Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 174

  • 64 983
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 031
Поздрав за всички дами с нашия красив Мурат Оджа

http://www.vbox7.com/play:a64a4f68
Не го вграждам нарочно, да го гледате със субтитри!  Hug

Баги  Hug Филиз са я пропуснали...  ooooh!

# 721
  • Мнения: 10 031
Гледам на балкона си имаме „Айфелова кула“  - специален поздрав от нас



# 722
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И като стана дума за танци...  Wink

# 723
  • Мнения: 10 031
Май според феновете Туба може и сама да се подкрепя...  Joy

# 724
  • Мнения: 3 637
 Hug Hug Hug
Чудесни клипове и колажи,благодаря ви милички!  Heart Eyes   bouquet

# 725
  • Мнения: 2 195
Май според феновете Туба може и сама да се подкрепя...  Joy


Линка, хубаво колажчето, ама оригиналът по ми харесваше. Илкер стои много добре до Туба Peace  Бързо му свикнах Laughing

Тази вечер Левент за последен път ще гледа подозрително и отегчено Хасрет. И всичко заради едно оловно войниче:

# 726
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Момичета, аз нали си търся картинки в архива, та... попадам и на други интересни неща, като например интервюта от времето на излъчване на сериала по АТВ. Затова и сега слагам едно такова.  Peace

''Това е първия разговор с Джансел-
беше много кратко, водещата каза, че много се вълнува, че го чува, а също и че има много фенове, които очакват връзката с нетърпение и много го обичат. Джансел каза, че той също много обича феновете си и се опитва да си върши работата добре заради тях. Водещата го пита как вървят снимките, а той каза, че снимат 13 епизод, снимки в махалата (доколкото разбрах, в кафенето на Бекир). И точно тогава го повикаха от площадката и той се извини, че се налага да затвори. И прати целувки на всички.

Това е второто включване с Джансел:
Снимките продължавали много дълго, защото имало много герои, той казва, че е щастлив, докато работи, и щастието на феновете му се връща като мотивация за него, имало мигове, когато много се изморявал, но веднага се опитвал да мислят позитивно. Пита го за финала, Джансел каза, че и сам не знае, 15 или 16 серия, но със сигурност щяло да има представление. Казва, че много обича героя си, Мурат е самотен, проблемите му разбират само зрителите, никой около него, чувствал се близък с героя си, казва, че Мурат имал скрит авторитет, водещата намеква Левент, той казва, че не иска да мисли за него, сега се сбогуват, водещата иска последните му думи, много не разбирам какво каза, връзката е ужасна, казва, че е много щастлив от чувствата, които му пращат .

А това е разговор с  Айше Шуле Билгич -

Казва, че работела много, защото имала и театър и нещо друго заедно със сериала. Водещата пита какво иска да каже на феновете, и тя казва - да продължат да ни гледат. Казва, че е трудно да се работи за телевизията, защото минутка от сериала се снима за часове, и ако има такива, които искат да работят пред камера, трябва да имат много търпение. Оплаква се от това, че много артисти не получват цената, която трябва в Турция, и тяхната работа. Връзката прекъсна, сега се свързаха пак, тя праща поздрави на слушателите.
Това беше Айше Шуле Билгич - водещата грешно съобщи в началото на разговора.

А това е за Онур/Левент:
водещата мило го подпита дали обича Мурат, и той отговори, че първо, много обича Джансел като човек, разказа, че Мурат и Левент са приятели от детство, завършили за заедно, но той се е насочил към продуцирането, а Мурат е специализирал музика, като подсказка каза, че Между Мурат и Левент ще има много остри и неприятно ситуации, и каза доста сигурно, че финала ще бъде в 16-ти епизод.

Ама защо ли виждам малко разминаване в думите на Джансел и Онур, пък и  Thinking за ФИНАЛ говоря!  newsm78

# 727
  • Мнения: 4 535


Ilker aksum with one of his fans from #20Dakika set

# 728
  • Мнения: 10 031
Баги  Hug честно ли искаш да ти кажа мнението си?  newsm78
Не, нали...  Joy



20 dakika
3 fragman
http://www.facebook.com/pages/Tuba-Buyukustun-Bulgarian-fans-clu … l/380195852002337

# 729
  • Мнения: 2 195
Цвети  Hug  Интересни, като първи, изказвания.  Какво ти се разминава newsm78 Онур повдигна повече завесата. Ако е за броят на епизодите - нали така е бил плануван Thinking
Аз по-скоро се чудя как може човек толкова да си харесва ролята, а после бързо да я забрави newsm78 Ама нали шоуто трябва да продължи.

Линка
, честно казано не. Знам го. Ама на мене добре ми стои. Колко важно е коя ти е партньорката  Peace

# 730
  • Мнения: 2 195
Баги  Hug честно ли искаш да ти кажа мнението си?  newsm78
Не, нали...  Joy



20 dakika
3 fragman
http://www.facebook.com/pages/Tuba-Buyukustun-Bulgarian-fans-clu … l/380195852002337

Линка, къде е фрагманът #Crazy

А на колажчето не е ли М.Й.-прокурорът?

# 731
  • Мнения: 10 031
Баги  Hug къде видя колаж?  newsm78

Трея  Heart Eyes Страхотен!!!

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 22:14 от lina_4

# 732
# 733
  • Мнения: 2 195
Леле, обърках всичко тази вечер.  Embarassed  Не предполагах, че ще има трей. Е, като се въртят колажи на фенки с Мелек и прокурора, Линка, взех кадъра за колаж Peace

Явно Али няма да го убият. Ще си го гледаме цял сериал.

И на неговата халка насочват камерата - явно не е грешка халката на Мелек.

# 734
  • Русе
  • Мнения: 6 503



Линка  Hug

Страхотен трей, отново  #Crazy, направо ме срази!  Peace

Леле, обърках всичко тази вечер.  Embarassed  Не предполагах, че ще има трей. Е, като се въртят колажи на фенки с Мелек и прокурора, Линка, взех кадъра за колаж Peace

Явно Али няма да го убият. Ще си го гледаме цял сериал.

И на неговата халка насочват камерата - явно не е грешка халката на Мелек.

Баги  newsm78 вярно, много активен Али, ама  Thinking че няма да го убият, гаранции - няма! Така, че ще видим нататък, колко ще го гледаме.  Peace

А, за халката  Wink и аз още вчера сутринта написах, че и за мен не е грешка, а подсказка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт