VIP Brother България - 4 сезон - 9 тема - ФИНАЛ

  • 159 456
  • 5 312
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 604
[urlhttp://bg-gledai.tv/vip-brother-online][/url]
Тук няма нищо Crossing Arms

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Има, имааа - кульльо Laughing.

# 77
  • Мнения: 6 604
Има, имааа - кульльо Laughing.
Права си Whistling

# 78
  • Мнения: 2 196
Има, имааа - кульльо Laughing.
hahaha

Бо_, нещо си се филмирала. Grinning

# 79
  • Мнения: 1 525
Утре ще пеят.

# 80
  • Мнения: 2 018
Има, имааа - кульльо Laughing.
hahaha

Бо_, нещо си се филмирала. Grinning

може.... наистина ми е гадно.  Confused

# 81
  • София
  • Мнения: 627
записссссссссс  Crazy
Дано Къци си тръгне утре , но не защото не го харесвам а просто му е време да се махне от тази обстановка  Peace

# 82
  • Мнения: 2 196
може, ама наистина ми е гадно.  Confused
Недей, защото вътре всички са за пари.
 Съпричастността е хубаво качество, но с мярка.
Телевизията е манипулация.

# 83
  • софия
  • Мнения: 2 543
    Гласувах, в общи линии като djoleva . Златка дали ще прочете нещо незнам , но като тематика трябва да е нещо от препоръчителните списъци след 1 клас, напр. Пипи, Патиланци и Приказки с поука. Първите 7 годинки ѝ липсват.

# 84
  • Мнения: 9 262
  bouquet Маме за анкета  Hug
Искаме детектор за Къцерицата!
 Само заради наградата ли се нави да влезне в ББ

# 85
  • Мнения: 780
Гледахте ли в сайта какви руско цигански романси въртят. Къци свири на китара и пее и всички с него . И после пак ми кажете, че той е жертва и го тормозят. Пича се забавлява и си играе с вас, но бг мамите са си втълпили, че той е жертва на подлярски заговор.

# 86
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Искам утре да си тръгне Къци и с това тази тема отново да стане приятна и лежерна за четене. Много ми доскуча от всички дебати, които провокира.
Днес гледах Мариана Попова, хареса ми това, че не се отрича от думите си и дори е втвърдила тона. Не ми хареса как продължава да търси пътища към Патрашкова, която най-малко заслужава това.

# 87
  • Мнения: 0
 Искаме детектор за Къцерицата!
 Само заради наградата ли се нави да влезне в ББ
А за какво друго? И още причини ли трябват?

П.П. Не можах да разбера какво да й гласувам в тази анкета,
с такива въпроси и такива опции за отговори - Мекотело ли бил еди кой си? Shocked
Маме, мерси за темата, ама анкетата ще я пропусна този път. Stop

П.П.П. Златка най-много да прочете менюто в някоя кръчма, като излезе.



# 88
  • Мнения: 2 818
Искам утре да си тръгне Къци и с това тази тема отново да стане приятна и лежерна за четене. Много ми доскуча от всички дебати, които провокира.
Днес гледах Мариана Попова, хареса ми това, че не се отрича от думите си и дори е втвърдила тона. Не ми хареса как продължава да търси пътища към Патрашкова, която най-малко заслужава това.

Да не забравяме къде работи Патрашкова. Laughing

# 89
  • Мнения: 11 607
Маме, мерси за темата, ама анкетата ще я пропусна този път. Stop
Peace
Всеки е добре дошъл с предложения за анкети......Старая се да дам гласност на възможно повече предложения....На едни ще се харесат, на други - не......

Истината е,че всички са във ВБ за пари и реклама. На нас не ни остава нищо друго освен да се забавляваме с тях и да не взимаме нещата толкова навътре......Нека си пазим нервите за истински сериозните неща......ВБ я го помним до Нова година, я не......Което не ни пречи да си дискутираме и да си казваме мненията, но....всичко да е в някакви разумни граници - да пазим както собствените си нерви, така и нервите на пишещите в темата........

Общи условия

Активация на акаунт