Тихичко падат вече листата, бебчо си спинка сладко в кревата!Септемврийки 2012!

  • 23 066
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 096
Абе Фейт, все неразбрала  Heart Eyes, като придърпаш кожичката ръбчето да се покаже, като на мъж в ерекция. (що ме караш да говоря глупости нинъм)

# 31
  • Мнения: 294
Ева82, какво има та се налага такова разшиване newsm78 казаха ли, че аз не съм ходила на преглед ама ме придърпва нещо от ляво newsm78

# 32
  • Мнения: 237
Абе Фейт, все неразбрала  Heart Eyes, като придърпаш кожичката ръбчето да се покаже, като на мъж в ерекция. (що ме караш да говоря глупости нинъм)

 hahaha Изчерви ли се?


Ева, много неприятности са ти се струпали. Дано бързо да си намери работа половинката, а при теб манипулацията да мине бързо и леко  Hug И ще ви е най-хубавата Коледа, имате си прекрасната малка Емма, тя ще ви дава сили  Hug

Загледах се в първа страничка, от 139 мами, я има 10-15  дето пишем , я не. Много оредяхме нещо.

# 33
  • София
  • Мнения: 4
Привет и от нас в новата темичка Simple Smile Фейт  bouquet

Ева_82 много неприятно всичко това и то накуп... Дано се наредят нещата по най-бързия и добър начин за вас и да имате неочаквано-очаквано най-прекрасните коледни празници  Hug Не падай духом!

Ние се гледаме - чак ми е приятно с двете деца вкъщи - имах някакви леки съмнения и страхове, но си изкарваме чудничко. Има и весели моменти, но като цяло каката е много послушна и помага наистина - изненада ме, миличката ми тя. Но и аз като Лъки, вече я намирам доста пораснала, а няма още 4 г. Но какво да се прави като е кака!

А за децата май не съм споделяла, но откакто се роди Боби всеки все за третото ми говори и то като за сигурно събитие... Flutter Та аз на шега на майтап обяснявам, че на 40 ще го раждам (т.е. след 5 г.), че да се подмладя... и така. Но като наближи ще я видим ние тая работа, че вкъщи вече се прескачаме.

За фотоапаратите и ние от скоро сме с нов - Канон SX230, ами какво да ви кажа - снимам с него, но нито една снимка не съм свалила още, все от телефона качвам, че ми е по-лесно и бързо. Иначе аз обичам да издебвам моменти, но съм все на "auto".

Утре се каним да позабегнем за Пловдив и ми се пазарува - най-вече за децата, та ще видим, дано да има с какво да се похваля  Peace


Загледах се в първа страничка, от 139 мами, я има 10-15  дето пишем , я не. Много оредяхме нещо.

Малко, малко, ама пак не попречи да ви объркам с мама Зайка (за ваксините нещо се изказвах и адресирах "зайчето" вместо теб  ooooh!) Та ще ме прощавате  Crazy ама явно съм доста разсеяна или прибързана на моменти

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 17:39 от TaniaR

# 34
  • Мнения: 2 096
А не бе. Embarassed
Да питам има ли други луди, като мен. И с Нико така правех. Като заспи дълбоко бебето и ходя да го проверявам дали диша. Я с огледало, я с влажен пръст под нослето. Особено сега с това спане по корем. Ще се гръмна ако му се случи нещо по моя вина, дето видиш ли да спи по дълго и дълбоко съм го обърнала по корем.
Ева82 оставам с впечатление че много тромава английската медицинска система. Нещо не я харесваш май? За пръв път чувам за разшиване, то ее ли залепнало и срастнало вичко. много странен случай. Пъкза ТМ (твойто мило) не се тревожи ще си намери работа. Който не си е търсил той не е намерил. Като една позната дето казва "Като нямам пари не се тревожа, нищо по лошо не може да стане освен да дойдат отнякъде.и те все идват"

# 35
  • Мнения: 4
и аз още не съм ходила на гинеколог, трябваше...ама нещо не ми се занимава...чувствам се добре, май в БГ ще отида  Grinning

днес взех паспорта на малчо и почти подадох документи за виза, всичко попълнихме...и накрая се  оказа, че трябвало и паспорта на таткото...та в понеделник пак съм там  Wink

важното е, че всичко е ОК и скоро сме в БГ  Grinning малчо трябва да издържи пътя, че то далече...и моето цедене, леле  ooooh!

# 36
  • Мнения: 36
Мерси,Фейтче  Hug

# 37
  • Мнения: 4
Скай много интересно това за захранването  Sunglasses дано да имам мляко само  Praynig пък и дотам ще стигнем  Grinning

вчера измуца 170мл за лека нощ и пак издържа 6 часа  Heart Eyes

много интересно ми стана, че кърмата трябва да е 75% от храната на бебо през 1-вата годинка  smile3521

# 38
  • Мнения: 224
Скай  Embarassed Аз го правя постоянно и през нощта дори  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 510

Да питам има ли други луди, като мен. И с Нико така правех. Като заспи дълбоко бебето и ходя да го проверявам дали диша.


Мхм, има и други... Аз я заглеждам дали си повдига гръдния кош  Crazy Или я пипвам и тя се размърдва.

# 40
  • Мнения: 175
 Прочетох ви и да се включа  Simple Smile
Говорите за памперси....ние не сме в класациите ама вчера  за интервал от  час и половина смених точно 5 памперса  Crazy И ние сме с 3-ката от една седмица  Simple Smile.

Августа ,future-maman , не знаех, че Емма е имала имен ден вчера  Crazy благодаря  ви  за пожеланията Hug
Августа, чехлите за гости са ти убиец  Joy ако не бяхме на всякъде с мокет щях да си купя и аз такива за гости  Sunglasses Laughing
Фейт за грамчетата не се тревожи ще ги навакса  Hug
Фотоапарата ни е  Никон Д3100 http://www.photographyblog.com/reviews/nikon_d3100_review/
bel4eto много неприятна случка  Confused Hug
sky* впечатлението ти е напълно правилно, системата е  тромава ама мноогоо  ooooh!
И аз за първи път чувам за такова чудо дето  ми ги говори докторицата  Crazy това което разбра беше, че много от нервите там не са се възстановили правилно и са се образували някакви  подутини  Crazy и от тях идва болката. Предложи ми да ми даде някакъв крем  с който да се масажирам там...ама какъв масаж като само като ме пипаше ме болеше много    Sad а не стига, че нямам време за  нищо ами да седна и масаж да и правя на приятелката  ooooh!) направо си се представям..занимавам се с малката, после цедене  Crazy и на края масаж.... Crazy и пак от начало  Crazy и малко със смях да го кажа...  Laughing не стига че по цици се разкарвам ами и по без гащи да почна  Joy
Успех на всички  който скоро са на ваксини  Hug Дано малчовците ги понесат много леко без рев и вдигане на температура.

# 41
  • Мнения: 8
Здравейте мами  Hug
Отдавна не съм се включвала, но покрай малката госпожица време не ми остава  Grinning
Виждам, че си говорите за ортопед. Ние бяхме на преглед когато малката беше някъде около 40 дена тъй като баща и е с луксация. Доктора който ни прегледа /д-р Драмов/ ми каза, че има начална фаза на дисплазия, но нямало нищо страшно и ни изпрати в София при негов колега и учител д-р Кехайов в Горна Баня, да я погледне и той. След няколко дена веднага отидохме и при него. Той я прегледа и каза, че е рано още да се слага някаква диагноза, защото ставите още не са се доразвили и да отидем пак когато малката стане на 6 месеца и ако има някакъв проблем чак тогава ще ни предпише какво да ползваме за оправяне на ставите.

# 42
  • Мнения: 2 096
....   Sad а не стига, че нямам време за  нищо ами да седна и масаж да и правя на приятелката  ooooh!) направо си се представям..занимавам се с малката, после цедене  Crazy и на края масаж.... Crazy и пак от начало  Crazy и малко със смях да го кажа...  Laughing не стига че по цици се разкарвам ами и по без гащи да почна   Joy
.....
Joy Joy Joy

Да питам има ли други луди, като мен. И с Нико така правех. Като заспи дълбоко бебето и ходя да го проверявам дали диша.


Мхм, има и други... Аз я заглеждам дали си повдига гръдния кош  Crazy Или я пипвам и тя се размърдва.

Скай  Embarassed Аз го правя постоянно и през нощта дори  Heart Eyes
Луди мами Hug Heart Eyes Поне се успокоих, че не съм сама маймуна на клона.

# 43
  • Мнения: 237
Скай, не си мисли такива неща.
Константин го проверявах, много ме беше страх. Сашко, не, но ние сме скачени съдове с него, постоянно сме заедно дори и да спи. Александър въобще не обича да стои по корем, почва една борба, едно пъшкане, ритане и мятане на главата  ooooh!

Тина, разбрах, че ме обърка с Зайчето  Laughing Случва се  Hug

Все забравям да питам - мамите които ходиха в Горна Баня на ортопед, записва ли се предварително час или си висваме в болницата и когато ни приемат?

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 18:31 от Мартичка

# 44
  • Мнения: 337
здравейте момичета, аз съм Юлска мама, честито за всички бебоци  Heart Eyes
Не искам да спамя темата, просто да кажа,че имам чисто нови неразпечатвани капки против колики Лефакс, купувани от Германия, шишенце от 100мл. Остана ми една опаковка и гледам да я продам.
При интерес пишете на лични.
Желая ви здрави дечица!

Общи условия

Активация на акаунт