Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 3

  • 35 425
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Коко, хубаво почисти върха на батерията и гнездото на зарядното с всичките им каналчета, при мен това вършеше работа. До един момент в който се случваше вече същото както и при теб. Тогава се сетих че имам и второ зарядно - опитах с него и проработи. При това вече мисля, че при мен проблемът е в зарядното и го захвърлих, батерията си работи още   newsm44 скоро ще стане 1 година!
Сори за офа, но никът ти е номер 1, много оригинално  Peace

# 736
  • Мнения: 1 983
Коко, хубаво почисти върха на батерията и гнездото на зарядното с всичките им каналчета, при мен това вършеше работа. До един момент в който се случваше вече същото както и при теб. Тогава се сетих че имам и второ зарядно - опитах с него и проработи. При това вече мисля, че при мен проблемът е в зарядното и го захвърлих, батерията си работи още   newsm44 скоро ще стане 1 година!
Сори за офа, но никът ти е номер 1, много оригинално  Peace
Направих го и това, и пак не тръгва, и зарядното сменях. Явно ще трябва нова батерия. ooooh!

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Направих го и това, и пак не тръгва, и зарядното сменях. Явно ще трябва нова батерия. ooooh!
Обаче този път си купи истинска батерия. В pv-bg са с 1г. гаранция, а в Гигата са с 18м. от същата.

# 738
  • Мнения: 18 542
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 739
  • Мнения: 1
Здравейте,
преди време писах в темичката, но напоследък не съм много редовна.
Имам проблем с батерията на моята цигара, eGo-T upgrade е, напоследък не се зарежда, държала съм я и по 8-9 часа и не, накрая я махам и след час, максимум 2, вече е изтощена. Дали мога да я "спася" някак или да купувам нова? newsm78

Здравей, може проблема да е в зарядното. Обикновенно давата гаранция на батерията и зарядното  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт