Тихичко падат вече листата, бебчо си спинка сладко в кревата!Септемврийки 2012!

  • 23 064
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 802

Ние вчера бяхме на нефролог, че от феталната морфология ни казаха, че едното легенче на бъбрека ни е на границата към разширено   Rolling Eyes- всичко ни е ок, прегледаха ни и далак, черен дроб и бъбреци.


И аз днес казах на педи, че преди да се роди имахме същия проблем с легенчето на бъбречето. Щеше да дава направление, но така и остана. Ще и напомня другия път, както и за ортопеда Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз при вас  Mr. Green
Феит Страхотна тема smile3525  Нашата педиатърка казва че границата на нормалното е минимум 400г за месец.Не мисля че трябва да се притесняваш. Има деца които си вървят по дребнички и такива които са по едри  Hug
На нас май ни отшумяха коликите, последната седмица хич ги няма ( дано не съжаля че съм го казала)
Ние от много време имаме крустички на веждите, а от скоро почна и главата да ни се бели.За сега нищо не мажа че до скоро имахме пъпчици и не смея, да не излезнат пак че трудно се отървахме  Crazy

# 17
  • Мнения: X
От мен само запис

# 18
  • Мнения: 1 104
Привет и от нас в новата тема!
От няколко дни като се приберем от разходка и като махна шапката главата и е точно като,че има много пърхут,а когато не слагам шапка главата и не се бели.Това дали са крусти?

# 19
  • Мнения: 237
Скай, радвам се, че хомеопатията действа при вас  Hug Чакам да се похвалиш с много сухи дни и да споделиш панацеята  Laughing

Фейт, не се притеснявай за чурата. Много е рано още, на два месеца е абсурд да е забелена, освен насилствено да е постигнато, което е недопустимо за мен. Как пък разбра вашата лекарка, че ще имате нужда от хирург. Направо се изумявам от изказванията на лекарите някой път.

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 15:24 от Мартичка

# 20
  • Мнения: 2 802

Фейт, не се притеснявай за чурата. Много е рано още, на два месеца е абсурд да е забелена, освен насилствено да е постигнато, което е недопустимо за мен. Как пък разбра вашата лекарка, че ще имате нужда от хирург. Направо се изумявам от изказванията на лекарите някой път.

Ми не знам  ooooh! На нас от раждането опред тази кожичка е отворена /а не е като на хубот Mr. Green/ и аз си мислих, че това е забелено, но педи днес каза, че няма нищо подобно и щ трябва още да се забелва. Та така ... сега станахме, хапнахме и май ще изляза за едно бързо кръкче с количката  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 476
Записче Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 096
Дзак!
Хрисик заповядай: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8557
Марти направо не смея да се хваля, че човек знае ли. Но усещам напредък. Дано да не е някакво изключение само.
Фейт главичката трябва да се покаже като на голям мъж. Това е забелено.

# 23
  • Мнения: 478
Страхотна тема Фейт!Това за пишката което е казала са глупости,да ходи да се гръмне,как може така да те плаши,чак пък хирург  #2gunfire
Нашата педиатърка ни опипа главата и прецени че само по 1 капка витамин Д трябва да даваме.И Маги има такива крустички около веждите,а и зад ушенцата, в косичката по-точно.И сина ми имаше и д-ката ми каза да го мажа с антибиотична паста-по-зле станаха от нея,и сега с нищо не ги третирам.
Добра идея за фотоапаратите,моя от миналата година му се счупи капачето на батериите и трябва да го сменям.

# 24
  • Мнения: 39
запис Simple Smile Фейт   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 096
Абе нищо лошо не е казала педиатърката за хирурга, освен че по мое мнение му е рано. Когато ще забелвате насилствено, нека бъде детски хирург, а не уролог или педиатър.

# 26
  • Мнения: 237
Дзак!
Марти направо не смея да се хваля, че човек знае ли. Но усещам напредък. Дано да не е някакво изключение само.


Дано, дано, стискам палци  Praynig
При нас си продължава, но в различните дни е с различен интензитет. Има дни изкарваме с една дрешка, но има дни го преобличам на всяко хранене. А отпред горкото постоянно е омотано с лигавници и кърпички. Както казва баща му -  двойно брониран.
За забелването - и според мен е рано, това се опитах и да кажа. Обаче не съм привърженик на насилственото забелване, дори и от хирург.

# 27
  • Мнения: 2 802
Мдааа ... главата се показва, но явно трябва още - знам ли  Crazy
Ще взема да ви снимам някой ден да видите  Joy
Ние направихме една бърза разходка из квартала - взехме капките, купихме маратонки за юнака и един бърз пазар за вечеря  Heart Eyes обаче вече е студено ... брррррррррррр Tired

Направо не сте за завиждане с това повръщане и  оакване  ooooh!

# 28
  • Мнения: 294
Ето ме и мен в новата тема! Hug
Бяхме на разходка до преди малко и сега  Hugси хапва малкия мъж. И той има на веждите такива кори ама не знаех че са крусти newsm78

Фейт главичката трябва да се покаже като на голям мъж. Това е забелено.[/color]
Joy Joy Joy много добре си обяснила и аз бях с грешно мислене с първия, но вече знам Naughty
При нас с големия така и не се забели сама, ами ходихме на хирург на 1 год.
За килограмите и на мен 500г ми се виждат малко, ама де да знам, тя какво ти каза лекарката Фейт, малко ли е .
И аз все се чудя колко яде малкия, един път суче 15мин. , друг път 30мин. хич не мога да се ориентирам дали се е наял, но пък забелязах че като не спи яде по-често на 2 часа, явно огладнява по-бързо като е буден.

# 29
  • Мнения: 175
О, нова тема... Heart Eyes записвам се в новата и се връщам да дочитам старата....
Да кажа...върнах се от докторката и не съм никак хепи  Cry  как са ме шили  след раждането и какво е било не знам ама като ме прегледа се оказа че ще чакам писмо за специалистка да ме види и тя и да ми насрочат час за да ме разшият и зашият на ново.... Cry забележете..ще чакам писмо  от 3 до 4 седмици  за  да ме уведомят кога ще е срещата    а кога ще е самата  срещата само един господ знае  Confused
А.... и половинчо е уволнен.... скарали се с шефа му...обидил го и половинчо не му останал длъжен  Rolling Eyes та сега ще търси работа... дано намери скоро защото с тези високи сметки и разходи дълго без никакви доходи няма да изкараме... Confused Хич не ми се мисли какво ще става.....
За капак утре чакаме свекървата.....за две седмици. Rolling Eyes
А тъкмо си помислих, че тази Коледа  ще е една от най щастливите ми....(две  години под ред точно около празниците загубвам бебета...помислих си , че сега когато най сетне си имам мечтаното човече до мен ще е  най-прекрасната...)
връщам се да ви чета...дано при вас се случват по хубави неща  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт