, на всичкото отгоре са ми избили някаква пъпки по шията  ooooh! дано скоро се махат, чееее  #Cussing out
Хубав ден ви желая   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 188
Achillea millefolium, аз съм преди теб на 20-ти  Crazy разбирам те напълно какво ти е ...  Mr. Green
Ох, илюжънче, завиждам ти, че умееш да устояваш, аз не мога и не мога  Sad все съм гладна и това е ... Моя ми се хили постоянно, зашото постоянно отварям шкафа или хладилника да залъжа с нещо малко и после затварям пак  Laughing засега ме спасяват с маслините МАМУТ .... Малииииии, умирам!!! Изяждам на ден най-малко 1кг без проблем!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 973
Achillea millefolium, аз съм преди теб на 20-ти  Crazy разбирам те напълно какво ти е ...  Mr. Green
Ох, илюжънче, завиждам ти, че умееш да устояваш, аз не мога и не мога  Sad все съм гладна и това е ... Моя ми се хили постоянно, зашото постоянно отварям шкафа или хладилника да залъжа с нещо малко и после затварям пак  Laughing засега ме спасяват с маслините МАМУТ .... Малииииии, умирам!!! Изяждам на ден най-малко 1кг без проблем!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
аааааа и аз много обичам маслини  Crazy
Иначе на глада не издържам, Герчи  Laughing просто когато не съм гладна, а лакомията ми се обажда предпочитам да залъжа с нещо по не калорично, чеее аз от сега имам корем, не знам в 9тия месец какво ще е  Laughing Снощи говорихме на скаип с на милото сестра му и като и показах коремечето вика "лелее аз така бях в 5 месец" иначе съм стройна и висока, но корема ми върви 1м напред  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 188
Завиждам ти, честно! с тоя моя плосък корем не ми личи, а ми се иска вечееее  Mr. Green Илюнжо, ама поне ще имаш пухкаФооо бебе с едни големи бузки... Аз постоянно се надявам  Praynig моя бебок да наследи моето телосложение, че мъжът ми с тея щъркеловите бутчета...  Mr. Green   

# 44
  • Мнения: 28
Добро утро на всички....с тези баници ме накарахте напът за работа да опустоша две и една боза  Embarassed и сега умирам от киселини...гадна работа Simple Smile Относно сиптомите...аз нямам почти никакви, може би само че не мога да спя...но не мога да определя дали е от бебчо или си внушавам прекалено много. При мен втората черта на теста още си е много светла...да не кажа съвсем леко видима и май ще почакам поне още една седмица за лекар...

Весел и усмихнат ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт