Новите ви книги - 12

  • 49 434
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 114
Скрит текст:


Eх, какви корици ... Как да им устоиш?!

# 691
  • Мнения: 382
Скрит текст:


Eх, какви корици ... Как да им устоиш?!

Не знам дали с тази или с другата корица ще ми пристигне книгата от Amazon. Ако е с другата, в следващата тема пак може да се похваля. Макар че тази корица наистина изглежда "рушдива"...   Laughing

# 692
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хайде свалих я


Аврам, чакам отзиви за зомби книгата.  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 24
Тя е първа от поредица, така че засега няма да я чета... поне докато не си набавя другите на Брайън Кийн. Чел съм от него обаче един разказ и е убийствено як автор, съвсем заслужено са му дали награда Брам Стокър. Simple Smile

# 694
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Знам, че е поредица, чудех се да ги почвам ли, не искам да ми евтинее. Ще чакам твоите отзиви.

# 695
  • Мнения: 24
ОК, имам ли впечатления, ще споделя!

# 696
  • София, България
  • Мнения: 5 615
TheBlackWidow, ще чакам да кажеш дали ти харесва книгата! Аз мисля да започна една пиратска книга малко за разсейване преди големия щурм на Стайнбек и Маркес, но имам и нова книга - "За писането" на Кинг, така че ще го мисля сега, докато се събуждам в интернет.  Mr. Green



Ето и пиратската, и тя ми е нова, естествено е подарък, надали бих си купила нещо за пирати.

# 697
  • Мнения: 2 329

Новите ми придобивки, много им се радвам!

# 698
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моята новичка от вчера:

# 699
  • Мнения: 387
Имам някакви мътни спомени за "Жената в бяло", твърде възможно е да съм я чела като малка.
"Ген" се надявам да е толкова добра, колкото "Микро" на автора. Simple Smile

Ооо, жената в бяло е много добра!  Peace Убедена съм, че ще ти хареса!
Готика, мистика, романтика, криминална нишка ... замъци  Heart Eyes
На мен ми е любима  Heart Eyes


И "Лунният камък" е страхотна!  Peace
(Сега не знам дали биха ми харесали, имам спомени от 15 годишна  Laughing )

Харесвам "Жената в бяло", спомените ми са относитлно "пресни" - 4-5години. "Лунният камък" съм я чела като ученичка и също помня, че ми хареса Simple Smile Приятно четене (ако вече не си ги прочела)  Hug

# 700
  • Мнения: 514

Новите ми придобивки, много им се радвам!

И двете са страхотни. Приятно четене.

# 701
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Преди доста време бях обещала да дам отзиви за "Дневникът на Мая" на Изабел Алиенде.

Тежка книга, което си е обичайно за нея, разглежда наркозависимостта. Бях чела някъде, че е вдъхновена от реалната съдба на дъщерята на съпруга и, която не е успяла да се пребори с наркотиците. Голяма част от действието се развива в Чили на фона на местния колорит като отново е засегната така болната тема за военната хунта и Пиночет.

Препоръчвам за феновете на Алиенде.  Peace

# 702
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Здравейте, наминавам да ви видя и да питам:
Някой чел ли е

Жестокото присъствие на времето от Дженифър Игън, Пулицър за 2011?

Черно мляко - в момента я чета, още съм в началото, средна хубост засега, типично женска литература.
Любов - не че не ми хареса, но някак си се изхвърля да е по-значима, отколкото е всъщност (дано да разбрахте какво искам да кажа).  Малко претенциозна,  според мен.

Скрит текст:
Как публикувате обложките на книгите - снимате ли ги или..какво

# 703
  • На високо
  • Мнения: 825
Моите нови:

# 704
  • Мнения: 3 066
Авлига, моля за отзив за книжката на Моъм Hug

Общи условия

Активация на акаунт